Не мога да се регистрирам в продавалника

  • 3 654
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 9 736
Praynig На мен някой ще помогне ли?  ника е ro_li,благодаря предварително  bouquet

Писах за теб Peace

# 46
  • Мнения: 105
И аз имам някакъв проблем с регистрацията.... Tired ника ми е      мирка ив     но ми казват, че имейла който давам вече се използва от друг потребител, а това всъщност съм аз....в някой от опитите си за регистрация...Моля някой да ми помогне....

# 47
# 48
  • Мнения: 19
Снощи се регистрирах в продавалника, но още нямам нищо в е-mail-а си. Ника ми е atinqnka.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 9 736
Писах и за трите.
Ето гледайте тук кога ще ви активират.
http://www.prodavalnik.com/forum/index.php?topic=2249.660

# 50
  • Мнения: 43
  NBM love001Много благодаря

# 51
  • Мнения: 19
 За съжаление и аз се сблъсках с този проблем. Никът ми е mm2. Ще съм много благодарна, ако някой помогне. Предварително благодаря

# 52
  • Мнения: 19
Благодаря. Ще чакам.

# 53
  • Мнения: 814
Аз пък от 2 седмици се опитвам да пусна обява и все не става Tired. Хем всичко съм направила според изискванията и не става. Винаги ми изписва това: Fatal error: Allowed memory size of 31457280 bytes exhausted (tried to allocate 12288 bytes) in /home/prodavalnik/public_html/ppc/image-inc.php on line 106
 Кажете ми моля ви ако сте наясно за какво става въпрос и защо не мога да публикувам обява

# 54
  • Мнения: 231
Уф, и при мен е така, чакам ли чакам мейл. Ако може помогнете и на мен  Cry никът ми е mimi_blanco. Мерсиии

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 503
Уф, и при мен е така, чакам ли чакам мейл. Ако може помогнете и на мен  Cry никът ми е mimi_blanco. Мерсиии
Писах за теб   Peace
За съжаление и аз се сблъсках с този проблем. Никът ми е mm2. Ще съм много благодарна, ако някой помогне. Предварително благодаря
И за теб  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 19
Благодаря много kyky. Ще чакам и ще се надявам  Grinning

# 57
  • Мнения: 143
Помогнете и на мен! Зощо е толкова сложно да се регистрираш не знам. Ник-ът ми е magy-m или magy-m78, вече не си спомням, опитвах няколко пъти. А онзи ден пробвах да се регистрирам и ми даде,че този и-мейл вече се използва от друг потребител???????????

# 58
# 59
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Нещо не е на ред тая система ....
и аз ударих на камък
 няма и няма и-мейл и това е ....

Моля , ако може някой да ме "плесне" отзад и да Фръкна
т.е. да ме активира - Мерси !
Ник - Другарче

Общи условия

Активация на акаунт