Мнение за козметиката на Seventeen?

  • 11 572
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 501
Гланцовете, новите, които са за обем, трайни ли са? Или и те се изтриват за половин час като повечето течни червила?

# 31
  • Мнения: 59
Ползвам червила и сенки.Според мен има и по-добри,на по-ниски цени.

# 32
  • Мнения: 3 453
Очарована съм от сенките им, супер трайни и блестящи. Лаковете им за нокти за много кофти обаче.

Може би  е до нокът..аз съм много доволна. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 232
аз ползвам в момента само фдт и много си го харесвам, но и имат огромна палитра от сенки, лакове, моливи. също така хубавото е, че разпространяват брошури с всяка излязла колекция ии там има съвети как да се гримираш- в по-ярко или по-семпло
за лаковете им съм чувала, че са трайни, но много бавно съхнели, но какво от това след като вече на всякъде се продават изсушители на лак за нокти
Laughing

# 34
  • Мнения: 630
Преди години си бях купила едно червило, което беше страшно нетрайно. Не ми хареса. От тогава друго не съм си купувала от тази марка, но имат едни златни сенки с ролчица, които много ми харесват. Моя братовчедка ги има, но така и не ги намерих да си ги купя

# 35
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Очарована съм от сенките им, супер трайни и блестящи. Лаковете им за нокти за много кофти обаче.

Абсолютно споделям това мнение!
Сенките са страхотни. Ползвам ги с голям кеффф.
Но лаковете са отврат. Пробвала съм 2-3 от тях, ми като блажна боя са при нанасяне, остават едни гадни ивици. А и не са трайни.

# 36
  • Мнения: 425
Аз в момента ползвам гланц за устни и съм доволна.

# 37
  • Мнения: 102
Доволна съм най-вече от богатата им цветова гама за червила и лакове.
От червилата има хубави и специфични цветове,но не са дълготрайни....
Лаковете от серията им Sparkling newsm78 newsm78 newsm78(май така се казваше) при мен траят около 6-7 дни върху ноктите. Peace

# 38
  • София, България
  • Мнения: 5 598
И на мен много ми допадат лаковете им  Peace
явно наистина си е до нокът.

# 39
  • Мнения: 1 179
Очарована съм от сенките им, супер трайни и блестящи. Лаковете им за нокти за много кофти обаче.

Абсолютно споделям това мнение!
Сенките са страхотни. Ползвам ги с голям кеффф.
Но лаковете са отврат. Пробвала съм 2-3 от тях, ми като блажна боя са при нанасяне, остават едни гадни ивици. А и не са трайни.

И аз съм на това мнение.

# 40
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Използвам гланцовете и съм сравнително доволна и като цена и като цветове Peace

# 41
  • Мнения: 3 830
Някои продукти са добри, някои не са.

Имах лак, чиято годност беше далеч от срока си на изтичане, но след няколко часа започваше да се бели.

Друг лак, чието качество беше отлично.

Имах и две червила от които не съм кой знае колко доволна.

В общи линии не ми е любимата марка за козметика, гримове и т.н. Peace

# 42
  • Мнения: 1 186
Като цяло са хубава козметика.... Peace

# 43
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз съм ползвала червило,лак и сенки, от тях съм доволна най-вече от сенките,червилото беше горе-долу ,а лака го хварлих,много бързо се белеше и бързо се развали/пресече/ а все още беше със срок на годност

# 44
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Имам гелообразната база за сенки и съм изумена от качеството на продукта, имайки предвид цената му Shocked Горещо препоръчвам Peace

Общи условия

Активация на акаунт