Защо не харесвате човека до вас?

  • 2 661
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
VENY VIDY VICY - мъжът  не е направил това  и това - ТОЙ  не бил  това  и това - ама що пък не взел това  и това... АБЕ  аджаба ЩО НИ МРАЗИТЕ, че не схващам
Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...

# 1
  • Мнения: 750
Докторииииииииии....насам!Още една объркана душа! Mr. Green
К'во си пил бре човече? Crazy
Кой ти каза,че ви мразим! ThinkingЖена ти?
Аз ви обичам!Спокойно!Сега по добре ли ти стана като разбра,че не всички жени мразят мъжете! Whistling

# 2
  • Мнения: 2 498
Кой е казал, че не харесвам човека до себе си....ако не го харесвах просто нямаше да съм с него....

# 3
  • София
  • Мнения: 6 674
Харесвам мъжа до мен, обичам го, той е Моят мъж, но нищо не пречи да го усъвършенствам  Mr. Green. От което и той се побърква понякога, като теб Heart Eyes.

# 4
  • Мнения: 780
  Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...
newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Докторииииииииии....насам!Още една объркана душа! Mr. Green
К'во си пил бре човече? Crazy
Кой ти каза,че ви мразим! ThinkingЖена ти?
Аз ви обичам!Спокойно!Сега по добре ли ти стана като разбра,че не всички жени мразят мъжете! Whistling

 hahaha hahaha hahaha

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 891
VENY VIDY VICY - мъжът  не е направил това  и това - ТОЙ  не бил  това  и това - ама що пък не взел това  и това... АБЕ  аджаба ЩО НИ МРАЗИТЕ, че не схващам
Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...

Май трябва да зададеш тези въпроси на човека до теб.

# 7
  • Мнения: 953
Какъв ти е проблема, че изтрещя бе човек ?

# 8
  • Мнения: 606
  А? Пурко-калашника се завърна с гръм и трясък. Здрасти брато.

# 9
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Shocked Shocked Какво става, бе човек?! Да не са те подгонили с метлата у вас, та сега всички жени са ти криви? Аз моя човек си го харесвам, какво като има трески за дялане?! А ако нещо не върви, все трябва да има някой виновен и това никога не сме ние.  Mr. Green Я споко и кажи защо точно си избеснял?

# 10
  • Мнения: 2 657
харесвам си го,нали аз съм си го избирала Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
"VENY VIDY VICY" - защо пишеш неща, които очевидно не можеш да си преведеш Simple Smile Каква е връзката между цитираното и останалата част от постинга ти?

# 12
  • Мнения: 281
Харесвам го,много е красив Heart Eyes Joy.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Само да вметна, че между "обичам" и "харесвам" не винаги има знак за равенство.  Peace

# 14
  • Мнения: 2 660
Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...

 Laughing Да плющя жени, ама като няма желаещи  hahaha Само един мъж ми се нави и аз го взех.   Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Ако не го харесвах, нямаше да е до мен, много просто.

# 16
  • София
  • Мнения: 71
Само да вметна, че между "обичам" и "харесвам" не винаги има знак за равенство.  Peace
Много уместна вметка!!! Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 1 243
VENY VIDY VICY - мъжът  не е направил това  и това - ТОЙ  не бил  това  и това - ама що пък не взел това  и това... АБЕ  аджаба ЩО НИ МРАЗИТЕ, че не схващам
Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...

То на кривата ракета и космоса и е крив! Жената ли те тормози, че толкоз си и набрал - бие ли те, психически тормоз ли ти нанася, гладен ли те държи, че не схващам! И да не идеш сега и ти да се 'плющиш' с други мъже вовеки.
Само туй VENY VIDY VICY за чий... беше, ама айде! Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва

Бе твоята да не ти е сложила някакви еленски рога ooooh! и то със жена бе момко та толкова си изтрещял? newsm78 Joy
Иначе аз моя си го харесвам вече 33години.

# 19
  • Мнения: 9 814
Ако не харесвам човека просто няма да е до мен.

# 20
  • Мнения: 169
Ако не го харесвам , какво ще прави до мен не ми е ясно?!

# 21
  • София
  • Мнения: 408
Май проблема ти е личен  Whistling

# 22
  • Мнения: 2 131
Ако не го харесвам , какво ще прави до мен не ми е ясно?!
newsm10 Това, че си критикуваме половинките, не означава, че не ги харесваме /има изключения, естествено/. Ми, нали сме жени - ще мърморим, и още как.

# 23
  • Мнения: 6 167
Пурко...аз човек до себе си имам и проблем с харесването нямам, може би да се замислиш дали ти си човека за някоя, която има проблем с теб.

# 24
  • Мнения: 473
Аз го харесвам, но му мразя мръсничките навици. Как да не побеснееш като видиш двата чорапа пльоснати под дъската за гладене, калните обувки върху чистата пътека, гардероба разхвърлян, все едно бомба е паднала. Иначе като мъж го харесвам, обичам си го много, но съжителството не е толкова проста работа.

# 25
  • Мнения: 485
Има неща в живота,които не се оправят просто с едно "Извинявай". Това не харесвам в него- мисли си ,че може да сгафи,а после трябва да му връчвам медал, защото съжалявал и ми се е извинил...гадно,много гадно.............напоследък си мисля и аз да сгафя сериозно,пък после ще му се извиня,ммммм ,проблемът ми е ,че все мисля за детето,защото то ще "намаже" ,тъй като мъжът ми едва ли ще ми прости ако му причиня същото каквото той стори на мен. И така, да си призная-живея с човек когото не харесвам,не харесвам това че стъпка достойнството ми- изневери ми, удари ме, за капак на всичко разбрах ,че преди  е свалял гаджето на брат си,което в момента ми се пада етърва, наричаше ме "овца" .....е,за всичко ми се е извинил и казва колко много ме обича,аз съм била любовта на живота му.....егати любовта,а казват че съм хубава жена,пък и умна.....

# 26
  • Мнения: 1 820
Я не поставяй всички жени под общ знаменател!Аз до сега не съм знаела че не го харесвам!Добре че беше ти,та да ме светнеш!Къде ми са били очите? ooooh!Мъжа до себе си го харесвам и не мога да живея без него!Ако не беше така нямаше да бъда с него.Всеки си има кусури,както единия-така и другия.Като не може някой от двамата да се примири с това пътя,пътеките и там от където си дошъл!А ти ако имаш проблеми с твоята жена ги решете у вас,и и кажи това което написа на нея.
БОЖЕ колко мъка има по тоя свят БОЖЕ!!! PraynigИмам чувството понякога че хората наистина с всеки изминал ден откачат все повече и повече.И само едно нещо още-не харесвам такива мъже като теб дори че съществуват.Ако моят мъж беше такъв и си позволяваше да говори на една жена(независимо на мен или друга по този начин наистина нямаше да го харесвам)-меко казано!И ако всички бяха като теб наистина жените щяха да се плющят с жени!А моят мъж е МЪЖ с главни букви,за което мисля на теб ти е доста далечно да се сетиш какво искам да кажа!

# 27
  • Мнения: 4 292
Я пак?   33uu

# 28
  • Мнения: 2 388
Не харесвам само едно нещо в него. Но идеални хора няма. Щом съм си избрала да бъда с него и да харесвам и да не харесвам, нямам право да се оплаквам.

# 29
  • Мнения: 1 195
Ако не го харесвах, нямаше да е до мен, много просто.

Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 10 858
Пурко, ти имаш ли дъщеря Нели  Laughing

# 31
-защото всяка неделя гледа по цял ден мачове
-защото сяда по турски в  средата на хола за да си прави пикник.
-защото когато пътува ,не спя по цели нощи
-защото когато сутрин ме види ,казва че съм най-красивата жена на света,а това е 100 процентова лъжа
-защото обича да ходи чисто гол удома през лятото
-защото винаги е прав
-защото ми краде и изпива кафето
-защото обича да свири на китара в 2 през ноща

-защото когато не е до мен -всичко е тъпо и гадно

# 32
Мъжът до мен се промени много .Не е онзи разбран симпатяга,с когото излизах.Хим не му се иска на завалията да порасне.Счита ме за негова бавачка.Не носи пари вкъщи,а за децата ми са нужни.Не пълни хладилника,а го опустошава аламинут!....

# 33
  • София
  • Мнения: 397
Пурко, ти имаш ли дъщеря Нели  Laughing
Неее, Пурко от нашия квартал има 2 момчета и ако познавахте жена му, бихте разбрали и този постинг. Peace

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
кой каза, че не харесвам човека до себе си?
харесвам го с всичките му недостатъци Heart Eyes то и аз имам бол такива, така че сме си лика прилика hahaha

# 35
  • Мнения: 216
Az napalno te razbiram i znam zashto si stignal do toq izvod :mrgreen:Prosto ot vsekidnevnite mrankaniq,i bitovi skandalcheta 4esto vie majete ostavate s vpe4atlenieto,4e nie ne vi haresvame i sajelqvame za izbora sa :)Da ama ne e taka :naughty:Nie prosto iskam da vi napravim po dobri sapruzi,bashti i lubovnici ako shte6,ama ne si misli 4e ne vi haresvame,obi4ame i uvajavame.Az li4no go pravq tova zashtoto sam na mneneie,4e ste edni ne dobre neshlifovani diamanti i prosto vi trqbva dobar maistor,ot tam natatak vsi4ko 6e e OK Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 820
KLUM пиши на кирилица моля те.
По повод " edni ne dobre neshlifovani diamanti i prosto vi trqbva dobar maistor,ot tam natatak vsi4ko 6e e OK."говори за твоя си мъж.Като си искала да си майстор да не си се женила бе моето момиче!Да си станала майстор!Много ме дразнят изказвания от рода на :"Тоя моя"или "Ние жениете искаме просто да ви направим по добри"или нещо от тоя род."Тоя моя"за кого се отнася? newsm78Някой неодушевен предмет ли е това,кучето на двора ли или за собствения ти съпруг който ти сама си си избрала?!Не мога да разбера какви са тия мании за доминиране от женския пол върху мъжкия,или обратното.Не ми ясно и защо трябва си над другия?Когато в една връзка,семейство или каквото щеш няма компромиси и хармония всичко рано или късно си заминава.Това което някога го имало изведнъж го няма и почваш да си задаваш въпроси..."защо","ама как така стана"Ами на така-и не защото мъжа бил такъв и онакъв,и не защото жената мрънкала.И аз мрънкам много,но когато има за какво.И ние се караме,но не искам да доминирам,нито над мен да се прави.И мъжа ми мрънка когато има за какво.Караме се даже и без повод.Но не е там въпроса!Просто идва един момент когато ти писва човека който е до теб да се мъчи да те промени и превъзпита.Някога когато сте се кълнали във вечна любов не си виждал кусурите му и сега в един момент искаш той да се промени.Да ама не става-да си гледала.Ти би ли успяла да се промениш,мислиш ли че си идеалната жена?!Просто трябва уважение-нищо друго!А когато го няма или тръгваш да изневеряваш,или да си търсиш адвокат. HugИ престанете вече да търсите вината в мъжете.Колкото я има при едните,толкова я има и при другите  Stop

# 37
  • Мнения: 568
щото сте смотани.

# 38
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
 Имам право да харесвам, имам право и да не харесвам! Kissing Heart

# 39
  • Мнения: 474
VENY VIDY VICY - мъжът  не е направил това  и това - ТОЙ  не бил  това  и това - ама що пък не взел това  и това... АБЕ  аджаба ЩО НИ МРАЗИТЕ, че не схващам
Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...
То вас никой не ви мрази, ама да те питам аз същото - що търсите винаги вината в жените....  Thinking а ???
Пък ако искаш ти се плющи с мъже....ма и тук логика никакава  Laughing Whistling

# 40
  • София
  • Мнения: 6 674
......Просто идва един момент когато ти писва човека който е до теб да се мъчи да те промени и превъзпита.Някога когато сте се кълнали във вечна любов не си виждал кусурите му и сега в един момент искаш той да се промени...
Имаше един афоризъм, цитирам по памет:
"Мъжът се жени за една жена с надеждата, че тя никога няма да се промени, а жената - с надеждата, че ще го промени.  И двамата остават разочаровани." Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 035
Абе момче, как да не ви обичаме без вас за къде сме?!  Flutter Я виж само какви красиви деца раждаме благодарение на вас  Wink
Пък то е нормално да си вадим кирливите ризи от време на време, нали трябва да си разнообразяваме дните.... не мой все ред и хармония да цари навред Laughing

Общи условия

Активация на акаунт