нова седмица - нов късмет! 16-22.05.2005

  • 5 438
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 494
Здравейте, милички! Аз се завърнах след невероятна сватба и много активна почивка през медената седмица!!!! Прекарахме страхотно, ако желаете тук може да видите снимки:
http://community.webshots.com/album/346510813bhzdsY
има ги и в подписа ми.
Много ми липсвахте! Радвам се за хубавите новини във форума и с нетърпение чакам още много такива!!! Прегръщам ви и ви целувам!

# 46
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво Меги! Много хубава булка си! И е хубаво, че си сезаредила с много положителни емоции! Желая ти дълъг и щастлив семеен живот! Много да се обичкате!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Цитат на: Grizabella
Диър, и на мен ми се е случвал точно такъв сценарий - тече кафеникаво, ама много мижаво в продължение на седмица, и след това изведнъж вземе, че дойде истински. Мисля, че се дължи на някакъв дисбаланс в хормонките, но според мен само временен. Така и така си решила да идеш на лекар - направи го и поговори с лекаря за това. Но не се тормози излишно, другият месец най-вероятно ще ти дойде пак както си е нормално.
 
дано другия месец да си дойде както преди , разговарях с лекарката си по тел. и тя каза , че може да е от хормони , но може и от времето ( вечер е студено , а през деня много топло) , а и от нерви може.......... дано не е нещо сериозно

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Меганче , страхотна булка , страхотни младоженци и страхотни снимки !!!!  Grinning
Пак ти пожелавам мноооооооооооооого любов и разбирателство мила ! Grinning

# 49
  • Мнения: 105
welcomeЗдравей Меги страхотни снимки супер булка си като гледах снимките ми стана едно приятно на душата и потънах в спомени защото преди 13 години на 10.05 беше и моята сватба и аз тогава бях бременна  и термина ми беше за 14.10 но родих на 05.10 една прекрасна дъщеря Деница, която вече е в шести клас и се заглежда по гаджета. Боже кога минаха тези години като чели беше вчера толкова неусетно си минават годините. Целувки мила много щастлви мигове ти желая радвай им се пълноценно.

# 50
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Прекрасна булка си Меги! Много сте хубави всички. Желая ти много щастие, любов и разбирателство!
Прегръщам те много!

 Hug  Hug  Hug
  bouquet   bouquet   bouquet

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Здравейте и от миткалото Хера Mr. Green Днес обиколих половината северна Б-я...и ми се спи естествено Sleeping нали съм дърто. #Puppy dog
Меган много сте сладки двамцата.
Да ви се оплача, че няма на кой друг #Cussing out Идваме си от пътуването и си вземам вестника от пощенската кутия...и познайте кръстословицата решена Imp за втори път става това #Cussing out Ама какво е това чудо незнам...до нас има един пункт за хартия и там работят едни чуждоговорящи хорица/мангали/..дали са те незнам ама утре сутринта ги награбвам...за разгрявка преди работа Mr. Green Да ги питам аз бъркат ли в кутията ми...и защо...ей ама ръчичките ще им откъсна...ох бясна съм. То бива бива ама това пък на нищо не прилича вече.

# 52
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Хера
миткалото Хера

Хахахахаха newsm62  е че кой друг ще ме размее днес освен Хера разбира се  newsm62 .Мила ами грабвай ги,няма ги щадиш я как така ще ти решават кръстословицата я  newsm62 ама внимавай,че да не са те и тогава погрешно ще ги обвиниш хорицата,а и много не вярвам аз чак толкова да знаят да не е някоя съседка дружелюбна та да е решила да ти помага   newsm03 а ако ти трябва помощ казвай,ще пратя Тамара тя мнооого ги обичка чуждоговорящите хора,познава ги по миризмата  newsm48 та да видим дали друг път ще ти се ровят в пощата  newsm62
Мнооого целувки от мен за теб сладурана  newsm51

# 53
  • Мнения: 1 329
Мегана, желая ви щастлив семеен живот, много любов и разбилатество !
 married
Много хубава булка си, страхотна рокля и страхотна сватба!


Теди, завиждам ти че изживяваш такива приятни емоции. Моята приятелка, която роди наскоро е от Банско и не можах да ги видя с бебата.
Хера, я ги хвани за ушите братята роми и им вдигни един биг скендал #Cussing out , пък ако не са те, то ще се разбере, поне със сигурност ще видят кой е Thinking Пък от друга страна, те не са толкова умни, че да решат цялата кръстословица, освен ако не са някои мн начетени Shocked

# 54
  • Мнения: 144
Честито Мегана!!!  bouquet
Желая ти много семейно щастие и много много любов. newsm18
Много сте сладки и двамата бъдете все така усмихнати.
 newsm51
Ще чакам да пуснеш и при нас линка със сватбените снимки. Rolling Eyes

# 55
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро!!!!   love001   love001   love001
Искам да се похваля, че вчера видях новородената бебка-Вики. Прекрасно създание, толкова невинно, толкова малко, толкова нежно и крехко.
 Praynig  Praynig  Praynig се всички скоро да гушкаме най-малко по едно такова човече.
Херка, тури ги в ред кафеникавите "братя"! Излизай сутринта с големите шамари и ги почвай.
 smile3525  smile3525  smile3525

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мисията изпълнена Mr. Green Развихрих се аз сутринта...признаха си..единия де..той го играе шеф там. Казах им още веднъж ако разбера, че са ми извадили вестника от кутията и са барнали кръстословицата ще има Крумовите закони Imp Май ги стреснах Mr. Green ама то ще се чуе.

Цитат
Хахахахаха  е че кой друг ще ме размее днес освен Хера разбира се  


Смей се Дея #Silly то на чужд гръб и сто тояги биле малко Mr. Green Целувки Heart Eyes А иначе може да ми пратиш Тамарка...да я намачкам едно хубаво #Silly

# 57
  • Мнения: 1 425
Честито  Мегана!!

Желая ви много щастие и дълги години семеен живот!

# 58
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Меги, страхотна булка си!
Желая ти дълъг и щастлив семеен живот!

# 59
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Хера
Мисията изпълнена Mr. Green Развихрих се аз сутринта...
Цитат
Хахахахаха  е че кой друг ще ме размее днес освен Хера разбира се  

Смей се Дея #Silly то на чужд гръб и сто тояги биле малко Mr. Green Целувки Heart Eyes А иначе може да ми пратиш Тамарка...да я намачкам едно хубаво #Silly

Е ти пък аз ти се радвам  Mr. Green каква си ми бойна Mr. Green,браво на момичето!!!А Тамара не слуша за какво ти е,знаеш ли каква е твърдоглава,абе прилича ми на някой ама на кого ли   Thinking И не слуша само ще те ядосва ама вие нали сте съгражданки ще се разберете. Mr. Green някой има празник в понеделник и аз имам подарък ама ще изтраеш

Общи условия

Активация на акаунт