Априлче малко, априлче сладко, хайде идвай при мама и при татко

  • 12 063
  • 318
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
Galli80, и аз мислех,че ваксина по време на бременност не трябва да се слага,но явно не е фатално и не си единствена.Ето какво открих по темата в един форум:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2801.0
Тифани, много хубава темичка!

# 31
Благодаря ви,за посрещането,но аз толкова се притесних от думите на вси4ки мои познати,че не издържах и се обадих на доктора с които имам уговорка да раждам при него,и тои ме успокои 4е няма проблем като съм я направила тази ваксина нито за мен нито за бебето smile3541

# 32
  • Мнения: 200
Тифани супер хубави цветове.....  и темичката е както винаги идеална bouquet
baby_artois на мен док ми каза да ходя всяка седмица когато искам без да си запазвам час. Тоя твоя док ме съмнява нещо, как без преглед  ще установи как е застанало бебето. Ако искаш като идваш другият път на тоновете може да минеш на ехографски преглед в ТК.
galli80 добре дошла!  Hug
Мен пък не ми се ражда и честно казано нямам никакви признаци, поне за сега.Сигурно ще е изненадка  Wink Гледам да си правя разходки, ама не си взимам горещи душове, защото ми става лошо от жегата и не се насилвам много да чистя, едно че ме мързи  друго че ме боли кръста  Peace

# 33
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ivane , супер! Много ще се радвам да се видим там!  Hug
Ако искаш пиши на лични да си разменим координати!  Peace


Момичета, има ли и други, които ще раждат в Майчин дом София?

# 34
  • Мнения: 269

Аз съм Милена Григорова от Главна книга ( биохим ).Ха, колко се радвам , че се познаваме.

И аз много се радвам да те срещна неслужебно Simple Smile Не че служебно сме имали много контакти, де... Аз най-вече с Мишо, Фори и Пламен от GL общувах. Но с ръка на сърцето мога да кажа, че откакто не съм на работа точно тези контакти ми липсват най-малко  Joy Защото аз съм предимно IT, а счетоводната част ми беше вменена допълнително.

Извинявам се на останалите момичета за лично-служебния разговор във форума  Praynig

Така е , но на нашата миграция (в началото на май ) сме се виждали визуално в сградата на Света Неделя . Аз ,Мишо и Мусташка бяхме там цяла седмица.

# 35
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честита ни нова темичка много е свежарска   bouquet
Гали80 добре дошла Hug
И на мен много , много не ми се ражда още , но знае ли се каога на човечето ще му се прииска да излезе. newsm78
Иначе няма го при мен това гнездене , явно ще си изкарам до термин още 2 седмици.
Днес беше деня , който си бях избрала от март - вижте го какъв е ту слънчев , ту мрачен , че сега и ураганен вятър. ooooh! Бях си избрала и днес да раждам , но и това явно няма да се случи. Crossing Arms За капак днес реших да си наглася чантата за болницата и отидох в аптеката да си накупя нещата и няма ги  #Crazy да съм отидела утре. Ха кажете не е ли това предзнаменувание , че няма да се ражда скоро Thinking

# 36
  • Мнения: 96
Оф че съм зле - Тифани забравих да ти благодаря за хубавата темичка и на Хриси-писи за хубавото име Hug

Почти си стегнах багажа - да видим дърпам ли дявола за опашката Mr. Green

# 37
  • Мнения: 139
Здравейте момичета-аз вчера не писах и сте изписали адски много!  bouquet
 Аквариел не се притеснявай за активността на бебето и не се плаши с историите на другите! Мартенската мама за съжаление е станала жертва на лекарска грешка fight
 И момичета не се опитвайте да преценявате чрез усещания как е разположено бебето-няма как да стане! Peace
 Ласси и аз ще съм със секцио и затова-веднага след като са извадили беба дадоха ли ти я да я видиш и гушнеш! newsm78 И бебето ти е прекрасно,както се очертава и моето ще е такава дундичка newsm51

# 38
  • Мнения: 23
Брей момичета, тия нашите бебоци ще се окажат много упорити, не искат да излизат и това си е!  smile3521 Нищо чудно, нали ще са или овнета или телета, явно трябва да свикваме с характерите им отсега....  newsm53
Да ви се похваля, ние днес с helenblondy, Vanyivan и Devi си спретнахме една импровизирана "квартална" срещичка в Павлово. Беше ми много приятно момичета! Надявам се пак да повторим, че и в по-широк квартален кръг даже!  newsm51
Качих снимки да ни видите какви сме сладури...  newsm03 Момичета, понеже снимките явно се компресират като се качат в снимка.бг, ако искате дайте ми мейлите си на лични, за да ви ги изпратя с по-готино качество.   Peace
reiana а ти мила къде се изгуби днес, нали и ти трябваше да дойдеш на кръговото или се бъркам?   Whistling
Хей момичетата от ТК, жалко че не сте могли да видите *vera днес, ама нищо, ако се сетите следващия път може да я поздравите.
В този ред на мисли, ние днес си мислихме дали да не се присъединим към вашата групичка в Петък за тонове, по-скоро за кафенцето след това.... smile3503 Дето се вика - колкото повече, толкова по-весело, а?!!!  Crazy Макар, че си представям вече опулените погледи на хората по улиците  Joy
milenag, ВаняМ света наистина е малък, и ние днес с helenblondy от дума на дума установихме, че работим в конкуретни фирми

Браво на мамите с големи помощници! Да са ви живи и здрави и много да ви помагат с бебешорите!
 smile3501
Мами, аз и Vanyivan се уговорихме утре от 9.30 да  ходим на лекцията на сп.9 месеца в Мис Каприз на Плиска, темата е "Всичко за безпроблемното кърмене", ще я води Емилия от Аз Ти То, ако някоя от вас също е решила да ходи и иска,  да се обади, да се видим  Hug
Tanzen никаква я няма... дали това не е знак, че ще имаме още едно бебче днес... newsm78
Tiffany благодаря ти за поредната прекрасна тема!  newsm51
t ilieva, ivane - helenblondy днес тъкмо се чудеше кои други мами ще раждат в МД, да знаете, че и тя е от вашия отбор, ей че групичка се заформяте...супер!  Hug
И последно да ви кажа за креватчетата от Пигис Хаус... Поради огромния наплив, явно Април ще е месеца с най-много бебчета тая година  Embarassed хората не смогват със заявките. И моята поръчка се бави вече втора седмица от там, при условие, че като ходихме в началото продавачките се кълняха, че за 1 седмица макс, ще сме си получили креватчето. Така, че не се притеснявайте! Аз звънях миналата седмица и едно много любезно момиче ми обясни, че вината не е в тях, а във вносителя, тяхната доставка се бавела, поръчките били много и затова така се е получило...
Олеле... извинявайте за дългия пост  Embarassed  Praynig

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 18:44 от galivo

# 39
  • Мнения: 6 713
Току-що разгледах снимките на Ема-Мария на мама Ласи - чудничка е, пу-пу! Peace


galivo, дърпат се нашите бебчета да излизат, но мисля, че в скоро време вече ще почнем да се обебваме по няколко на ден!  Laughing

# 40
Благодаря ви, момичета! И аз днеска определено реших, че ще взема да отида на един УЗ, хем да се успокоя, а и да знам наистина как е застанало. Пък дано се окаже права док. После видях, че е писала, че "влагалищната флора" е в норма (което се надявам да е вярно), но тя нито веднъж не ми е правила микробиология... абе  Close

Момичета, искам да ви поздравя с разкошната дъга, която се беше появила преди малко. За съжаление не успях да я снимам, но отдавна не бях виждала толкова перфектна дъга  Nature Partly Sunny Предполагам, че на доста места в София се е видяла.

Aquariel, всичко беше наред днеска на тоновете, нали?

Galivo, ние с Tiffany също сме се разбрали да ходим на лекцията утре, та явно ще се съберем дружинка... Grinning Разбрахме се да си пазим места, която отиде първа, така че може която от нас 4-те отиде първа, да пази 4 места...  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 749
Днес докато пазарувах в супермаркета по радиото пуснаха реклама за училище за бременни в Мол оф София тия дни. Понеже живея точно до него знам, че там периодично организират такива. За съжаление обаче изобщо не запомних датите  Embarassed
Ако някой го интересува бих могла да проверя.

А за раждането - аз изобщо не бързам, бебчо слава богу също Simple Smile Никакво гнездене не ме е обхванало, а такъв як и здрав мързел, че ...направо се срамувам  Embarassed То и ми е рано за раждане още, де - едва съм влязла в 9-ия, нека бебо още си расте.

Единствената причина, поради която донякъде ми се иска да родя по-раничко е да мога най-после да си легна в любимата поза за сън (по корем) Simple Smile Но ще устискам още малко Simple Smile

Baby_artois, щях да падна от смях като прочетох за нормалната ти влагалищна флора, установена по усет Simple Smile Твоята докторка може би има паранормални способности Simple Smile Но нека позная...тя ти е по ЗК, нали Wink

Между другото и аз сигурно щях да се сдобия с толкова "реални" показания в моята обменна карта ако не ми се беше наложило да си сменя лекаря по ЗК преди 2 седмици. Тогава за първи път ми правиха цитонамазка и микробиология Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 19:02 от ВаняМ

# 42
  • Мнения: 42
Брей момичета, тия нашите бебоци ще се окажат много упорити, не искат да излизат и това си е!  smile3521 Нищо чудно, нали ще са или овнета или телета, явно трябва да свикваме с характерите им отсега....  newsm53


Joy
аз съм овен,бебетата и те(живот и здраве) .мъжа ми за  малко,той е телец,та...голямо стадо щеше да е у нас Laughing

# 43
  • Мнения: 186
Единствената причина, поради която донякъде ми се иска да родя по-раничко е да мога най-после да си легна в любимата поза за сън (по корем) Simple Smile

О, как ми липсва точно това!

# 44
  • Мнения: 80
Момичета, има ли и други, които ще раждат в Майчин дом София?

Аз натам съм се запътила. И отпред ми го пише при термина. Макар, че моят термин е толкова условен...Нещо конкретно ли те интересува?

Общи условия

Активация на акаунт