Падате ли си по маркови дрехи?

  • 10 504
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
Глупости. Никоя форумка не си пада по маркови дрехи,нито държи да са маркови. Ако все пак са - в никакъв случай не го показват. Да не са луди да покажат дрехата в КМ и да напишат под снимката "зара" "replay"  и т.н.  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 227
Дори маникюра си оформям с логото на любимата марка. Професионализъм, кво да прайш.
А, то да беше само маникюра!... ooooh!
Аз и дима от цигара го издухвам във формата
на логото на МаксМара.... bowuu
Joy
Падам си,разбира се..но не мога да си ги позволя.

# 17
  • Мнения: 107
Задължително на дрехата трябва да има надпис Nike, Adidas и т.н. и то на видно място. Важни ли са за вас тези неща?

Adibas ме кефи повече  Joy

Всъщност who cares?

# 18
  • Мнения: 9 865
Руске, ай да не ти казвам аз пък газовете как си ги изкарвам  Twisted Evil
Но това е спам, за дрехи беше питането. Кой не си пада по хубави дрехи?!

Да бе не си показват. Долче и Баганата става D&G (и то в краен случай) в КМ.
И винаги има кой да те поправи ако си толкова заблудена да решиш, че евтината (?) конфекция на MNG и Бенетон и пр. въобще
не е на ниво достойно за пИрфектната жИна. Последно разбрах, че туй Манолото Бланик е някакво си обущарче провинциално
и за мое учудване поне 1/2 от жените в БГ носят такива чепици и то на разходка с кучето.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дефинирай маркови дрехи, дефинирай цена, дефинирай стил.
120 лв са нищо за една истинска маркова дреха, но смятам, че поне 4/5 от форума нямаме хабер от такива марки. Тъй като едно потниче с надпис Версаче не прави облеклото марково, ако ще да струва 300 лв.
Слава богу, въпреки че не получавам 400 лв, съм си плебс и гледам дрехата да ми хареса.

ПП. Въпросът ми се чини тенденциозен.
Нека да говорим за тези, които получават 40000 лв и се излагат като си купуват потници Адидас за 120, моля, много ви моля  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 7 723

Adibas ме кефи повече  Joy
 
А RIEBOK? Joy

Руске, ай да не ти казвам аз пък газовете как си ги изкарвам  Twisted Evil
...
Не знам за твоите газове,
ама като се научиш да завърташ и фекалията
си като знака на Булгари , тогава ела да ми се фукаш Whistling
 Laughing

....ПП. Въпросът ми се чини тенденциозен.
Нека да говорим за тези, които получават 40000 лв и се излагат като си купуват потници Адидас за 120, моля, много ви моля  Crossing Arms
Точно така.  Peace
Ама те никога няма да си признаят,
че са скрънди  Whistling Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 616
Падам си по маркови чепици, но нямам ни един марков чифт по обясними причини (е, ако изключим марки като Дарис и Джани).

# 22
  • Мнения: 3 835
Падам си по качествени дрехи. Отдавна съм на принципа, че не съм толкова богата, че да си купувам евтини дрехи. Писна ми от боклуци. Етикетите не ме интересуват, изрязвам ги.

# 23
  • Мнения: 175
НЕ. У нас те не са маркови. А и всички са правени в Китай

# 24
  • София
  • Мнения: 3 838
Падам си, да.

# 25
  • Мнения: 2 401
Давате ли пари за маркови дрехи? Какво мислите за хората, които държат да се показват пред обществото само с маркови неща? Питам, защото имам познати, които примерно взимат 400 лева заплата, а купуват блуза с къс ръкав за 120 лева, маратонки за 200 и др. подобни. Задължително на дрехата трябва да има надпис Nike, Adidas и т.н. и то на видно място. Важни ли са за вас тези неща?

Ами мисля това, което си написала - на гол гъз.. сиромашка му работа.  Аз не си падам да ми пише еди какво си..падам си да е качествено и да ми стои.

# 26
  • Мнения: 281
Не,не давам пари за скъпи маркови дрехи Naughty.

# 27
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Глупости. Никоя форумка не си пада по маркови дрехи,нито държи да са маркови. Ако все пак са - в никакъв случай не го показват. Да не са луди да покажат дрехата в КМ и да напишат под снимката "зара" "replay"  и т.н.  Crossing Arms
Четеш ми мислите Joy Joy
Ама сега ще кажат - те щот' са качествени, не 'щот са маркови. Добрем.

# 28
  • Мнения: 2 401
Ааайде стига сте се правили на интересни, забележете просто, че "марковите мадами" се подвизават предимно в един друг подфорум, не в клюкарника.

# 29
  • Мнения: 2 674
 О,много си падам.Само да има кой да дава пари.Етикета искам да го слагат само от вътрешната страна....

Общи условия

Активация на акаунт