как да разбера дали ми изневерява

  • 2 983
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 23
извинявам се ако ве4е има такава тема ,но не я открих.заедно сме от 5 години,а ве4е не се 4увствам оби4ана.тои е затворен в себе си,не споделя и не иска да правим с...,когато го попитам какъв е проблема просто мал4и или се измъква.какво да правя Crossing Arms Praynig

# 1
  • Мнения: 2 197
Ами говорете. Поставяш го в позиция, от която няма измъкване и си задаваш въпросите в прав текст. Изясняваш му притесненията и питаш каква е причината. Може и в теб да е проблема? Примерно ако покрай грижите за детето и бременността не си успяла да "влезеш във форма" или нещо друго. Ако е това би могла и ти да предприемеш някакви мерки. Ако човека каже, че вече не намира удовлетворение от връзката с теб - ами голяма работа, има милиони мъже. По-добре да си изясните неща и да поемете по пътя си отколкото да се самобичуваш и да се чудиш каква е причината. А и за детето ще бъде по-добре. а може и той да има някакви проблеми в момента - в работата или нещо друго. Ако има някой близък приятел можеш дискретно да го попиташ с уговорката да не се разбира, че си се интересувала.

# 2
  • Мнения: 1 008
Защо чак сега? 4 години са бая време.

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
сигурна ли си, че наистина искаш да знаеш? И ако разбереш, че ти изневерява какво ще направиш? А като го направиш дали ще се почувстваш по-щастлива или спокойна?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Има много подобни теми.По-добре пусни търсачката. Peace

# 5
  • Мнения: 23
сигурна ли си, че наистина искаш да знаеш? И ако разбереш, че ти изневерява какво ще направиш? А като го направиш дали ще се почувстваш по-щастлива или спокойна?
незнам ако е истина как 6те реагирам  #2gunfireили 6те се изнеса от нас,или не ми се иска да е вярно.страх ме е 6те боли,за6тото аз го оби4ам

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
от кога е така?

# 7
  • Мнения: 23
ами от около 2 месеца,но и преди се е слу4вало newsm78

# 8
  • Мнения: 13 512
Наливаш вода в кофа или леген и слагаш половин пакет сол. Като се прижере, веднага му потапяш топките в легена. Ако потънат- всичко е наред. Но ако изплуват- звънни на адвоката си! Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
И после си намираш друг и пробваш пак с легена  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 423
Каква ти е файдата да разбереш,
дали ти изневерява?! Като че ще
промениш нещо. Не иска да имате
секс, така ли? Това ли значи с...? Е,
може да мисли, че ти имаш гадже.
И да се чуди как да те попита.
Говорете! Проблемът е в комуникацията.

# 11
  • Мнения: 950
Казваш, че и друг път се е случвало. Каква е била причината тогава или просто тези периоди са отминали без да разговаряте?

# 12
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Щом почне да си сменя бельото често, често , пък и да се застоява пред огледалото-номерът е ясен! Не питай! Никой мъж не обича да бъде разпитван!!!По-добре го напий и след това чакай признания! Laughing

# 13
  • Мнения: 23
Казваш, че и друг път се е случвало. Каква е била причината тогава или просто тези периоди са отминали без да разговаряте?
ами аз се опитвах да говоря,а тои казва6е 4е го занимавам с глупости и няма ни6то вярно.след това естествено има скандал от моя страна и за няколко дни не6тата се оправят с положителна промяна от негова страна.но за6то винаги така трябва да постигам вси4ко,а не сам аз тази която не иска да говори за проблема

# 14
  • Мнения: 25 662
Щом почне да си сменя бельото често, често , пък и да се застоява пред огледалото-номерът е ясен! Не питай! Никой мъж не обича да бъде разпитван!!!По-добре го напий и след това чакай признания! Laughing

Ето това е. От свекърва ми знам, че един мъж почне ли да се грижи много повече за хигиената и за външния си вид от нормалното, това е сигурен признак за изневяра или поне за намерение за такава.  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 3 092
А ние как да ти помогнем  newsm78
Нито познаваме човека , нито отношенията ви ,пък и не за пръв път ти се случва ....лоша работа Tired
Ама да ти кажа това със скандалите не е решение на проблема , а задълбочаване в него ..поне така мисля аз . Peace

# 16
  • Мнения: 2
Mиличка,не рови ако не си готова за истината,каквато и да е тя.ако мислиш,че можеш да понесеш истината за изневяра,постави въпросът конкретно,ако ли не замълчи прави се че нищо не забелязваш и го хвани.но трябва да си наясно със себеси дали ще можеш да продължиш напред с него независимо каква е причината за това отчуждаване

# 17
  • Мнения: 3 423
Щом почне да си сменя бельото често, често , пък и да се застоява пред огледалото-номерът е ясен! Не питай! Никой мъж не обича да бъде разпитван!!!По-добре го напий и след това чакай признания! Laughing
Ако обаче миналия месец си е сменял гащите
три пъти, пък този само веднъж, това значи ли,
че любовта му към съпругата се е засилила. Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Може да означава, че няма кой да му изпере гащите.

# 19
  • Мнения: 13 512
Щом почне да си сменя бельото често, често , пък и да се застоява пред огледалото-номерът е ясен! Не питай! Никой мъж не обича да бъде разпитван!!!По-добре го напий и след това чакай признания! Laughing
е, направо ме разби! Колко по-често? Нали си сменя бельото всеки ден? Не ми се вярва да започне по два пъти на ден- да се връща от работа, за да го сменя.
По- скоро покупката и подмяна изцяло на бельото  би могла да бъде повод за размисъл. На приятелка  баща и си беше купил 10 чифта слипове на времето / не че преди е нямал или  са му били гадни/.. Joy

# 20
  • Мнения: 25 662
е, направо ме разби! Колко по-често? Нали си сменя бельото всеки ден? Не ми се вярва да започне по два пъти на ден- да се връща от работа, за да го сменя.


Ахам, не ти се вярва, ама някои започват да го правят. Преди да излязат пак, уж на делова среща. Wink Даже започват да се бръснат преди редовния съботен мач с приятелите си, при положение, че преди това е било мисия невъзможна да го накараш да се избръсне през уикенда. Или тотална смяна на гардероба. Или... Много такива признаци има, стига някой да има очи, за да гледа.
Естествено, не трябва да се забравя, че има и смръдльовци, които даже и наличието на любовница не може да вкара в банята по-често от веднъж седмично.  Mr. Green Там вече как ги усещат жените им, не знам. Сигурно по чуждия аромат?  newsm78
 Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Как успяват да си завъдят любовница, това е чудното!  Thinking

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Сменят, сменят.....и то как..!!!!..И то все на новичко налитат, и почват "много" да разбират от марки бельо и т.н./ стига да имаш очи да виждаш/!!
Не , че една  чужда жена ще се впечатли от едни долни мъжки гащи, ама .....мъжка психика!!!! Laughing

# 23
  • Мнения: 71
Май забравят за всичко и всички започнат ли да мислят с другата глава.
И аз мисля че сами се издават,започнат ли постоянни излизания по работа....

# 24
  • Мнения: 73
Защо нападнахте човека?Той просто може да има проблеми и за това да не му се прави нищо .А дали ти изневерява ако е достатъчно умен никога няма да разбереш.По -добре мисли  ,че всичко е наред и не рови в л... защото може да мирише

Общи условия

Активация на акаунт