Вън кокиченцето вече цъфна и Януарче го откъсна!

  • 17 844
  • 285
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 520
Мили сладки, яслите във вашите градове станаха ли безплатни? В Бургас - да!  newsm44 Много съм щастлива, макар да съм наясно, че ще продължим със спонсорството, но то си е в реда на нещата, няма как.

# 181
  • Мнения: 720
Мили сладки, яслите във вашите градове станаха ли безплатни? В Бургас - да!  newsm44 Много съм щастлива, макар да съм наясно, че ще продължим със спонсорството, но то си е в реда на нещата, няма как.
Как така безплатни ? Grinning
Сега от тебе чувам  Laughing  Не се бъзикай с нас ей  Wink  Laughing

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 11:05 от Мимито & Светла

# 182
  • Мнения: 720
И Мимито ще тръгва на ясла юни месец... Така поне ни обещаха от яслата , де... Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 4 520
Светле, не се бъзикам! Решението е в сила от 01.03, но става ясно днес. Важи за абсолютно всички ясли (градините не) на територията на Бургас.  Grinning Както каза сестрата в групата на Стефан сутринта - първи април мина, това е сериозно. Grinning

# 184
  • Мнения: 720
Светле, не се бъзикам! Решението е в сила от 01.03, но става ясно днес. Важи за абсолютно всички ясли (градините не) на територията на Бургас.  Grinning Както каза сестрата в групата на Стефан сутринта - първи април мина, това е сериозно. Grinning
Party "първи април мина, това е сериозно" Party
Е , мен всъщност  ме питесняват другите неща , а не таксата ... Как ли ще се справяме...няма да иска да спи...а и не съм я научила с лъжица да яде (само с вилица може да набучва ), не може сама да се облича... Rolling Eyes Единствено само дето памперсите сме махнали (нощем слагам още - за всеки случай)

# 185
  • София
  • Мнения: 615
Ани, погледнах дали не си го писала на 1 април, радвам се за вас, при нас и досега бяха двойни на вашите такси, а сега се  говори за увеличение. Това е богата община сте. Wink
ilindi4ka, Hug чак  Embarassed и  Grinning ме хваща от тази пони мания, ама до къде ли не стига човек, за да угоди на деца. Крепи ме само мисълта, че след време ще предусеща желанията ми и ще се радва като ме прати да си топля старите кости на някое по-соленко от нашето море, след обилен обяд и масаж с благовонни масла от видимо здрав масажист на средна възраст. hahaha Та ... да се върна... купи му й ти на твоето момче, че да си пием коктейлите заедно. Joy Май не върви да си се смея сама  newsm78 Хайде и вие се включете.

# 186
  • Мнения: 720
  да си топля старите кости на някое по-соленко от нашето море, след обилен обяд и масаж с благовонни масла от видимо здрав масажист на средна възраст. hahaha
Joy Laughing hahaha Laughing Joy Joy

# 187
  • София
  • Мнения: 615
Светле, не се хили, ами отивай да купиш и ти на Мимито въпросната гумена твар. Peace

# 188
  • Мнения: 678
  Е, па Neda ние нямаме кат вас Джъмбо.
Аз вчера ходих в Метро,но гоняма вече там.
Мимито & Светла ако искаш да ти го пратя нашето магаре,да му се порадвате,че така е прахлясало в хола?! Laughing

# 189
  • София
  • Мнения: 615
Майчета на януарчета, обединявайте се, сдружавайте се за заветната цел "Да не остане януарче без пони за другарче"!  smile3532

# 190
  • Мнения: 2 381
Майчета на януарчета, обединявайте се, сдружавайте се за заветната цел "Да не остане януарче без пони за другарче"!  smile3532
Е, това е! Party Joy JoyМного закачливо заглавийце Grinning
И аз търсех такова гумено животинче.
Никой ли няма да сподели по колко яйца изяжда детенцето седмично?
И да ви питам, колко пъти седмично и какво количетсво жълтък изяждат мъниците ви?Поли много обича яйце в МВ-то.Може да изяде повече от 1 жълтък, ако й дам.Веднъж в седмицата й давам.Белтъка също изяжда.
Hug

# 191
  • Мнения: 678
*Daisy* ,споделям ,бе миличка-нито едно
Яйце/по точно жълтък/ яде в супата всеки ден.На баница също,но така сварено  не.Веднъж яде омлет и й хареса,но не съм правила скоро.
Ади набляга на салама/месото/, яде го сякак.
Тази вечер е на макарони,тати й ги приготвил на обяд/със червен сос/.

