НАПИШЕТЕ НАЙ-ХУБАВИЯ SMS ИЛИ ПОЖЕЛАНИЕ КОЕТО СТЕ ПОЛУЧАВАЛИ?

  • 59 602
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 216
Мисля,че всяка поне веднаж в живота си е получавала нещо подовно или е чувала нещо толкова мило,че са и умеквали капачките GrinningМоля да сподилите любим стих,смс или цитат,който са Ви пращали,писали или който Вие писали на половинкити Ви Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 511
Получих го за рожден ден,но не от половинката ми...няма го много в писането него! Mr. Green

Много пожелания получила си днес,
а аз какво да пожелая?!
Здраве,щастие,любов?!
Не,те и без това те следват неотлъчно!
Пожелавам ти звезда...
Звезда,изгаряща сърцето ти...
Звезда,която да те топли,
когато чувстваш студ!
Звезда,която осветява пътя ти напред
и кара те да чувстваш себе си
неотразима,приказна,вълшебна!
Честит Рожден Ден!

# 2
  • Мнения: 48
Без повод от половинката: "Искам да съм слънце, да те галя през деня и луна да съм с теб през нощта"

# 3
  • София
  • Мнения: 553
Имах цял гсм с любовни, романтични и незабравими смси от мъжа ми, но за съжаление ми го откраднаха и не мога точно да ги възстановя, но един от тях беше нещо от рода на "... ще се омъжиш ли за мен"...  Laughing Тогава бях на хиляди километра от него, естественно следваше и обаждане, а и като се прибрах и предложение на живо с пръстен, но този смс определено няма да забравя.

# 4
  • Мнения: 1 475
"Ти принцесо, си жената, която цял живот съм чакал и много се радвам ,че те намерих и искам да знаеш, че един ден ако се оженя и имам деца, то искам ти да бъдеш тяхната майка" Heart Eyes- изпрати ми го в края на първата седмица на връзката ни, от втората вече живеехме заедно, смених телефона, но смс още си го спомням много добре, просто защото никой не ми беше писал подобно нещо преди Simple Smile

А и още един пак от него, за Коледа Laughing, бях много разстроена, че беше станало 12ч на обяд , а никой не ми се беше обадил или пуснал смс да ми честити идеше ми да се разплача,  и получавам смс от него пак, а беше отишъл до съседната стая на компа за малко, след което още 9 един след друг  със следното съдържание " Весела Коледа мило пиленце, пожелавам ти да си много здрава и да ми родиш едно детенце през следващата година. Бъди най-обичаната жена на земята!Целувам те!"- уфф пак се разчуствах, като го четях от телефона Sad

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 16:24 от marsiana

# 5
  • Munich
  • Мнения: 155
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

# 6
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

 Cry

# 7
  • Мнения: 1 243
СМС: " Не знам дали разбираш колко те обичам, не знам и как да ти го кажа...Едва ли ще ме разбереш, но като те няма до мен, все едно не съществувам..- много ми е тежко! Никога не съм обичал така и знам, че ти си и винаги ще бъдеш моята голяма и единствена любов."

А от една съфорумка - Балу  Hug - получих едно от най-хубавите пожелания за Р.Д. ,което някой ми е отправял. Благодаря ти, мила!   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
Имаше подобни теми ....  newsm78

Тук  и тук.

# 9
  • Мнения: 34
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

 Страшно много се разчуствах Cry
Приеми моите искрени съболезнования.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 511
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

Малко се разплаках!  Cry
Съболезнования!

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

Малко се разплаках!  Cry
Съболезнования!

и аз  Cry

 Hug

# 12
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Първият  написан СМС от дъщеря ми:
Маме, обичамте

# 13
  • Мнения: 619
Получавала съм много мили смс-и сега ще напиша някои от тях,които са ми в момента в телефона:
от татко ,който плава по корабите : "Васкис, ангел мои тъкмо ти пишех смс ,никои не ме обича.Вчера се разходих-не е студено +5 градуса е -но няма нито бели мчеки нито дЯДО мРАЗ ...цЕЛУВАМ, ТЕ АНГЕЛ МОЙ:)
ОТ МАМА:... мммм пилешки крилцая и червено винце
Това по повод на мойто въръщане в къщи Simple Smile
И от моя любим това, което ми е останало в тела.. ми е много трудно да избера.."цункаи писанката, все едно целувам мен , затови очи и ще стане, а азще си представя, че си до мен".Писанката е едно плюшено коте :0 има и много други:)

# 14
  • Мнения: 824
"Пази се,защото ми трябваш до края на дните ми!'

Това ме развълнува най-много,когато го получих от мъжа ми,който беше много далеч от мен.

# 15
  • Мнения: 583
"Обичам те"-написано много пъти от мъж на когото му беше трудно да го казва,а предпочиташе да го показва...,но и думите са важни понякога не само делата.

# 16
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

И аз се разчувствах, като прочетох поста ти .Съжалявам за загубата ти...смс- а е мнг искрен, чист , както само една майка може да го напише всъщност .

# 17
  • Мнения: 153
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

И аз се разчувствах, като прочетох поста ти .Съжалявам за загубата ти...смс- а е мнг искрен, чист , както само една майка може да го напише всъщност .

съжалявам и аз, мила- напират ми сълзи в очите, като го чета - наистина МАЙКАТА е нещо уникално!

# 18
  • Мнения: 282
SMS изпратен от съпруга ми в деня, когато ме оперираха и разбрахме, че вероятно никога няма да имаме деца:

Усмихни се - някой те обича!

# 19
  • Мнения: 1 505
Това ми го прати моята половинка снощи преди да се прибере от работа: \\\"Здравей цвете мое,пак си заела голяма част от моето съзнание,липсва ми усмивката ти,пътувам за в къщи,до скоро,целувам те...\\\". Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 139
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

 Cry

и мен много ме разчуства ...  Cry

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

 Cry

и мен много ме разчуства ...  Cry

Cry много мило
 8
аз наскоро получих от една приятелка за 8 март следния поздрав :
Бъди красиво цвете, ухаещо на доброта !
Бъди сиайна звезда, разпръскваща любов и топлина !
Бъди нежна душа, улавяща сърцата на тези в които искаш да се оглеждаш !

# 22
  • София
  • Мнения: 128
ИМА МНОГО НЕЩА НА ТОЗИ СВЯТ,КОИТО ОБИЧАМ,НО ТЕБ ОБИЧАМ НАЙ-МНОГО!! Това наистина е най-хубавият sms, който бях получавала!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 327
Получих го от една моя приятелка за рождения ми ден:
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести,
не си с година остаряла
ти просто повече си по мъдряла  bouquet

# 24
  • Мнения: 1
Преди да отворя темата си мислех,че вътре ще е ебати бозата и клишетата,но се изненадах много приятно от цитираните СМС-си.
 Браво за истинските неща!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"
Разплаках се  Cry

# 26
  • Мнения: 3
Моят най - хубав СМС от любим човек ми беше изпратен преди години по  повод 14 февруари. Получих червена роза и му казах, че съм щастлива, че ми я е подарил и постоянно я гледам. Тогава той ми писа: " Не гледай розата, а виж себе си в огледалото, защото ти си по красива от нея." Разплаках се.
След години още един мъж, с кого сме и до днес заедно ми написа подобен СМС- " Виж се в огледалото и ще видиш едно красиво и нежно момиче, което същевременно е и най - добрата майка на света."
Запечатани са в сърцето ми!

# 27
  • Мнения: 419
"Един съвет - пази се!
Една молба - не се променяй!
Едно желание - не ме забравяй!
Една лъжа - не те обичам!"

# 28
  • Мнения: 669
Дилипили, Sad Толкова е истински....

"Душата ми не е същата, откакто те срещнах и не си до мен."
Може би заради цялата невъзможна история, стояща зад този СМС, ще го помня и ще ме вълнува още дълго....

# 29
  • Мнения: 2 641
.......да ти е хубаво и фетско,
като на някой детско,
живеей живота си лек , от урва на урва
и от век на век Simple Smile

това беше пожелание от най-добрия ми приятел за един рожден ден

# 30
  • София
  • Мнения: 6 033
Това е от приятеля ми малко след като се разделихме:
"На бензиностанцията имаше шоколадови зайчета и в първия момент си казах трябва да купя на писето зайче и това ме подсеща колко са много нещата, които ми напомнят за теб и ми пречат да те забравя."

# 31
  • Munich
  • Мнения: 155
Благодаря ви за съчувствието. Трогнах се, че толкова много непознати хора са развълнувани от тези думи; майка ми беше много емоционален човек, а и знаеше кое как да каже... Но всъщност чак сега, отваряйки за втори път темата, видях, че авторката е искала да споделим неща, написани от половинките ни; на мен явно толкова много ми се е искало да обявя на всеослушание есемеса от майка ми, че съм пропуснала тази подробност и измених темата. Извинявам се, неволно е било. Но поне след толкова много трогателни писания за пореден път ще се сетим колко е важно да показваме чувствата си и да намираме време и повод за добра дума, до когото и да е. Аз не пропускам  Simple Smile Майка ми ми остави едно книжле с разни сентенции и в него между други беше подчертана и една мисъл "Намирай случай всеки ден да кажеш искрено нещо хубаво поне на трима души" и аз се опитвам.

# 32
  • Мнения: 380
дилИпилИ, моите най-искрени съболезнования   Cry


Ето един SMS и от мен:
След една невероятна нощ, прекарана с човек, който ми беше много мил и скъп,
и с когото смятахме, че не можем да бъдем заедно тогава... Той ме изпрати до
вкъщи, разбрахме се, че ще забравим и ще продължим по старому, търгна си,
а след 20 минути, почти заспала, получих SMS само с една думичка "Pomnja".
Беше толкова малко, а едновременно с това и толкова много.

# 33
  • Мнения: 759
аз съм получавала толкова мн хубави смс-и че вече не ги и помня всички...предвид че с моя приятел сме от 3 год на разстояние 500км( виждаме се вс месец:) и съм сменила доста апарати, наистина са мн! но един от тези които помня са : днес те оби4ам повече от вчера,а вчера те обичах повече от преди...след 15 год трябва да измислят нова дума за любовта ми към теб Simple Smile а един приятел, който си ме харесва все още беше започнал със : здравей красота! ...толкова хубаво ми стана Simple Smile

# 34
  • Мнения: 16
"За да живея се нуждая от сърце, за да усещам се нуждая от душа а душата ми, си ти..."

# 35
  • София
  • Мнения: 6 302
Страхотно, много красиви неща сте написали. Иска ми се и моят любим да е толкова романтичен.... Той, за съжаление, не може много да изразява чувствата си.  Cry

# 36
  • Мнения: 2 108
Много хубави неща сте написали.....просто забравих моите четейки ви

# 37
  • Мнения: 274
"Винаги ще те обичам". И това от най-неромантичния човек в света, който за близо 15 години не ми е подарявал дори едно цвете. И не е бил друсан , питах го!  Laughing

# 38
  • Мнения: 957
Много се развълнувах.

# 39
  • Мнения: 1 455
"...ако всеки път,когато си мисля за теб,от небето падаше по една звезда,то луната много скоро щеше да разбере,колко е самотна"...-това ми е любимото...
има и още,тези дни ще дописвам.

# 40
  • Nearby
  • Мнения: 194
"Искам вечер да запивам гушнал теб.Искам сутрин да се будя от изгрева на твоята усмивка.Искам денем да си с мен, да се радвам на света!"

"Мило,вече няма аз и ти.Има НИЕ..И ако си тъжна,за съм два пъти по-тъжен.Ако си щастлива,значи не живея напразно..Обичам те"

"Обичам те и много ми липсваш.Мило,всичко ще бъде ОК.Искам остатъка от живота си да прекарам с теб.."

Тези са ми любимите,иначе са хиляди Embarassed

# 41
  • Мнения: 388
"Мисля си за теб" - в деня след вечерта когато се събрахме  Blush  Heart Eyes   loveuuu

# 42
# 43
  • Мнения: 58
От татко за рождения ми ден в 00:00 часа,т.е. искал е той да ме поздрави първи!!

"Винаги съм се гордеел и ще се гордея с ТЕБ!! Ти си най-чудесното дете на тоя свят-дори ти не си знаеш цената! 4.Р.Д. Обичам те!Целувам те и те прегръщам,сладка моя..име..."

Аз трудно се разчуствам,просто съм си такава,но тази нощ не спах,а си подсмърквах до сутринта Heart Eyes
Това е единствения смс,който не трия от тел. си.Живея в чужбина и когато ми е тежко си го прочитам Cry

Общи условия

Активация на акаунт