Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 232 972
  • 601
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 512
Не бих си купила нищо, което ми е поднесено с такава "реклама" по телевизията - то излиза, че не само чисти, но и готви и децата отглежда... Не се връзвам аз на такива суперуреди.
Имам познати и колежки, които са пазарували от телешоп-а - и вакуумните пликове за съхранение и други там "чудесии" - всичко върнаха, не бяха доволни - и не се учудвам.

# 46
  • Мнения: 2 957
Гледала съм подобна /може би/ парочистачка по RTL,  но вече не го хващаме. Някой има ли подобни на  други фирми, които да се продават в момента?

# 47
  • Мнения: 2 957
http://www.rtlshop.de/ - Тук гледах такава.......

# 48
  • Мнения: 162
 HugМного благодаря за отговорите... най- добре знаят хората с личен опит.. а в повечето случай той е трагичен, но поне ще знам да не си купувам тази "прахосмукачка"  Peace ooooh!

# 49
  • Мнения: 1 632
Не само прахусмокачка,от тези нищо не си купувай!

# 50
  • Мнения: 707
Реших да споделя  Simple Smile Днес отидох до Топшоп да купя уреда.
1) Оказа се, че ако го купя от магазина нямам право да го върна до 7 дни. Мога да се възползвам от тази екстра само ако го поръчам по телефона.
3) Направиха ми демонстрация върху теракот - стори ми се ужасно мокро.
4) Момичето ми каза, че не може да почиства естествен паркет (макар на рекламата по ТВ да го прави). Много се намокряло дървото. Не че вкъщи сме с естествен, но се замислих - ламинатът е по-нетраен и по лесно може да влезе влага в него.

 1) А споменаха ли слу4айно,4е за да го върнеш, трябва да е в оригинална опаковка, ненаранена въобще, както и вси4ките му допълнителни ''джаджи''=да не си го отварял=да не си го ползвал? ( Интересно как да разбереш дали си доволен тогава? newsm78). И не мисля, 4е след едно пробно 4истене и недоволен клиент, няма да направят проблем закърпата, с която е 4истил ?
3) За мен това зна4и, 4е след като изсъхне, става на петна ( особено гланцирания теракот ). Ако не искаш петна- подсушаваш= правиш нещо 2 пъти, нищо 4е си олекнал с 200 лв.... Close
 4) Зна4и лъжат в рекламата за естествения паркет  Rolling Eyes? А на ламината фугите са много по-пропускливи= влагата прониква и след няколко месеца се издува и деформира.Тук и подсушаването няма да помогне, ама виж ако се топлите на твърдо гориво.... (питай мен- нашите се топлиха с моя издут ламинат , 70 кв.м. Татко каза, 4е много хубаво горял....)Следователно лъжат и за ламината.... Rolling Eyes
   Аз се 4удя , след като толкова много мокри, мокета колко време съхне ? Тук подсушаване не става.... А ако имаш под мокета корк (като мен? ) и ако подгизне и той ? Много хора пък слагат  др. изолации, картон, тапети и т.н.?
 То това ако е улеснение на живота на домакинята .... #2gunfire
  И защо не са му направили един прост регулатор на струята- ти си я нагласяш колко да мокри в зависимост какво 4истиш( работила съм с такава паро4иста4ка ) 
 
  Ох, много взех да питам... А като си помисля, 4е по4ти си го бях купила това 4удо, добре 4е се сетих да про4ета малко мнения.

# 51
  • Мнения: X
Добре, че разбрах за какъв боклук иде реч пред да си купя и аз. Първо за ламинат не става, защото това е пара на 100 градуса, и пуска мн вода. Цвната в България и е няколко пъти по-висока, аз търдих по чужди сайтове и нямаше проблем да си я купя по интернет на три пъти по-евтина, но след като видях за какъв ужас става на въпрос се отказах.

# 52
  • Мнения: X
Да, прави сте момичета, от там просто нищо не си купувайте. Аз преди 2 години направих грешка и си взех Витал център- техния кухненски робот. Боклукккккккк, неможе нищо да направи. Скоро реших пак да пробвам- нито магданоз, нито лук смила, за шейкър каната му да не говорим. Хиляда части е, само докато го сглобиш и вече си се изнервил, така ми заема място в шкафа.
Да, де все пак темата е за парочистачката, която е другата им поредна измама.

# 53
  • Мнения: 162
а аз да попитам... перящите прахосмукачки успяват ли да перат килими и пътеки хубаво? защото майка ми за тях искаше да си купи Стийм Моп-а  но добре че и аз се сетих да видя тук Flutter преди да си е поръчала този боклук..????

# 54
  • Мнения: 2 161
Въпреки прочетеното тук,аз я поръчах,за да я подаря на майка си.Нейна приятелка й казала,че просто копченцето за пара не трябва да бъде постоянно натиснато,така нямало да бъде много мокро.Майка ми не знае,че съм я поръчала,но получа ли я,лично ще й почистя жилището.На промоция с парочистачката поръчах и малката парочистачка.

# 55
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
а аз да попитам... перящите прахосмукачки успяват ли да перат килими и пътеки хубаво? защото майка ми за тях искаше да си купи Стийм Моп-а  но добре че и аз се сетих да видя тук Flutter преди да си е поръчала този боклук..????
Аз чистя и си пера също килимите и мокета с Рейнбоу - прахосмукачката е с воден филтър, за нищо на света не я заменям и не бих си занесла килимите на пране. Свекърва ми ползва също с воден филтър, но беше някаква немска марка, не помня точно коя, тя също е доволна Peace!

# 56
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз чистя и си пера също килимите и мокета с Рейнбоу - прахосмукачката е с воден филтър, за нищо на света не я заменям и не бих си занесла килимите на пране. ..............
И аз така!  Peace

# 57
  • Мнения: 2 755
Има ле някой тази парочистачка? Всеки ден гледам рекламата и ту се навивам да я взема, ту се отказвам, че най-вероятно е боклук. Ако някой я е поръчал вече пишете отзиви

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Има ле някой тази парочистачка? Всеки ден гледам рекламата и ту се навивам да я взема, ту се отказвам, че най-вероятно е боклук. Ако някой я е поръчал вече пишете отзиви

Че то и от рекламата се вижда че е боклук. Я си представи да изчистиш 100 квадрата с тоя парцал дето му се слага. Ми ще ти трябват поне 20 парцала и 20 пъти да се дупиш да ги сменяш, че после и переш. Освен това боклуци като косми и трохи хич не виждам да ги почиства.

# 59
  • Мнения: 654
давайте мнения моля.щото и аз искам да си купя,и мъжът ми като цапа да си чисти.

Общи условия

Активация на акаунт