Лунна диета-29.03-23:47ч

  • 4 596
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 058
Пак съм с вас. Този път ще пия водичка 24 часа.

# 31
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте!Записвам се и аз за лунуването. Peace

# 32
  • Мнения: 3 376
С вас съм Peace

# 33
  • Мнения: 4 406
Здравейте, за пръв път пиша в този подфорум.
Миналата седмица за пръв спазвах 24 часа и имаше  ефект.
Този път пак съм на линия Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 4 051
kiticat  , благодаря!   bouquet
 
 

# 35
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Ще се пробвам и аз, най-накрая се наканих, за първи път ще ми е.  Blush

# 36
  • Мнения: 5 001
Здравейте! Ще се пробвам и аз, най-накрая се наканих, за първи път ще ми е.  Blush
Здрасти   bouquet
Успех и много минусчета!Което е сигурно,ако си постоянна....  bouquet   bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
и аз ще направя това лунуване,но моля кажете ми само фреш сокове,вода,чай и какво друго бих могла да пия?
Кисело мляко става ли? А плодове? Или само течности може?

Мерси  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 111
TheNMaster, благодаря за топлото посрещане!  Hug

Аз съм решила да започна от тази вечер, 3 дни общо, само на течности. Мисля при глад да пия фреш, зеленчуков бульон, чай с мед (рядко, защото изобщо не ме засища) и айран, но ще гледам по-рядко да прибягвам до него. Забравих и кафето (естествено без захар), просто не мога без него.  Embarassed Моля, поправете ме ако нещо ще правя неправилно!  Praynig

Успех на всички!  Hug

# 39
  • Мнения: 123
                        GrinningИ аз,и аз Peace
        Миналия път изкарах лунно-алкохолна диетка-налагаше се hahaha  Joy.Резултата беше 0:0  Joy.Не съм се мерила от тогава.Ще се меря като приключа тези три дни Mr. Green

# 40
  • Мнения: 127
айде и аз да се запиша за три дни.от последното лунуване нямах никакъв успех.дано сега има някакви по-добри резултати. пожелавам ви много минусчета.

# 41
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен!При мен последните два пъти никакъв резултат.Но в началото като започнах всеки път по - 1 кг. така че няма отказване.Успех на всички  newsm10

# 42
  • Мнения: 1 149
От сутринта съм на едно кафенце и чаша водичка.Дано да издържа.Ще си легна по-рано довечера.Вие как залъгвате глада си момичета?
Лошото е,че не мога кафето да пия без захар Sad
Желая ви успех на всички и мнооого минусчета.
Аз нямям кантар,но ще ида да си  купя витаминки от аптеката и ще се притегля Mr. Green

# 43
  • Мнения: 916
Aйде и аз в кюпа, но за 24 часа!

Успеххх!

# 44
  • Мнения: 842
Пишете ме и мен.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт