Цветята се събудиха от зимен сън,ЦВЕТАКРИТЕ умуват "Да ги вадим ли на вън?"

  • 37 626
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 622
Пък да ви се похваля ,моята маслинка май ще се хване ,ето и първата ни пъпчица избива,сигурно защото не я искам много ,затова  Joy http://images.desikostova.multiply.com/image/2/photos/13/500x500 … amp;nmid=88012295

Чародейка от къде я купи тази маслинка. От много време си търся, но тук никъде не се намира

# 436
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
И аз искам маслинка и съм си поръчала на една приятелка, която живее в Турция и свекито й има голяма маслинова градина, да ми донесе я издънка, я костилка. ,

Чародейка ти как я захвана newsm78

# 437
  • Мнения: 5 001
Тука в София има ,продават се захванати дръвчета маслинени....Аз бая се чудих дали да не си купя....

# 438
  • Мнения: 728
Да се заемам ли с новата тема или има други желаещи,които ще я пуснат? Hug
Дайте идея за заглавие... newsm78

# 439
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
баба Марта сняг довя, цветарката цветя пося  Joy

# 440
  • София
  • Мнения: 3 816
"Пролет вече е дошла и се радват нашите цветя"
или
"Пролет вече е дошла и се смеят нашите цветя"

 Rolling Eyes

asyalein, супер! Joy

# 441
  • Мнения: 728
Оформям новата тема... Wink

# 442
  • Мнения: 1 900
vesenceto_85 newsm10

# 443
# 444
Тази година за първи път правя разсад на петуния. Купих си семена и вече всички са поникнали около 1 см.(сяти са на 07.03.).На единият вид петуния семената са излезнали едно до друго какво да правя, да ги махнали половината или да ги оставя.Казаха ми също,че когато стигнат 3-4см.маиката се пречупвала за да стане разстението каскадно.Колко е вярно незнам.Моля дайте ми савети.
Щях да забравя да питам дали да даржа все още найлона след като са станали вече 1 см.

# 445
  • Мнения: 1 089
Саса, заповядай с въпроса си в новата тема!
Само да спомена, че това дали петунията е каскадна или не завииси от сорта и от нищо друго.

# 446
Лесно се захваща, иска много поливане и светлина. Не е претенциозна. В Шумен съм и отглеждам разсада от 4 години. А тук може да видите други интересни неща за билките по Мария Требен от моя сайт.

http://atanas-ko.hit.bg/nely/herbs.html

Наско

Общи условия

Активация на акаунт