Problemni finansi

  • 4 597
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 293
muneca de porcelana  аз имам къде да отига и гръцки говоря, в Гърция нявсякъде мога да започна работа, майка ми е в Белгия женена и там мога да отида, въпроса е че не искам да излизам , та нали затова се върнах да се реализирам тук. Още повече,че той не иска да излиза, страх го и т.н. затова и писах , защото за мен също положението тук е.....обезнадеждаващо и не знам кой път да хвана. А за говоренето съм говорила но до следващия ден вече няма и спомен.......Не знае език, полицаите не могат да работят на второ място, ако го хванат ще го уволнят и хиляда и една причини - не знам доколко трябва да правя компромис- ако сега не уредя живота си то кога, усещам че времето изтича между пръстите ми а аз само се тюхкам - НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ ТАКА!!!! #Crazy

# 76
  • Мнения: 2 556
Да, наистина човек по-добре да спре да се тюхка и да действа - сама го казваш и е съвсем правилно. Успех от мен!

# 77
 тюхкането също е решение. Помага да приемеш реалността, ако не желаеш да я променяш.  Wink

# 78
  • Мнения: 293
Tess така е но все пак когато трябва да действаш и имаш човек до себе си когото обичаш и който не иска да действа става лошо..... smile3516

# 79
  • Мнения: 806
 Shocked Момичето просто иска да си напрви дом с стабилен мъж, това е цялата работа.  То вие вадите вода от 100 кладенеца.  Стана роман. 
Аз казах по горе, че това е гнездене.  За да се съсдаде семейство, което прави всяка една от нас.  И аз също мислех като нея докато не намерих стабилен човек, който обичам, това е бонус.   Hug

# 80
Поправка - момичето иска да си направи стабилен дом с мъжа до нея.  Прилагателното "стабилен" е за дома.

# 81
  • Мнения: 806
Да иска да си направи стабилен дон, но за това трябва стабилен мъж, а тя не мисли, че този мъж е стабилен.

# 82
Да, но това е мъжът, който тя обича, въпреки че не го смята за стабилен. Има избор - да търси друга връзка със стабилен мъж или тя да осигури стабилния дом. Но още не може да реши. Връщаме се в началото на предишната страница.
Когато човек няма желание да променя нещо, но ситуацията не го устройва, той се опитва да промени другите около него. Ако не успее - оплаква се, тюхка се, в крайна сметка продължава по същия начин, защото няма желание да променя нито себе си, нито да се заеме с обстановката около него. Така са една трета от семействата. На нея този факт не и действа успокояващо, така че да се съгласи с мъжа си, да си вземе една салатка с ракия и да оплакват заедно съдбата си.
Наздраве!

# 83
  • Мнения: 598
Понякога мъжете се променят след като се роди детето. Поне моя беше така  Rolling Eyes Много по отговорен е станал. А си го взех само по любов  Wink

# 84
  • Мнения: 806
Всичко това е вярно на практика, и все пак, лесно е да се дава акъл от страни.  А и не може да се знае цялата ситуация.  Тя си е направила равносметка и си има решения в себе си.  Сигурна съм, че всичко това което казваме е минавало през умът и много пъти.  Всички от нас са били или са на кръстопът.  Тежко и е сега и иска да сподели.  Ами измъкваме се от дупката, но постепенно.  Всеки дава съвет от собствен опит, а в действителност сме много различни хора и съдби.  Аз съвети не давам.  Казвам просто, стискай зъби, и отговора който търсиш ще излезе пред теб.

# 85
  • Мнения: 293
Много ви благодаря момичета !!! Хубаво е когато чуеш мнението и на други хора и най-вече ДА ОСТАНЕШ РАЗБРАНА. Разбираш,че ситуацията, в която си не е непозната или нечувана до сега и това поне на мен ми дава сили да се боря и да не се оставям на течението! smile3508
И все пак въпреки,че нямам финансова стабилност, мога да се гушна в него, да си излея душата,да ме накара да се усмихна когато ми е криво - това все пак е вид подкрепа. защото както казват ,, зад всеки преуспял мъж стои една жена ,,  така може да се каже и за преуспелите жени когато се наложи newsm44 . Истината е ,че човек не може да е сам , има много по-важни неща които да ни дават партньорите ни и съм по-склонна да се опитам да мобилизирам силите си и да вадя парички за двамата докато при него нещата не се подобрят. А той с каквото може да помага...... Поне на този етап мисля,че това е разумното.

Още веднъж искам да ВИ БЛАГОДАРЯ !!!! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт