"Дневникът 39" - затягаме шкЮмбето, време е за диетУ

  • 10 917
  • 348
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 914
MissCaprice
честит рожден ден! да си здрава, усмихната и с много минус килограмчета да се сдобиеш !




весел празник


олелеееееееее колко сте изписали доакто си спях сладко... отивам да чета Crazy

# 301
  • Мнения: 7 914
sky*****
 днес съм на картофена салата Animal Pig цяяяяял ден Rolling Eyes
честит ти избор на диета Hug успех с нея  Hug Hug

__MIMA__
успех и добре дошла  bouquet

Mirama

много е сладка Калина Heart Eyes

crazy_tikva
какви 3 дена  newsm78, след толкова много готвене и днешният ден го пиши към тях Hug

GlaDneSS
олелееееее какви сладки душички -  мъжки или женски са? Thinking на колко месеца са? Thinking

# 302
  • Мнения: 22 430
Игуанка, crazy_tikva, звездичка, мерси за милите думи за Калина. ))))

crazy_tikva, аз все се каня да те питам какво следваш?. )))))

GlaDneSS, а ще ги продаваш ли?

# 303
  • Мнения: 1 169
звездичка 3 мъжки и 2 женски имам. На 44 дни са  Crazy

Mirama да продавам ги  Heart Eyes

# 304
  • Мнения: 1 384
GlaDneSS, влюбих се  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Многооо са сладкиии  Crazy Иначе режима върви, ама бавничко, дано поне славно  Praynig

Mirama
аудиовизуални медии  Wink

Уф нещо ми се вие свят, отивам да полегна за малко, с учебника де  Whistling


# 305
  • Мнения: 123
  bouquetMissCaprise
                    Честит рожден ден!
  bouquet

              Heart Eyes   Много здраве,късмет и любов ти желая!    Hug

# 306
  • Мнения: 7 914
GlaDneSS
 аз мислех че са две Rolling Eyes.. и сте ги купили Blush..а те са си ваши с майчето Crazy


crazy_tikva
 с учебника под главата ли? newsm78 Mr. Green

# 307
  • Мнения: 1 130
Привет прекрасници  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мило ми каприсче - ЧРД!!!!!!! Много здраве, щастие, късмет, любов, незабравими емоции, прекрасни мигове и всичко хубаво, което може да се пожелае в такъв ден го имаш от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мацки, аз вчера и днес апвам кисело мляко, че ми се отчупи част от зъб  ooooh! ooooh! ooooh! поради прекрасно изработена пломба  Twisted Evil Утре ще ходя на ремонт на ченето - ха дано имам късмет да има часове, че иначе ще трябва да продължавам с киселото мляко, което не че е лошо ама се научих да си хапвам повече  Mr. Green С надеждата за повече време утре за тук си обирам крушите и отивам да ям ....... кисело мляко (то кво друго  Cry)

# 308
  • Мнения: 6 958
Ма то на нашто Скорпе какво му се е случило  ooooh! Тцццц  tooth Рекламация на заболекъря веднага  Naughty Погледни от убавата му странъ, белким ти заслабне леко дупето  hug

Аз викам нова тема другата седмица да ви пусна  Rolling Eyes

Лунната диета отиде, покрай нея що хранъ изядъх леле мале  boo

 newsm49

# 309
  • София
  • Мнения: 701
Миранди , кога точно мислиш да я пускаш, за да си дам мерките, щото последните две теми все не хващам момента... То не че има много разлики, но...  Whistling  bouquet

# 310
  • Мнения: 6 958
Миранди , кога точно мислиш да я пускаш, за да си дам мерките, щото последните две теми все не хващам момента... То не че има много разлики, но...  Whistling  bouquet

Добре, нека дa е утре тогава Peace

Мерки и теглилки на ЛС до утре в 18.00 часа за новата ни тема  Peace

Моля, Ви дайте ми и предложение за новото заглавие  Peace

Хайде нека е нова тема за понеделник и по случай 1 Април и който не на диета (като мен) да вземе да се стегне, че лято идва  Mr. Green

# 311
  • Мнения: 22 430
Миранди, аз не съм по поезиите, но ето каква простотия измислих. )))

"Първоаприлската ни шега - свалихме набързо по 10килца!" ))))

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 22:37 от Mirama

# 312
  • София
  • Мнения: 701
Миранди , кога точно мислиш да я пускаш, за да си дам мерките, щото последните две теми все не хващам момента... То не че има много разлики, но...  Whistling  bouquet

Добре, нека дa е утре тогава Peace

Мерки и теглилки на ЛС до утре в 18.00 часа за новата ни тема  Peace

Моля, Ви дайте ми и предложение за новото заглавие  Peace

Хайде нека е нова тема за понеделник и по случай 1 Април и който не на диета (като мен) да вземе да се стегне, че лято идва  Mr. Green


Ок, имаш ги моите утре.   bouquet

# 313
  • Мнения: 1 384
Миранди, на мен същите мерки  Peace

Подобно на заглавието на Mirama  Whistling

Като на шега ще свалим излишните килца!

# 314
  • Мнения: 178
красофифа , не съм спазвала определена диета, аз си измислих режима и килограмите ги свалих за 4 месеца, а останалото време ги задържах. Само последните няколко седмици от нерви и напрежение качих малко. Иначе последните 5-6 месеца почти от нищо не съм се лишавала, но в определени количества. По време на отслабването спазвах лунната диета по 3 дни, пиех чай "Инхуа" (който последните 4 месеца не го бях пила, но от днес и него започнах), ядях пилешко, кисело мляко (1 купичка на 5 хранения), салата (само с лимон), варено яйце или малко кашкавал, варен картоф (много рядко), фреш от грейпфрут и лимон. В общи линии е това, от много неща се отказах, но има невероятен резултат. 4 месеца дори и 1 шоколадов бонбон не си сложих в стомаха, защото ме беше страх, че няма да остана само с него.  ooooh! По принцип много обичам да си похапвам, но тогава забравих за всичко калорично и толкова обичано от мен. От началото почти и кафе не пиех, защото бях свикнала да го пия с много захар и сметана, а това ми бяха забранени неща. Спрях и всякакъв алкохол, безалкохолни. Голям инат съм и това ми помогна най-много, но с глад се постигат такива резултати. Знам, че не беше хубаво да ги свалям за толкова кратко време, но така се получи. Изненадана съм от себе си, че успявам да ги задържам (въпреки въпросните 2 кг. отгоре в момента). За мен беше важно, че си съставих режима на хранене от неща, които харесвам и когато се хранех ми беше голямо удоволствие. Искрено се надявам да съм помогнала  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт