Червено!!!

  • 8 945
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Зависи какво червено....?Предпочитам черния цвят.

# 121
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не харесвам червеният цвят,не нося и нищо в него.Нямам нито една дреха в гардероба си такава,нито аксесоар.На други хора ми е харесвало,но аз не бих облякла.
За мен такъв цвят са розовият и жълтият.
Иначе аз съм голям фен на червеното, винаги съм била. Имам най-различни аксесоари, дрехи, обувки и чанта 

хи хи, това все едно аз съм го писала  Mr. Green

# 122
  • София
  • Мнения: 5 079
ОБОЖАВАМ го тоя цвят за дрехи и аксесоари. И много ми отива, казват.  Blush

# 123
  • Мнения: 1 292
Ами честно казано нямам червени неща, освен една рокличка, но това не е защото не ми харесва а защото явно не съм търсила специално дрехи, обувки или чанта в този цвят. Но бих си купила червени сандали и чанта, като ме подсетихте. Стига да са кожени, а не лачени Sick Харесва ми съчетанието червено и черно - елегантно е и е класика Party

# 124
  • Мнения: 1 354
Харесвам червения цвят.
Когато е добре съчетан и е хубав нюанс на червеното много ме радва.
Но съчетан с розово например направо  Sick #2gunfire
Като се замисля нямам много червени неща-едни чехли,една чанта и една червена блузка.
Не харесвам бижута в този цвят.
Харесвам червено червило,но само ако зъбите са бели като на картинка.
Ами в общи линии харесвам червеното като всеки един цвят,ако е изпипано обаче.  Peace

# 125
  • Мнения: 1 505
Ето един аксесоар от мен в червено. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237973&photo=28

# 126
  • Мнения: 3 695
харесвам червеното  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 1 017
Не обичам червено, въпреки че много ми отива. Но виж, бордо, да, даже си купих чанта в такъв цвят, колкото и да не обичам червеното, не можах да и устоя.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 176
Харесвам червеното.
Нямам много дрехи в този цвят, но в момента съм на вълна червени чанта и обувки.

# 129
  • Мнения: 512
Червеното не е моят цвят. Имам червена чанта и колан, но дотам.  Rolling Eyes

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
  харесвам червения цвят!!! txtloves Един от любимите ми цветове е, имам и дрешки в червено.

# 131
  • Мнения: 1 837
Не харесвам червения цвят,някак груб е и не прилича на много хора-то си зависи и от червеното естествено.В последно време обаче все попадам на много готини червени чанти и обувки и започвам да се замислям... newsm78

# 132
  • Мнения: 603
Обожавам червения цвят лак за нокти. Много стилно седи. За другите неща- не нося много често червено.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 563
мн харесвам червения цвят,а вчера си купих страхотно червено сако,каквото отдавна си търсех  Party а мн обичам и червен лак за нокти Peace

# 134
  • Мнения: 35
Аз съм днес с червена рокля и учудващо много се харесвам. Като цяло обаче не ми е от фаворитите този цвят.

Общи условия

Активация на акаунт