# 192
  • София
  • Мнения: 1 155
Дейзи, за яйцата - честно казано, не съм си поставяла за цел да гледам колко често/рядко ги яде (и без това късно ги въведохме). В яслата ядат супи застроени с варено настъргано яйце, но незнам дали са всеки ден.  Thinking Иначе - в др. готвени яденета (пак застройки) или купени сладкиши с яйца, дом. кремове ... В къщи горе-долу като се замисля - 1- седмично варя (домашни пресни яйца) и Вики ги обожава, ако я оставя ще изяде и 3 бр., давам й само едно, де. Може на другия ден пак да яде, ако е останало в хладилника, дори и 3 дни подред.
Windy, мерси за идеята за плодово-млечния 'шейк' (не е знаех, че се казва смуди). Снощи веднага направих по тази рецепта:
Ягодово-бананово смуди
1 голям или 2 малки банана
 1 ч.ч.нарязани ягоди
1ч.ч. кисело мляко ванилия
1/2ч.ч.прясно мляко
3-4 кубчета лед (без леда , разбира се)
Слагаме всичко в блендера и бъркаме около 1 минута.
Вики отпи няколко глътки, захили се странно и накрая аз си го допих. Вярсно, скоро не съм ходила до пазара Ситняково за авокадо. Обичаме го също като варените яйца, ноай-вче натурално  Crazy

Също, напоследък забелязвам, че напоследък Вики предпочита да се храни 'разделно' - не да й бъркам разни комбинации (и за манджите и за десерти), ами да си хапва поотделно - примерно първо доматче, после малко марулка(ако в една хапка й давам домат с маруля - го плюе  Sick), после супата - да не й дробя вътре сухара както обикновено, а да си гризе отделно филийка хляб; накрая може да завърши със сирене или кис. мляко - задължително натурално (ако сложа вътре примернопасиран плод - го отказва!).

Аз съм ЗА темата шега!  Peace

# 193
  • Мнения: 1 910
galita, ехеее, Вики яде зеленчуци!!! Това е чудесо и според ме по-трудо от това да харесаш плод. Поне Борко само краставица поякога дъвчи, а му слагам виаги в чинията... дано се излъже.

Предложение: Пробвай по-скоро само плодове + евентуално ябълков сок (да не е много гъсто).... всякакви варианти - да  разбереш кое й харесва на Вики... иначе Боре също не харесва тези с мляко, даже и с банан. Може Вики да е като него. Пък ако не иска, не иска и толкова. Предлагаш от време на време, може пък да се излъже. Wink

# 194
  • Мнения: 3 336
Неда, кефиш ме, днес си в страхотно хумористично настроение, смятам да се включа и аз с едно пони, пък дано се класирам за масажиста някой ден Joy В тази връзка не бързайте с хомористичното заглавие на темата, че току-виж ги изкупили и после ни благодатни старини, ни масажист hahaha

Сега се сетих от Италия взех на Ники една много яка фланелка, на нея пише - офшорен бизнесмен, моля инвестирайте тук, моят лайфстайл ще ви се отблагодари Laughing Баща му като я видя се смя много Whistling

Дейзи, за яйцата - и аз 1 път седмично или веднъж на 2 седмици. Застройки на супите не правя, яйца купувам от тези "от свободни кокошки" в Била, много ярко оранжев жълтък имат, пък не знам доколко са свободни кокошките Laughing

Илиндичка, къде бяхте на море? Радвам се, че хубаво сте изкарали, ние морето с мишките тази година ще го пропуснем, че не им се ходи пак по болници с тези вируси Rolling Eyes Затова през май отиваме за 10 дни на Сандански, че много ни хареса.

Днес ме интервюираха от БТВ, явно в къснаа емисия ще го дадат, защото сега в 7 пропуснаха, ако има някой на линия, да знаете bowuu Laughing

Неда, жалко, че не си ми се обадила, иначе ние бяхме цял отбор баби - 3 броя, плюс мен и мишките, татито се успа, както обикновено, та пропусна почти всичко Rolling Eyes

Анту ,честити ви безплатни ясли  bouquet Shocked Евала на кмета Mr. Green А в ОДЗ-тата как е положението?

Светле, хич не се кахъри, Мимито ще влезе в час много бързо, моите изобщо не искаха да сядат на гърне като почнаха ясла, на втория ден ситуацията вече беше добра Peace А там от първия ден си сядаха, все едно че това е най-естественото нещо, аз гледах така Shocked като им кажеха, че не са се напикавали Laughing А за яденето никакви грижи, да видиш като я няма мама как хубаво ще си се храни, можем да вържем бас Laughing Моите и сега вя слата ядат сами, та им плющят ушите ,че и допълнително си искат и все ги хвалят калко са самостоятелни, особено Ели, ама вкъщи искат аз да помагам Rolling Eyes Аз им връзвам само като ги видя, че са много изморени или като са ме хванали бесните вече Crazy

Бон Тони,  забравих да пиша, не сме те забравили, много се радвам на хубавите новини, дано скоро приключи цялата тази одисея и цял живот Ванката да е здрав като камък Praynig

Общи условия

Активация на акаунт