Music Idol 2/5/

  • 25 395
  • 681
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 153

Но това не пречи на Деница да спечели, трябва да сме по-широко скроени, в Американския Айдъл е имало къде, къде по-пълни момичета.
Съгласна съм, че трябва да се оценяват основно гласовите качества и поведение на сцена, но честно казано не мисля, че така смятат и тийновете! Аз също съм за Нора и едва ли нещо ще ме накара да променя мнението си до края.

# 676
  • Мнения: 1
Иван и Андрей толкоз могат, това е истината, в стремежа си да са интересни, изпростяха съвсем.

# 677
  • Мнения: 6 441
На бас, че ще пеят Клетва  Wink
Whistling То какво  друго можеше да бъде  Whistling

# 678
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ясен, Стоян и Денислав просто да си тръгнат доброволно, не са за там, не им се получава пеенето и това е.

А който беше решил да облече Деница в това блестящо синьо нещо, гръм да го удари, егати липсата на вкус.

# 679
Да, деница и сега е страхотна. много по добре от безличните мария и ана, които са слабички. Хубаво е за шоуто, че тя има по=различен облик . Затова мисля, че донякъде е предимство и може би не е желателно много да се унифицира. Освен това си личи, че е интелигентен и добър човек, освен страхотна певица . има много приятно чувство за хумор.

# 680
  • Мнения: 119
Въпреки безобразния си външен вид, лигните на водещите и малоумните режисьорски грешки (едно на ръка проблема с техниката) децата се представиха чудесно и аз лично не помня от кога не съм се забавлявала така. И то пред телевизора. Шапка им свалям!  smile3501
П.С. Go, Denny, go!

# 681

Общи условия

Активация на акаунт