Music Idol 2 /7/

  • 18 485
  • 605
  •   1
Отговори
# 600
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Millena, и мен не ме дразни Иван, точно скучен ми е. Интересно ми е просто в колко дупки още може да си бръкне този "толкова невероятно талантлив сладур". А Стоян аз много не го харесвам, но мисля че много работи, за да се представи добре, а и е много възпитан, прекалено май за нашата страна.
Те двамата ми приличат на двата полюса, единия -  невъзпитан, брутален и прост, но с известен природен талант, а другия - праволинеен, културен, без особени дадености, но упорит и последователен в работата си.
Колкото до простака Фънки - за пореден път си показа простотията и грубостта на масовия бг мъж.

# 601
  • Мнения: 1 666
Айде, бе! Къде е новата тема с анкетата?
Искам да гласувам и да пиша вече в нея, тази стана гигантска.


Ето я НОВАТА ТЕМА !
Сега ще добавя и анкетата...

# 602
  • Мнения: 1 350
И какво излезе сега???Всеки може да пее поп ,рок и т.н. Но не могат една песен на Преслава да изпеят newsm78 Мисля ,че подходиха много несериозно към задачата и тотално се изложиха всички.Изключвам Тома,справи се чудесно.Поздравления  и за Шанел ,пя с такъв заряд ,с такова желание.Браво и на Денислав,той също беше от хората ,които биха подходили с еднакъв ентусиазъм и към песен на Синатра и към песен на Борис Дали

# 603
  • Мнения: 1 735
Супер!
Прехвърлям се на чистичкото.   bouquet  Grinning

# 604
  • Мнения: 385
Както каза и журито поп-фолк не се пее лесно. Противно на очакванията и разбиранията на повечето хора.

# 605
  • Мнения: 822
Както каза и журито поп-фолк не се пее лесно. Противно на очакванията и разбиранията на повечето хора.

Особено, когато не харесваш поп фолк и никога не си пял поп фолк.
 За мен това не е стил в музиката, а някаква грозна издънка, смесица между прекрасния фолклор на балканските народи и  пошлостта и елементаризма.

Общи условия

Активация на акаунт