Сексът като разнообразие

  • 5 717
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не е сайт за запознанства,обаче колко пъти съм получавала на лични индикации за запознаства...но като си представя,че после ще трябва да влизам анонимна и да пускам тема:здравейте,регистрирана съм,но за да не ме познаят пиша анонимно.Изчуках се,ей така,за разнообразие с един мъж.И сега седя на един куфар в коридора,ще си ходя,а и разнообразителят ме разнообрази с малка и лечима болест.Кажете,да продължа ли да се разнообразявам или да си седна на задника?Не мога да пиша повече,защото жената на този,който ме зарази и заради когото ме изгони мъжа ми,ме е хванала точно в този момент за косата...


И направо ми минава желанието да отговарям на тези индикации.


хахаха ставаш за сценарист ...

# 31
  • Мнения: 2 161
Не искам да се фукам,знаете,че не ми е присъщо,но и за журналист ставам.Като се има предвид какви отчаяни са днешните журналисти.Само да има кой да ме редактира.

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Една приятелка- омъжена, с дете, си хвана любовник- женен, с деца. Ей така, заради секса. Да ама секса бил страхотен (а с мъжа си са си поомръзнали вече) и тя неусетно се влюбила. Тогава взе решение да сложи край на тази връзка, но го понесе много болезнено. Още не го е забравила. Но на нея периодично й се случва Whistling
Не съм изпитвала непреодолимо желание за разнообразие, но явно се случва при някои. Все пак не съм сигурна опрвдан ли е риска Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 674
Абе заради едното ч....е човек да си развали семейството и децата да живеят с разделени родители е супер глупаво....

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
При другият мъж мирисът е друг, допирът е друг, гласът е друг, просто усещането е съвсем различно като интензитет, не толкова като качество. Просто по-различен "празник" за сетивата. Това твоят (разбирай постоянният партньор по принцип) мъж няма как да ти го даде.
Ето това донякъде отговаря на въпроса ми защо една задоволена жена търси друг мъж. Интересна гледна точка, никога не бях поглеждала нещата от този ъгъл Rolling Eyes
Мисля, че просто и при жените, както и при мъжете има по-кръшкачи и по-моногамни. Не бива да съдим нито едните, нито другите. Просто трябва да внимаваме да се съберем с човек от нашия тип, щото иначе е голямото прецакване Sick

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Някои просто са по-сексуални, други- по-малко.

# 36
  • Мнения: 1 103
Не си подритвай късмета мила да не съжаляваш  Naughty

# 37
  • Мнения: 52
Не мога да разбера какво общо имат качествата на съпруга на авторката, че някои от вас я питат зле ли е в леглото?????Това няма нищо общо, ама нищо.Момичето ясно го е казало-разнообразие. Не виждам и смисъл от съветите да ходи в хотел, да пробва в джакузи, когато тя очевидно иска друг мъж.....
Към авторката - ако наистина можеш да разграничиш двете неща - давай, но с много дискретност и ум. Няма нужда от просташки сценки.
А лично за себе си мислех, че и аз мога да поставя границата между двете неща, докато не се влюбих зверски и ми се разказа играта. А всичко започна като разнообразен секс......

# 38
  • Мнения: 52
И сега седя на един куфар в коридора,ще си ходя,а и разнообразителят ме разнообрази с малка и лечима болест.Кажете,да продължа ли да се разнообразявам или да си седна на задника?Не мога да пиша повече,защото жената на този,който ме зарази и заради когото ме изгони мъжа ми,ме е хванала точно в този момент за косата...


И направо ми минава желанието да отговарям на тези индикации.


Малко драматизираш. Става дума за секс само.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз имам приятелка, която има нужда от такова разнообразие. Тя е супер доволна от мъжа си във всяко отношение, проблеми по между си нямат. Но има нужда от това и го прави. Казва, че така и с мъжа й е по-хубав секса.  До сега ми е било трудно да я разбера, не че съм я укорявала, напротив прикривала съм я понякога, но все съм й се чудела защо е такава. Но ето сега като че ли започвам да разбирам този тип жени.... благодарение на разсъжденията ви, момичета.

# 40
  • Мнения: 533
И аз имам приятелка, която има нужда от такова разнообразие. Тя е супер доволна от мъжа си във всяко отношение, проблеми по между си нямат. Но има нужда от това и го прави. Казва, че така и с мъжа й е по-хубав секса.  До сега ми е било трудно да я разбера, не че съм я укорявала, напротив прикривала съм я понякога, но все съм й се чудела защо е такава. Но ето сега като че ли започвам да разбирам този тип жени.... благодарение на разсъжденията ви, момичета.



Това не е нужда от разнообразие , а си е сърбеж . В една от темите тук четох за горещ анус , може жената да го е прихванала в др. област/що не и в тази/Май ги хващаше около трийсет Joyака

# 41
  • Мнения: 10 631
Да си представим най-лошия сценарий - сексът с чуждия мъж се оказва пълно дърво и съпругът ти някак научава за забежката ти...или поне едно от двете.
Аз съм на мнение, че когато всичко ти е наред в къщи, няма защо да дърпаш дявола за опашката и да си угаждаш на капризите. Постави се на мястото на съпруга си - как би се почувствала ти, ако той казва, че всичко ви е о.к, но иска чужда жена - ей така за тръпката.
Ако искаш разнообразие - пофлиртувай с някой - няма нужда да стигаш до секс.

# 42
  • София
  • Мнения: 604
Цитат
Аз съм на мнение, че когато всичко ти е наред в къщи, няма защо да дърпаш дявола за опашката и да си угаждаш на капризите. Постави се на мястото на съпруга си - как би се почувствала ти, ако той казва, че всичко ви е о.к, но иска чужда жена - ей така за тръпката.
Ако искаш разнообразие - пофлиртувай с някой - няма нужда да стигаш до секс.
абсолютно съм съглсана Peace

# 43
  • Мнения: 157
Смятам че тези теми няма смисъл да се пускат, всеки си носи глава на раменете за да мисли с нея.Няма смисъл нито от положителни нито от отрицателни мнение това е въпрос на усещане,ситуация и лична преценка.Човек си мисли,че има готов отговор за всичко докато не му дойде до главата.Крайните мнения са глупави и нереални.
А относно разнообразието имаше един лаф и всеки ден паржоли пак писва или нещто такова.

# 44
  • Мнения: 192
Както някой писа по горе - ако някой мъж пусне такава тема ще го изядат с парцалите.
А колкото до темата - ако мислиш  че може да устоиш емоционално ( в което малко се съмнявам) - разнообразявай се смело. След 2-3 срещи мацките обикновено се влюбват и после става страшно.

Общи условия

Активация на акаунт