ЮЛСКИ БЕБЧЕТА'08 (тема 31)

  • 10 845
  • 318
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 441
Нова тема ще правим ли? Хайде както преди да е до 15 старата, за да е по-лесно четенето на изоставащите?
Аз съм за, но незнам как  Rolling Eyes,

# 316
  • Мнения: 185
И аз тъкмо си мислех, че ни трябва нова тема, но за съжаление и аз не знам как  Blush

Ох, днес въобще не ме свърта на работа, а времето е много гадно и не ми се излиза, няма ли да става 6 вече  ooooh!

# 317
  • Мнения: 223
няма желаещи, а?

НОВА ТЕМА

# 318
  • Мнения: 690
jollity сега ще ти обесня за болничните, а и др момичета които ги интерисува. Инфото е сигурно 2 пъти проверено в НОИ. На мен термина ми е на 10.07 и трябва да си взема болничния на 27.05. Тъй като се пада май да взимам болничния 45 дни това бил месеца на правото и няма да влиза в базата за изчисление на майчинските или по точно за база ми взимат сл. месеци: април, март, февруари, януари, декември и ноември. Какво съм решила да направя аз. Т.к. имам 18 дни отпуск за тази година ще си ги взема от 04.04 до 30.04 и от 01.05 до 26.05 болничен, а от 27.05 другия болничен. Така, че ако искаш може и по-рано да си вземеш отпуската а за май да си оставиш болнични да взимаш. Но това не се отразява на сумата за майчински само при условие че предходните 6 месеца не си излизала болничен. Дано си ме разбрала опитах се максимално просто да го обясня. Ако не ти е ясно нещо питай.

Мерси много  Hug Обаче аз по други причини реших да взимам отпуската. Така или иначе независимо какви болнични по майчинство ще взимам от НОИ, фирмата ми ще ми доплаща разликата между парите от НОИ за майчинство и заплатата ми. Така, че не е това проблема. Просто искам да съм сигурна, че ще получа заплата първата седмица на май, а няма да разчитам да получа първо парите от НОИ, за да платя кредитите  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт