От кой епилатор сте доволни ?

  • 5 417
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Момичета , май се реших да си купувам епилатор !!!! Ама да се допитам първо , защото и хабер си нямам кой какъв  е , какви характеристики тябва да има добрия епилатор и в този дух !
Решила съм да не пестя от покупката  , да е нещо наистина добро . Ако ще ми спестява месечните пари от кола ...със сигурност ще се изплати , колкото и да струва .
Споделете , моля ви ! Всичко , което ви хрумне за епилатора ще ми е от полза .

# 1
  • София
  • Мнения: 39 761
имам Браун и съм доволна. Купувах го есента, сигурно сега има доста по нови модели.

# 2
  • Мнения: 6 315
В момента има промоция в МЕТРО на Браун! Епилаторът мисля, че е с обезпболяваща глава и калъфче. Аз лично съм доволна от моя епилатор на същата фирма, но моделът ми е стар и съм се замислила за подновяване...

# 3
  • Мнения: 1 014
И аз имам Браун от 2 години. Доволна съм от него, но една приятелка, която маха космите навсякъде ми каза, че много по-евтин от Браун, но с въртящи се дискове бил доста добър и бързо отстранявал косъмчетата.

# 4
  • Мнения: 496
И моят е Браун. Много съм доволна - на крачетата е абсолютно безболезнено. Престраших се и на бикини зоната да опитам (лека-полека да се откажа от бръсненето). Поносимо е като болка, а в упътването пише, че чувствителността на участъка намалява със системното използване на епилатора.

# 5
  • Мнения: 7 186
Моят е зелен Филипс и съм много доволна,ползвам го от 2 години някъде.Старият ми също беше Филипс Сатинел и с него пък карах много години,не си спомням колко даже и също бях доволна.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Филипс Сатинел имам аз, от по-старите модели. Железен. Сестра ми и майка ми имат същите - няма грешка!

# 7
  • Мнения: 830
А кое е по добро - дискове или пинсети ? Филипсите с какво  са ? 

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Дискове.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз имам Филипс. Железен излезе. Не ме предава вече 7 година.
С дикове е.

# 10
  • Франция
  • Мнения: 152
Само BRAUN ве4е 12 години. Аз съм с нов, но майка ми ползва стария, няма гре6ка!

# 11
  • София
  • Мнения: 9 977
Braun на 8 години вече...няма грешка. А новите сигурно са още по-добри.

# 12
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Моят е Цептер. Страхотен е, обаче май вече не го предлагат като асортимент.
Чух от козметичката ми, че някаква нейна клиентка видяла да продават епилатор, който ставал и за почистване на пети?! Много ми е интересно, на какъв принцип е. Такова нещо аз не съм и чувала.

# 13
  • Мнения: 1 017
Аз имам от 5 години Сатинел на Филипс и си ми върши страхотна работа- никакви оплаквания нямам, хем беше само 50 лева.
Сега гледам има много по-модерни със система за охлаждане, но нямам преки наблюдения.
Иначе преди бях пробвала на Браун и нещо не ми беше допаднал.

# 14
Braun на 7 години, отдавна му се е изплатила цената  Grinning

# 15
  • Мнения: 5 539
Braun на 7 години, отдавна му се е изплатила цената  Grinning

Същата ситуация. Браун с пинсети. Чак сега се усетих колко ми е стар Shocked Но няма грешка

# 16
  • Мнения: 3 461
Имам един от последните модели на Philips,преди това пак ползвах същата марка,страшно съм доволна.Пробвала съм Браун за кратко,много ми разраняваше кожата и не бях доволна от ефекта.

# 17
  • Мнения: 398
Ползвала съм на Philips и на Braun. От Braun съм по-доволна.

# 18
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Моят е Филипс стинел, както са казали момичетата, железен е. Ползвам го от 7 год. Сестра ми си купи Ровента с чупещата глава, има пилинг преставка и още няколко други преставки, обаче не ги помня точно. Тя също е много доволна.

# 19
  • Мнения: 8 163
Чух от козметичката ми, че някаква нейна клиентка видяла да продават епилатор, който ставал и за почистване на пети?! Много ми е интересно, на какъв принцип е.
Че на кого му никнат косми на петите, бре? #Crazy

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
с 2 ръце за Филипс

# 21
  • Мнения: 830
Благодаря ви за отговорите момичета ! Остава да разгледам по магазините сега . Ще видя и тази промоция в Метро каква е ако реша за Браун .

# 22
  • София
  • Мнения: 1 544
Да си кажа и аз моето мнение. Първо имах Satinelle на Филипс преди около 6-7 год.- добър беше. След това пак си купих на Филипс много по- нов модел със зареждаща се батерия -пак беше добър. Еден ден случайно пробвах Браун - аууууууууу ми то боляло бе,, и то не за друго ами защото ги дърпа от корена... съвсем друга работа.. и си го купих и него-  със самобръсначка. Е не  е добър а нарправо е страхотен. Така че успех с пазара. newsm10

# 23
  • Мнения: 1 517
Смених Браун с Филипс със охлаждането -много съм доволна

# 24
  • Мнения: 2 332
Филипс Сатинел - от 6 години. Доволна съм.

# 25
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Сатинел на Филипс

# 26
  • Мнения: 6 155
Чух от козметичката ми, че някаква нейна клиентка видяла да продават епилатор, който ставал и за почистване на пети?! Много ми е интересно, на какъв принцип е.
Че на кого му никнат косми на петите, бре? #Crazy

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
От къде го измисли тва... Joy
Не е за почистване на косми, а на загрубялата кожа Wink

# 27
  • Мнения: 830
Аууу , как да реша сега ?!?!

# 28
  • Мнения: 1 883
Имам Браун на 7г. сташно съм доволна.Мисля да го сменям пак със същата марка.Като си купиш пиши каква марка е и дали си доволна!?!
Приятно пазаруване Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 1 002
ползвала съм и двата ( имам ги )
няма разлика , поне за мен..
жената на брат ми предпочита филипс-а ,че май дърпа по-яко
 ...абе мен си ме боли и при двата, това е ...
така че не се колебай - и двете марки са добри ...
някой спомена ровента , епилатор нямам на ровента, но на един тостер от тази марка  му вземам душата не знам колко години вече , немски са и са също качествени

# 30
  • Варна
  • Мнения: 366
Имам от 6 години Braun с обезболяваща приставка и на 3 степени.Вече и аз се престраших да го ползвам за триъгълника.Досега съм нямала проблем с него. Sunglasses

# 31
  • Мнения: 3 927
От моя си Simple Smile Wink

Модел на Браун от 1996 г. или 1997 г., брей как лети времето........зелено-лилав, на него пише silk-epil.

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аууу , как да реша сега ?!?!
Ето ти още по-трудно: в Метро има промоция на Филипс Сатинел с 2 скорости, 21 ротационни диска + сешоар Филипс с две степени за 60 лв (с дедесе).

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Преди 5 години заложих на Браун - Силк-е -пил, 3-степенен, с обезболяваща глава, и не мисля, че сгреших.

# 34
  • Мнения: 444
И аз ползвам Браун и съм доволна!

# 35
  • Мнения: 922
Браун от 10 години. Навремето нямаше голям избор. Чаках два месеца докато ми го донесат но все още съм много доволна.

# 36
  • Мнения: 82
Преди 10 г. си купих Филипс Сатинел и бях безкрайно доволна, миналата година започна да работи по- бавно и реших да си купя нов. Взех Браун, отначало ми беше трудно, защото филипса беше с дискове, а този с пинсети, но свикнах. И от двете марки съм еднакво доволна и не мога да изразя конкретно предпочитание. Какъвто и да избереш няма да сгрешиш Joy

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Аз съм с Браун вече 6 години с 3 реда пинсети е и съм много доволна

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Купих си Филипс Сатинел от Хит за 45 лв., с 3 год. гаранция. Не знам какво повече може да се иска от един епилатор.

# 39
  • Мнения: 830
Още не съм гледала по магазините Sad( По празници винаги имаме мноого работа , а и няма детска градина ....да се наредя с двете деца да си разглеждам епилатори и през ум не ми минава .

Но , равносметката от вашите отговори е  - 12 гласа за Филипс , 19 за Браун . Само 1 твърдо НЕ за Филипс-а срещу 3 такива НЕ -та за Брауна ...

Накрая , затварям очи , и избирам  Wink

Непременно ще се похваля с покупката , но за ефекта ще почакам  ,че все пак успях да отида на кола  Wink

# 40
  • Мнения: 524
Аз съм с Phillips- железен е! Препоръчвам го горщо!

# 41
  • Мнения: 6 155
Хайде и аз да дам 1 глас "за" Филипс.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Надя, какво стана, какво избра?

# 43
  • София
  • Мнения: 887
Аз съм използвала само Филипс - първо сатинеле, миналата година си купих новия с охлаждащата приставка. Доволна съм.

# 44
  • Мнения: 830
Надя, какво стана, какво избра?

Още нищо . Заминаваме за Боровец ( ама не на почивка , а на конгрес  Sunglasses ) . Та , от вторник нататък ...Но няма да забравя да се похваля !
Четох в едно списание за Филип-са с охлаждащата приставка , мноого съблазняващо . 

# 45
  • Мнения: 202
Хайде още една точка за Филипс Сатинел! Страхотен е!

# 46
  • Мнения: 830
Веднага се хваля  Laughing - вчерра си купих най-сетне ! Philips Satinelle , Ultra quick result , с обезболяваща масажираща приставка за подмишници и бикини-зона !  От Технополис , в момента на промоция за 79.90 лв . Всички консултанти ( в Метро и Технополис ) казваха че дисковата система е по-добра понеже са по-гъсто разположени дисковете и че Филипс са по-купувани спрямо Браун .
Остава и да ми остане време да го пробвам ... И тогава пак ще пиша за ефекта . А тези с охлаждането много скъпи ми се сториха ... ! 160 лв + епилираща глава и 195 + бръсначка.....

# 47
  • Мнения: 1 108
Здравейте и от мен
Аз от 3 години имам епилатор Браун и съм мноооооооооооого доволна

# 48
  • Мнения: 830
Е , вчера го използвах за първи път - супер е . Не боли , действа бързо и , изглежда , качествено . Но за последното ще се разбере малко по-късно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт