За вечните хемороиди

  • 81 938
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз имам свинска мас. Ще пробвам. Това лекарство от аптеката не съм го взимала още, че мъжо не може да намери ветеринарна аптека все още.
 И моите "подаръци" се пукат и кървят.

# 16
  • Мнения: 3 416
Аз пък съм ползвала хиляда и сто неща,включително и Антифлегмин-освен,че щипе ужасно друг ефект не забелязах-така или иначе никой не може да ме убеди,че вече "изсипани"хемороиди могат да се повлияят от мазила....за мен решението е само нож,но кога ли и как ще се престраша...

# 17
  • Мнения: 1 207
Навсякъде чета за болезнени и кървящи хемороиди,но никъде не мога да намеря за такива като моите.Външни,безболезнени и безкръвни.Мъжът ми като ги гледа ми каза,че представляват като спихнали кожени торбички CrazyИскам да взема мерки от рано зада не стане по-лошо.Дали има вариант да се приберат от самосебеси Flutter newsm78

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тези дето са много смели и сямат да се режат за да се отърват от хемороидите да имат предвид че излизат и след операцията.
На мой приятел ги махнаха с операция и го предупредиха че пак може да се появат. След около две години пак се появиха.
Аз затова си ги боря с мазила колкото мога.
Има нещо много важно при хемороидите - безупречна хигиена. След всяко ходене по голяма нужда дупето трябва да се мие обилно с вода. Вечер преди да си легнете може да покиснете дупето в разтвор от смрадлика или калиев перманганат (бледорозов) за по-добра дезинфекция и чак след това с проктогливенола или каквото там мазило сте избрали.

# 19
  • Мнения: 3 416
Жади и аз знам,че след време може да се появят пак,но каквато и хигиена да спазваш,те си стърчат и е неприятно и е грозно и е болезнено,при това положение какъв е изхода?

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 995
С кисненето в отвара от тетра/смрадлика всяка вечер или сутрин когато са обострени помага много! Не лекува но поне не болят толкова и се поуспокояват!
На родопското чудо му викат и Витасин и като го купувате си искайте и листовката за приложението му, защото на кутийкат няма указания.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 348
А, на витасина ли му викали родопско чудо? Ми аз го имам. Хайде и това ще пробвам, и дано не ми се налага да проверявам къде махат хемороиди по безкръвен път.

# 22
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз неискам да се хваля де ама от вчера вече не ме болят така и не са се пукали. Мазах се с един мехлем домашно приготвен, ама незнам как се прави, че ми го дадоха, аз всъщност го имам много отдавна и си го държа в хладилника, знам че се прави с мас и невен и там някакви други неща ама точно как нямам представа, питала съм но и рецептата не ми я казаха, та засега се разминах с купуването на скъпи и безполезни мазила. А снощи даже си направих и една свещичка от него, замразих малко в камерата  и довечера ще я пробвам  Sick, но наистина с три намазвания и се чувствам много добре. Надявам се и аз да не стигна до резане ама знае ли се. А тия гадинки си ги имам от преди 7 години от първото раждане, и е много гадно когато се възпалят от прашките например, аз и затова и не мога много да нося прашки, а сега след второт раждане направо сигурно изобщо трябва да забравя за тях.  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз имам рецептата на невена с мас, но по това време в градината само кокичета има  Grinning . От днес ще съм на витасин, а ако не помогне, мисля да се поинтересувам за безкръвно махане на хемороидите.

# 24
  • Мнения: 1 517
На мен ми предписаха Детралекс - той по принцип е и за разширени вени, но се пие доста дълго - около 2 месеца, и не се препоръчва за бременни и кърмачки (аз и затова изчаквах досега, че кърмех). Ще пиша има ли ефект, но още не съм го почнала Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 416
Аз имам рецептата на невена с мас, но по това време в градината само кокичета има  Grinning . От днес ще съм на витасин, а ако не помогне, мисля да се поинтересувам за безкръвно махане на хемороидите.
Абе то има и такива методи,ама като са ти вече "изсипани" и не става.

# 26
  • Мнения: 1 207
Днес ходих на преглед и ми казаха,че моето са само торбички останали и не са проблемни,но има и наченки на хемороиди.Доктора на дълго и на широко ми обясни всичко.Най-важните неща-редовното ходене в тоалетната,никакво бърсане с тоал.х-я само миене, и веднъж на ден поне трябва да се яде някаква салата или мюсли,да не се седи много дълго време седнал,ако се налага на 1час да има 5 мин. почивка.Аз понеже имам проблеми с изхождането ми даде някакви капки с който да регулирам нещата и сега ще видим дали ще стане,че ще гледам да не се развият нещата по -нататък.

# 27
  • Мнения: 118
Tasi, моля те кажи какви са капките. Аз имам същия проблем от години и се чудя с какво да регулирам нещата.

# 28
  • Мнения: 1 207
Ами капките се продават само там(в клиниката),понеже са израелски и клиниката е такава(он клиник).Не мога да ти кажа дали действат понеже не съм ги почнала да ги пия ама сега ще започна .Идеята е изхожданията да станат всеки ден и с гъстота на паста за зъби.

# 29
  • Мнения: 3 416
Ами капките се продават само там(в клиниката),понеже са израелски и клиниката е такава(он клиник).Не мога да ти кажа дали действат понеже не съм ги почнала да ги пия ама сега ще започна .Идеята е изхожданията да станат всеки ден и с гъстота на паста за зъби.
моля те кажи как да се снабдим с тях Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт