на море в китен

  • 30 688
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 278
Този хотел Орбита и аз го гледах,но вече сме резервирали в къмпинг Витоша.Надявам се да сме доволни. Иначе и миналата година бяхме там и беше супер.Пак на бунгала,но не знам как се казват,защото ги намерихме на място.Бяха близо до Атлиман и направо в центъра,но беше малко мизерно като за деца. Иначе беше хубаво. На мен Китен ми харесва много, и навалицата,и плажа,и заведенията. Много се извинявам ако обиждам някой,но като влизам в повечето теми тук имам чувство,че всички живеете в Париж. Ако не е хотел под 100 лв. на човек изобщо не се брои.Ами замислете се,че има хора,които ще се радват да могат изобщо да стигнат до морето на няколко години веднъж,да не говорим,че имам познати,които миналата година отидоха за първи път на море,а са по на 20-ина година и ще се радват не сред навалицата ами не знам къде да са ,но да са на морето. И на мен ми се иска да съм на море в 5 звезден хотел в Гърция или урция,или още по-добре на Карибите,но като можем само това да си позволим и в Китен си ми харесва. Вярно,че всеки си има мнение,но като изкавате такива крайни мнения без да се съобразявате с различнното финансово положение на всеки все е дно ни обиждате като най-големите будали като ходим в Китен. Ами хайде предложете по-хубаво мяст на морето,където можем да почиваме за 10-20 лв. на човек.

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 16:32 от Djina

# 76
  • София
  • Мнения: 969
На мен Китен ми харесва много, и навалицата,и плажа,и заведенията. Много се извинявам ако обиждам някой,но като влизам в повечето теми тук имам чувство,че всички живеете в Париж. Ако не е хотел под 100 лв. на човек изобщо не се брои.Ами замислете се,че има хора,които ще се радват да могат изобщо да стигнат до морето на няколко години веднъж,да не говорим,че имам познати,които миналата година отидоха за първи път на море,а са по на 20-ина година и ще се радват не сред навалицата ами не знам къде да са ,но да са на морето. И на мен ми се иска да съм на море в 5 звезден хотел в Гърция или урция,или още по-добре на Карибите,но като можем само това да си позволим и в Китен си ми харесва. Вярно,че всеки си има мнение,но като изкавате такива крайни мнения без да се съобразявате с различнното финансово положение на всеки все е дно ни обиждате като най-големите будали като ходим в Китен. Ами хайде предложете по-хубаво мяст на морето,където можем да почиваме за 10-20 лв. на човек.
Браво Djina, много добре казано  Hug. Мен пък на Китен това ми харесва,  хора, заведения, развлечения за всички. Ако Китен е село, незнам другите Лозенец, Ахтопол и Синеморец какво са, като там е една пустош и няма нищо, ни развлечния за деца, ни за възрастни. Да не говоря за северните курорти, които имат по 2-3 засадени палми, а другото е бетон и гадни хотели тъпкани с разни хора, които не стъпват по земята. Е такива места на мен не ми харесват. В Китен също има хубави хотели и заведения. Едва ли толкова много хора са глупавите, че редовно да ходят там.
А относно изказванията тук, това е мнение от повърхностни хора, които имат малко повече пари и се мислят за голяма работа и авторитет по мнения.

# 77
Браво за написаното по горе. И аз съм решила да отида в Китен. Какви са ви отзивите за хотел Славини намира се на южния плаж

# 78
  • Мнения: 1 175
Вчера се прибрахме от Китен.Почивахме в хотел Перла.Много сме доволни от почивката.Аз обичам точно такива места-където кипи живот.Вярно,че в началото на август е доста пренаселено,но това за мен никога не е било проблем.За разлика от Sofi на нас хотел Перла ни хареса.Собствениците са много мили,а стаите се почистваха ежедневно.Малката беше очарована от  детската площадка,където се сприятели с много деца.Басейните винаги бяха грижливо почиствани.Водата беше кристално чиста.Вечер мъжът ми приготвяше барбекю на дворчето.Хранехме се сред добре аранжираната градина на хотела,където цветята са на почит.Стаите са просторни,всяка една с климатик,телевизор и мини бар.Не са за пренебрегване и ниските цени-стая за четирима 70 лв.Като се има впредвид,че от 1 август леглото в Китен върви 30лв.

# 79
  • София
  • Мнения: 969
За разлика от Sofi на нас хотел Перла ни хареса.Собствениците са много мили,а стаите се почистваха ежедневно.Малката беше очарована от  детската площадка,където се сприятели с много деца.Басейните винаги бяха грижливо почиствани.Водата беше кристално чиста.Вечер мъжът ми приготвяше барбекю на дворчето.Хранехме се сред добре аранжираната градина на хотела,където цветята са на почит.Стаите са просторни,всяка една с климатик,телевизор и мини бар.Не са за пренебрегване и ниските цени-стая за четирима 70 лв.Като се има впредвид,че от 1 август леглото в Китен върви 30лв.
Нали ти казах, че дворчето е хубаво, аз казах, че мястото и апартамента не ми харесват. А за чистенето явно са си взели бележка, но аз определено не бях доволна от почистването. Хотел Каменец, че е друго ниво и там не бях възхитена, най-вече от храната, иначе хотела си го бива и това, че е на плажа.

# 80
  • Мнения: 1 175
Действително хотел Каменец е друга класа,пожелавам си някога да мога да отседна там.Очите ми останаха в него и е точно на плажа.Всъщност моите деца обичат разходките и това,че нашият хотел беше на 10-15мин от Атлимана не беше проблем.Минавахме през една горичка-хем спестяваме от пътя,хем превъзходна сянка.Абе хубаво беше,жалко,че свърши.

# 81
  • Мнения: 109
От 2.07., сме  тук http://www.vitosha-bg.com/ , дано ни хареса.....после ще пиша как е било
Върнахте ли се? Как беше?

# 82
  • София
  • Мнения: 2 430
Току що се връщаме от Китен!Беше страхотно и хотела ,плажа,заведенията!При по-свободно време ще споделя и ще препоръчам за следващото лято Peace

# 83
  • Мнения: 5 278
Най-после успявам да се включа с пресни отзиви за къмпинг Витоша.
Първо с хубавите неща - бунгалата са хубави,градинките около тях са супер,тихо и прохладно е,има детска площадка с люлки и пързалка. В най-големите жеги изобщо не сме разбрали какво е навън,нощем даже с одеало сме спали. До плажа са около 5-10 минути,зависи кой вървие.Ние с децата го взимахме за десетина минути,слиза се на плаж Атлиман,но в края,към Приморско,където няма чадъри и шезлонги и навалицата не е толкова голяма. И до центъра е близо,малко след автогарата. Нямаше много комари,поносимо,вечер към 5-6 до към 9,но като се намажеш с нещо няма проблем.Да са ме захапали един - два пъти.
Сега това - което не ми хареса особено - за да излезеш от къмпинга трябва да минеш през горичката и ако замръкнеш не можеш да си намериш пътя - има две лампи,които свършват доникъде.Така че носете си фенерче Simple Smile До плажа се стига по една стръмна пътека и с децата сме ходили пеша само един път,след това с колата. Бунгалата можеше да са по-чисти,в смисъл по-основно да ги почистят след освобождаване. Но не е болка за умиране.
Ако ви интересува още нещо - питайте  Peace

# 84
  • Мнения: 96
Някой бил ли е в хотел Грийн Парк - Китен http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=1473?

# 85
  • Мнения: 331
Някой бил ли е в хотел Грийн Парк - Китен http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=1473?

И мен ме интересува, моля ако някой има впечатления да сподели

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
За разлика от Sofi на нас хотел Перла ни хареса.Собствениците са много мили,а стаите се почистваха ежедневно.Малката беше очарована от  детската площадка,където се сприятели с много деца.Басейните винаги бяха грижливо почиствани.Водата беше кристално чиста.Вечер мъжът ми приготвяше барбекю на дворчето.Хранехме се сред добре аранжираната градина на хотела,където цветята са на почит.Стаите са просторни,всяка една с климатик,телевизор и мини бар.Не са за пренебрегване и ниските цени-стая за четирима 70 лв.Като се има впредвид,че от 1 август леглото в Китен върви 30лв.
Нали ти казах, че дворчето е хубаво, аз казах, че мястото и апартамента не ми харесват. А за чистенето явно са си взели бележка, но аз определено не бях доволна от почистването. Хотел Каменец, че е друго ниво и там не бях възхитена, най-вече от храната, иначе хотела си го бива и това, че е на плажа.
Абе не знам.... този Каменец какво ми го хвалите?! И тук във форума и майка ми, тя му е голяма почитателка, от 3-4 г ходи там за по 2-3 дена поне два пъти през лятото. Викам едно място в Китен да става и тази година отидохме там. Да, ама не. Naughty Не може в хотел 4ри звезди да варира температурата на водата като се къпеш, нагласям си водата и влизам под душа и се почва ту лед студена, ту гореща да те изгори. А в 5-6 часа въобще не се качва никаква вода до 6тия етаж (ние бяхма на 6тия- предпоследен). Да си купят помпа или там каквото трябва! На сайта им пише - интернет. Трънци! Мислехме, че ще може да си включим лаптопа в стаята някъде, ама не, няма такова нещо. Те имат уайфай мрежа, да, ама имат към стаите към басейна, които гледат към Кремиковци (там явно е антената), ние към плажа нямахме. И на всичкото отгоре към уайфай мрежата се влиза с парола, купуваш си карта, ама на рецепцията на хотела нямат карти, ами трябва да идеш някъде из селото да търсиш интернет клуба да си купиш карта - един час го търсихме този клуб, обииииииикаляме като хамави в най-голямата жега с двете колички с децата. Да вземат да купят 5 карти да има на рецепцията, по 15лв са, едва ли ще ги съборят. Значи хем имат интернет, хем нямат, ходехме в едно заведение, пием кафе с лаптоп. Вечерята на блок маса според мен не беше хубава, ама на някои може и да им хареса, гледах чехите как се тъпчат и нареждат по няколко пъти на опашка.
Иначе беше чисто, имат вътрешна климатизация и сменяха хавлиите и чаршафите, ама очаквах повече! Особено с интернета много се ядосах, защото мъжа ми го бяха пуснали в отпуска при условие, че ще влиза да работи.
Самия Китен си е ясно - ужас и базумие, тъпканица голяма, догодина пак сме си на село, Ахтопол и Синеморец, аз обичам по дивотата.
Впечатленията ми са от последната седмица на август. Цена на стая 115лв със закуска, 135 със закуска и вечеря.

# 87
  • София
  • Мнения: 250
Самата концепция да ме вържат с вечеря точно в Китен мен директно ме отказа от Каменец. Да не говорим за доста странното архитектурно решение  - като съм на плажа ми се ще да имам гледка към морето- тези стаи им се броят на пръсти, а и сенчестия басейн ми е странен... както и да е!
Но с интернета направо са ви извозили здраво, това e Wi-Fi на KitenNet (то може и да са свързани лица, знам ли)
Във всеки случай покритието е в Китен и на юг, аз ги хващах и на Арапя и са си платени, така че да се кичат с рекламата за безплатно Wi-Fi си е за оплакване!

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Самата концепция да ме вържат с вечеря точно в Китен мен директно ме отказа от Каменец. Да не говорим за доста странното архитектурно решение  - като съм на плажа ми се ще да имам гледка към морето- тези стаи им се броят на пръсти, а и сенчестия басейн ми е странен... както и да е!
Но с интернета направо са ви извозили здраво, това e Wi-Fi на KitenNet (то може и да са свързани лица, знам ли)
Във всеки случай покритието е в Китен и на юг, аз ги хващах и на Арапя и са си платени, така че да се кичат с рекламата за безплатно Wi-Fi си е за оплакване!
Не беше задължително да си с вечеря, аз платих само за едната вечер, да не съм луда за повече. Rolling Eyes Интернета не пише, че е безплатен, очаквахме да си го плащаме, на трафик или на време, и вярно, на Китен Нет е. Пфу!
Пак казвам - за басейна не знам нищо, аз отивам на море заради морето, не да се топя в хлорирана вода. Може и да е бил супер, обаче не съм го виждала. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт