Помогнете и дайте съвет zа чартърните полети, моля ...

  • 2 992
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 978
Някой ще лети до Бг тази година с чартърен полет от Англия?

# 31
Някой ще лети до Бг тази година с чартърен полет от Англия?
МНого пари искат нашите.  #Cussing out Да не кажа двойна сума от тази дето чехите ни искат. (поне от Глазгоу)

# 32
  • Мнения: 3 880
Stiskaite paltsi, kupih si bilet...........................

Герче, не се притеснявай изобщо, щом и детенцето ти (белгийче доколкото разбрах) ще лети с теб. То оставяше да качиш 7-месечното си бебе само на белгийският чартър, а ти да отидеш на българският Laughing Незнам какъв идиот може да изисква такова нещо от теб, независимо какъв закон са измислили в тази връзка. Ако все пак някой се заяде просто му казваш с уверен тон, че много държиш белгийчето да пътува с техните самолети и тъй като не може без придружител друг начин няма Wink. Аз все още не мога да разбера смисъла на този закон, но както и да е.
Успех и приятен полет към родината Laughing

# 33
Ох,милички,оправям багажа и си мисля,какво би станало ако все пак ме върнат.С таткото решихме, че ако не дай си боже не ми позволят да летя, той и Валерие заминават,а аз ще се опитам да взема 1.полет до Варна или София на бг авиоломпания.
Всичко зависи от тая или този на check-in-а.Майка ми и тя няма да спи спокойно до 26 май!!!

# 34
# 35
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Стига бе,Гери.Мисли по_позитивно. Няма да им се даваШ:ако се опитат да ти кажат неЩо им дигни скандал. Кажи им,4е ти от детето си не се делиШ,обвини ги в расизъм,тръШкай се,кажи ,4е Ще ги пиШеШ по вестниците заЩото това е пълен абсурд. Абе с две думи не им се давай.Ина4е ти стискам палци вси4ко да мине гладко  Grinning

# 36
Стига бе,Гери.Мисли по_позитивно. Няма да им се даваШ:ако се опитат да ти кажат неЩо им дигни скандал. Кажи им,4е ти от детето си не се делиШ,обвини ги в расизъм,тръШкай се,кажи ,4е Ще ги пиШеШ по вестниците заЩото това е пълен абсурд. Абе с две думи не им се давай.Ина4е ти стискам палци вси4ко да мине гладко  Grinning
Nqma da im se davam,momi4eta!!!Mersi na vsi4ki za podkerapata!!!Mersi, 4e vi ima!!! Laughing

# 37
  • Мнения: 7 111
Предполагам, че през зимата няма чартъри до Варна или Бургас, нали?


Но има от Пловдив и София. Хората идват на ски-туризъм.

Общи условия

Активация на акаунт