Часът на Земята - без ток за час от 20ч, 29 март 2008

  • 2 500
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Как бе, джанъм? Ицо си стоя на светло, а ти се затвори за час в другата стая ли?

# 46
  • Мнения: 653
ние бяхме навън - спестихме от тока
обаче четох, че в София ще спрат уличното осветление за 5 мин, в центъра нищо такова не видях  newsm78

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз се отказах от рождения ден, седях си на ток, обаче към 8.30 крушката от нощната лампа се изстреля с гръм и трясък... Какво беше това чудо, не знам. Сигурно някой ме наказа, че не съм си изключила тока. Laughing

# 48
  • Мнения: 6 993
Как бе, джанъм? Ицо си стоя на светло, а ти се затвори за час в другата стая ли?
Mr. Green
Не, той стоя на тъмно, безтелевизорно и студено, но упорито отказа да изключи тока от онова...как се казваше - една малка ръчка в коридора, та така неговият комп и хладилникът си останаха включени.

# 49
  • Мнения: 550
аз! почти. изключих всичко без хладилника, телефона, часовника и рутъра. лаптопа на батерии Simple Smile имах си нет-цъках си. малко ми доскуча. иначе всичко изключих от контакта, че все светят разни лампички и телевизора стои на стенд-бай. през това време разгледах еко сайтове и ми се дорева. почуствах се малко по-добре заради това, че ги разглеждам на тъмно.

Общи условия

Активация на акаунт