Защо мъжете си кръстосват краката?

  • 8 713
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161

Скръстените крака ги преживявам, но определено ме карат да мисля, че мъжът е гей.
Аз пък имам желание да му разтворя краката и да кажа:господине,защо се измъчвате така?

# 16
  • Мнения: 5 622
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?
Ето го отговорът - кръстосват крака, за да не се изкушават да се попипват  Grinning

Или за да скрият еректиралия си пенис от гледката на красива жена в обкръжението си  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 122
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?
Ето го отговорът - кръстосват крака, за да не се изкушават да се попипват  Grinning

Или за да скрият еректиралия си пенис от гледката на красива жена в обкръжението си  Sunglasses

 ooooh!
Други предположения.

# 18
  • Мнения: 2 161
Други предположения...предпазват се от забременяване.

# 19
  • Мнения: 5 622
Мисля, че моето се доближава най-вече до истината  Laughing Същото става и когато мъж стои подозрително седнал и не става когато трябва....  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 161
Може да се е напишал.

# 21
  • Мнения: 5 622
Може да се е напишал.

Е, да, ама след 5 минути( което време е използвал да укроти питона) става, да речем, и не е мокър. Начи не е напикан  Joy

# 22
  • Мнения: 122
Аз утре ще дочета, сега зачезвам.....
Интересни виждания за мъжките навици се крият в женската душевност.
Замислих се, явно не се познавам......... Whistling

# 23
  • Мнения: 4 585

Жалко, че не съм запазил цялата снимка. Зависи от краката, от дължината на бедрото, корема стила или липсата на стил, от много работи.

# 24
  • Мнения: 152
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?
Нямам идея защо го правят...и мен ме дразни това...сякаш пишките им са по 57 см...
аз не го правя!
Мен ме кефи да видя жена която седи разкрачена...супер перверзно е...

# 25
  • Мнения: 2 161
Може да се е напишал.

Е, да, ама след 5 минути( което време е използвал да укроти питона) става, да речем, и не е мокър. Начи не е напикан  Joy
Ох,много ми е смешно.

# 26
  • Мнения: 5 622
Мен ме кефи да видя жена която седи разкрачена...супер перверзно е...

Изместваш темата  Wink

# 27
  • Мнения: 5 622
Може да се е напишал.

Е, да, ама след 5 минути( което време е използвал да укроти питона) става, да речем, и не е мокър. Начи не е напикан  Joy
Ох,много ми е смешно.

Смешно или не, Шанел, това е част от реалността  Wink

# 28
  • Мнения: 2 161
Това,което е показал Вълкът имах предвид.Не ми харесва.

# 29
  • Мнения: 152
Мен ме кефи да видя жена която седи разкрачена...супер перверзно е...

Изместваш темата  Wink
обаче е верно Simple Smile
ти седиш ли така бе драга?  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт