Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 12 695
  • 285
  •   1
Отговори
# 105
  • Добрич
  • Мнения: 52
Здравейте мами!

  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant......ДА ИМ Е ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВООБЕБИЛИ СЕ МАМИ!!!!
А те са мноого за два дни!

Момичета аз взех да се притеснявам,че нашия Борко много голям е станал- в събота ми казаха ,че е 3,600 Shocked,а има още време и май не му се излиза.Още е високо,води има,плацентата още я бива...абе осигурила съм му 4стаен апартамент и той му се наслаждава и си дебелее Grinning
Нашия тати ще присъства на раждането.Днес вече си уговорих упойката и педиатъра PartyОстава да влезем в новото жилище,ама как ще го изчистим и оправим за една седмица не знам ooooh!
Май много писах,а  не ми е в стила.
Най-добри пожелания към всички ви Peace

# 106
  • Мнения: 80
Ivane, Банджи, hrisi-pisi, къде се загубихте?  Hug
Пишете как сте, как минаха прегледите? Как са бебоците? Хайде, нямам търпение да чуя добри новини!  Hug

Ааа и аз съм тук, даже се отчетох на последната страничка на предишната тема  Peace Благодаря ти, че ни мислиш   bouquet Иначе свиквам с мисълта, че си отглеждам гигантче и че скоро няма да се ражда...Но аз толкова си обичам и си свикнах с корема, че даже си мисля, че ще ми липсва  Grinning


Момичета аз взех да се притеснявам,че нашия Борко много голям е станал- в събота ми казаха ,че е 3,600 Shocked,а има още време и май не му се излиза.Още е високо,води има,плацентата още я бива...абе осигурила съм му 4стаен апартамент и той му се наслаждава и си дебелее Grinning

Naana и на нас днес така ни казаха...Единия път ни измериха 3 500, другия 3 600. Аз все си казвам, че може да има и грешка де, но като цяло си се чудя и мая:) Все пак, предвид седмиците явно вашият апартамент е по-хубав и удобен от нашия и ще станете още по-големи от нас Wink Стискам палци да е ок всичко!

Хайде да правим облози колко ще са утрешните бебчета:)

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 22:37 от hrisi-pisi

# 107
  • Мнения: 139
Момичета предписаха ми Полижинакс заради кандида! Дали не е опасно за беба да го ползвам newsm78

# 108
  • Добрич
  • Мнения: 52
Не знам как ще го раждам,искам естествено раждане,а знам че става ако главичката е до 10см-нашата е 93.И друго не ми е ясно-как,по какво изчисляват теглото newsm78

# 109
  • Добрич
  • Мнения: 52
reiana знам,че на доста майки го изписват дори профилактично за да се изчисти ако има нещо и да не се зарази бебока при раждането.Спокойно,няма страшно Peace

# 110
  • Мнения: 116

Аз го написах това за плоския мехур..
Ами не съм много наясно, но така ми го каза майка ми и на нея така лекарите съответно. Обясни ми че това е когато той неможе сам да се спука и се налага да го пукат лекарите за да изтекът водите, но повече незнам...То пък и аз къде го изтърсих това сега и аз се зачудих, но един път съм го споменавал и пред док и тя нищо не каза нито ме поправи нито нищо....знам ли утре ще разпитам майка ми и ако нещо разбера повече ще ви пиша. Ама нали знаете как е било едно време, и те колко са разбирали пък и знам ли може да е някакво остаряло название на нещо... newsm78


  А доли това ли било... Моята пък майка за това май ми беше казвала, че се нарича "сухо раждане", но не съм и аз много сигурна.

 Аз иначе не съм се отчела от прегледа ми при док. Само казах за "разбутаната тапа" от прегледа /бъркането/ на док и за цапането, а и че бебо е още високо. Другото, което ми каза док е, че вървим 2 седмици напред и тежим около 3.800 кг., плацентата е добра, и водите са в нормата. Друго не мога да се сетя.

 hrisi-pisi и аз си мислех от ония дни точно това, че корема и ритничетата на бебо ще ми липсват.

 

Хайде да правим облози колко ще са утрешните бебчетаSimple Smile
Аз залагам на три бебчета за утре.

 reiana, аз съм го ползвала. Спомням си, че в указанието пише, че не се препоръчва за бременни и се бях яко шашнала, но момичетата от форума ме разубедиха. Виж това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180620.msg3669636

# 111
  • Мнения: 200
reiana и аз съм го ползвала! По принцип съм чела че го изписват преди термин или раждане за "изчистване"! Не е опасен спокойно  Wink
Абе сисе и ася и моята мома е много вече долу, ама не съм усещала таквиз чудеса на срамната кост. Как през коста ще усетите главата?  #Crazy Плюс това тя е по-голяма от това което може да се издуе там евентуално. Утре съм на док и ще го питам, щото ме хвърлихте в размисъл  newsm78

# 112
  • Мнения: 1 095
Ама аз направо като девственица бях - все едно, че ми беше за първи път - бива ли така.
Явно като изгубиш тренинг един път - после е трудно          Wink Wink Wink     

Ох, не знам дали е загуба на тренинг ,но и аз съм същата и след последния път вече няма и опити даже да правя,ами че то няма смисъл, най-много да взема да намразя секса ! Joy Joy Joy

# 113
  • Мнения: 1 095
Момичета предписаха ми Полижинакс заради кандида! Дали не е опасно за беба да го ползвам newsm78
Явно е по преценка на доктора
Аз изкарах един курс на лечение и всичко е наред ! Simple Smile

# 114
  • Мнения: 116
 Момичета стискайте палци!

# 115
  • Мнения: 200
anilinda стискамееее палци и на краката Mr. Greenfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm17 newsm17 newsm17

# 116
  • Мнения: 96
Момичета стискайте палци!
Стискам, стискам, ама за какво?!? Да не взе да раждаш? Shocked

Честити нови бебоцииииии на Мая, Кайман и Жики Hug Hug Да се оправяте бързо и с бебоците вкъщи!!! Heart Eyes

Ритка, дано да ти се усмихне късмета и да родиш по естествен път Peace

Писанке, много сладка история. Малко се натъжих, защото аз много исках таткото да е с нас, той също. Но в крайна сметка реши, че няма да се чувства ОК Sad Той е малко емоционален и го посъветваха така. За мен беше важно ако присъства да не е просто за моя утеха, а защото се чувства удобно с това решение, така че се примирих, но много ме разчувства с твоя разказ...

Ясмина, радвам се за хубавите новини около изследванията ти Peace

Тифани, аз също съм прясна прясна с НОИ, но влизаш на noi.bg, отиваш на Справки, оттам кликаш първият син бутон, на който пише, че е за справка по ЕГН и оттам ще се оправиш. Аз само не разбирам кога най-сетне ще излезе на тая страница инфо за това кога ще си получа кинтите?!!? #Cussing out Ако някой е запознат - моля ви пишете.

Хриси, и на мен ще ми липсва корема и ритничетата. Тая вечер толкова сладко ми пълзеше по корема, голямо умиление настана Heart Eyes

Залагам на 2 бебета за 27.03!

# 117
  • Мнения: 96
Ехе, един ден не съм влизала  и какво да видя?Толкова много радостни вести!
Честито на всички нови мами! Желая им  здрави и весели дечица!
Май се почна сериозен бебевалеж, а?
Стискам палци на всички, на които им предстои!
Reiana, не се притеснявай за килограмите - всичко е строго индивидуално. Аз през бременността качих 7 кг, многото си ги имах отпреди - и доста се притеснявах как ще мине, но слава богу толкова лесно протече всичко, че съм навита пак  да родя така. Важното е да не се психираш предварително и всичко ще е наред

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 01:44 от Lassi

# 118
  • Мнения: 6 713
Ето ме в отбора на ранобудните! hahaha hahaha
Искам да спя пък! Crossing Arms Twisted Evil

Lassi, радвам се че се вкючи Hug

# 119
  • Мнения: 200
ЛУРДЕС не си сама.   Hug
И аз искам да спя, ама имам киселини и не става!  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт