Първоаприлски шеги

  • 25 403
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Споделете какви са най-добрите първоаприлски шеги, които сте правили до сега  Laughing

# 1
  • Мнения: 212
Споделете какви са най-добрите първоаприлски шеги, които сте правили до сега  Laughing

На първи април винаги казвам на жена си колко я обичам...

# 2
  • Мнения: 25 610

На първи април винаги казвам на жена си колко я обичам...

А тя свенливо ти споделя, че на комшията е по-малък...  Whistling

# 3
  • Мнения: 4 651
С дядо ми редовно ходехме на село за охлюви. Събудиха ме една сутрин и ми казаха да се обличам бързо, че вечерта валяло и на шосето зад къщата било бъкано с охлюви. Докато ида и охлювите всичките бяха се шмугнали в храстите. Сигурно са се уплашили от по-голямата от мен кофа, която бях помъкнала  Crossing Arms!

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 23:42 от f(x)

# 4
  • Мнения: 212

На първи април винаги казвам на жена си колко я обичам...

А тя свенливо ти споделя, че на комшията е по-малък...  Whistling

Вярвам й. Тя не може да лъже  Whistling

# 5
  • Мнения: 435
Най-голямата ми шега е, че родих точно на термина си 01.04.2004, а когато съпругът ми и сестра ми съобщавали новината на близки и приятели никой не им вярвал.

# 6
  • Мнения: 183
Незнам дали са добри като знам как свършиха, но............. събудих родителите си с паникьосан глас и с новината, че колата я няма, а след това те  #Cussing outНа следващата година се обадих по телефона на майка и я излъгах, че съм болна и имам температура  Embarassedи жената веднага дотърча от работа, а работеше доста далеч......... #2gunfire bash
След тези два мои опити за шеги, 01.04. ми навява други мисли, но не и шегаджийски  Stop

# 7
  • Мнения: 4 111
Не е моя случка, а на майката на приятелка -
Мъжът й се прибира и й казва:
- Леле, да знаеш каква катастрофа стана!
-Къде?
-На международното!
-И какво се блъсна?
-Един камион!
-Какъв камион?
-С коркови тапи!
-??? Какви тапи?
- За г*за ти!

Най-голямата ми шега е, че родих точно на термина си 01.04.2004, а когато съпругът ми и сестра ми съобщавали новината на близки и приятели никой не им вярвал.

И вуйчо ми е роден на първи април и дядо ми искал да влиза в родилното, да го разгърнат, че да се увери в пола. И естествено, че никой не му вярвал, че има син.

# 8
  • Мнения: 1 168
Участвах в една радио-игра и спечелих 1-ва награда. Беше много отдавна, но доколкото си спомням им казах, че е направено откритие, че в Кока-колата се съдържат безценни за организма вещества, които водят до дълголетие, увеличаване на бюста и още куп глупости, но не помня. Водещият беше въодушевен и ме покани, но аз не отидох, понеже съм срамежлива Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 217
Не е точно първоаприлска шега,но става и за първи април Laughing От една седмица всички вкъщи сме болни,завъртяхме си някакъв вирус помежду си,или настинахме дружно,незнам,но пръв го изкара баткото вкъщи и решаваме да се обадим на джипито.Преди това говорихме за пазар и споменах,че трябва да си купим картофи.Милото,както винаги посрещна идеята за пазар безропотно,но аз понеже си го знам,колко обича да пазарува му викам:
-Ейиииииии,ти знаеш ли какво можехме да направиме?
-Какво?
-Ми нали преди малко се обадихме на лекарката....
-.....Е?
-Ми можехме на нея да поръчаме да ни купи едно кило картофи!
Не мога да ви опиша каква физиономия докара Laughing Laughing Laughing Добре,че се разсмях та недоумението му не трая дълго,иначе кой знае какво щеше да отговори,но се хвана в първия момент Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 9 865
Майтап, майтап, миналата година ни зачезна колата. Става човекът, поглежда през прозореца и ми вика "колата я няма". Аз си помислих, че е първоаприлска шега, а то наистина я нямаше колицата.
Аз бих сложила сол в кафето или захар в салатата, нещо безобидно и глупаво, с болести, кражби и пр. шега не бива.

# 11
  • Мнения: 1 217
Участвах в една радио-игра и спечелих 1-ва награда. Беше много отдавна, но доколкото си спомням им казах, че е направено откритие, че в Кока-колата се съдържат безценни за организма вещества, които водят до дълголетие, увеличаване на бюста и още куп глупости, но не помня. Водещият беше въодушевен и ме покани, но аз не отидох, понеже съм срамежлива Embarassed

Що не отиде? Laughing Щеше да си пие човечеца колата и да пирува за краха на белите коси сега Simple Smile Лилянчо, Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 217
Майтап, майтап, миналата година ни зачезна колата. Става човекът, поглежда през прозореца и ми вика "колата я няма". Аз си помислих, че е първоаприлска шега, а то наистина я нямаше колицата.
Аз бих сложила сол в кафето или захар в салатата, нещо безобидно и глупаво, с болести, кражби и пр. шега не бива.
По умалително-снизходителната форма да разбираме ли,че си я преживяла вече Whistling Simple Smile Hug Сериозно,намерихте ли си колата? Whistling

# 13
  • Мнения: 799
Преди години една позната върза всички девойки около нея да чакат микробуса на "Море от любов", представяйки се за асистентка на Н. Симеонова. Уж всички казваха "ама днес е първи април, вие се бъзикате", но след обяснеието "как, ние сме серизно предаване и не бихме се шегували с подобни неща" седяха по прозорците да чакат колата  Joy

# 14
  • Мнения: 9 865
тинтириминтири, няма да се впускам в подробности от "тъмната" страна на мъжа ми, но той изключително се ядоса и каза до 24 часа, колата ще е тук (а имаше и един материал в нея) барабар с материала и всичко. Аз му се измсях. Е, намери я. Не знам как, не искам да знам всичките му познанства и познати, но колицата (ми така си я наричам  Mr. Green ) си е още с нас. Единственото поражение беше разбитата ключалка, иначе дори и забравения ми букет с кокиченца беше си изсъхнал на задната седалка.

# 15
  • Мнения: 1 217
Блазе ви! Simple Smile Радвам се,че сте успяли да си я върнете! Hug На нашите им откраднаха колата почти пред очите и нищичко не можа да бъде направено,та така и не си я върнаха Wink #2gunfire

# 16
  • Мнения: 592
Е, мен преди време ме изработиха по най-тъпия начин - вика те шефа спешен случай и тичам - ама бях прост полицай тогава... новобранец... Лейди Ди, каква срамежливост да кажеш куп неща по радиото и да не отидеш, кой ще те гледа - върви и си плямпай квот ти дойде на ум - как може да стигнеш голлинията и да не ритнеш топката - това ти е бил шанса сега да си някоя медийна звезда, иииих значииии.... Лилянчо - сега е 01.35 , жената и осмото чудо на света спят оттатък, а аз се кискам като откачен - тва беше най-готиния виц който бях слушал скоро, направо не знам как ще си легна rotfImao е..... си и клиничния случай...

# 17
  • Мнения: 0
Е, намери я. Не знам как, не искам да знам всичките му познанства и познати, но колицата (ми така си я наричам  Mr. Green ) си е още с нас.
Накой кофти се е пошегувал с вас. Хайде да си я карате безпроблемно.   car003

# 18
  • София
  • Мнения: 15 465
Цитат
... с болести, кражби и пр. шега не бива...
Наистина не бива.Дъщерята преди 5 години се пошегува с мен, че е в болница, а миналата година изкара в болница от април до септември.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз съм безобидна... миналия първи април сипах веро, оцветено с разтворим сок (оранжев) в душа с идеята мъжЪ като се къпе, да се стресне. Къпе се, къпе се, аз слухтя, ли слухтя. Никакъв писък не се чу. После каза, че се чудил що му се пени водата и това е...
Мисля, че далеч по-ефикасно щеше да е да пусна в този момент водата от всички други кранове, докато е под душа, ама на...

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Мисля да кажа на мъжа ми, че бебетата всъщност са две, но чак сега са видели на ехографа hahaha Достатъчно е невеж, за да се хване Mr. Green Обаче се притеснявам, че няма да го понесе и докато се обясня, вече ще се е хоризонтирал с подбелени очи smile3544

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Миналата година мъжът ми се обажда и ми съобщава, че е дошла фактурата за GSM-а и имам 100 и нам си колко лева сметка. Като се знам какъв съм тутманик и колко съм приказлива, тази сума я ми се събере за 5м., я не. Подпалих аз колата и към първия офис на Мтел. Добре, че имаше задръствания, та ми мина през ума, че всъщност фактурата ми излиза на дата 7ми ooooh!

# 22
  • Мнения: 185
... с болести, кражби и пр. шега не бива.
thumbsup

Преди време ми хрумна да разменя местата на няколко клавиша на машината на мъжа ми. Ще е забавно. Simple Smile
Класика си остава да пусна силно водата докато се къпе.
Или да напълня стара тубичка от пастата му за зъби с кисело мляко.  grinning012

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Правех първоаприлски шеги като ученичка. Което ще рече, че последната ще да е била преди цели 10 г. И не се сещам за нищо по-така вече... Ще ви чета с интерес обаче.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 467
Преди години работя. Била съм нощна смяна и си спя след работа. Шефката звъни на пожар "идвай спешно.Трябваш" Аз съвестна и спяща се обличам, измивам и на работа. Шефката ухилена до ушите "Честит първи април, да ти викна едно кафе". Въх, идеше ми да и сторя злина някаква  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 209
седим с един приятел Х, към 21 .30 ве4ерта и мислим каква щуротия да направим. и измислихме. звъним по телефона на един друг мой приятел от детските години и Х с леден глас запо4ва:
- тук майор Х, районно военно окръжие, ..... еди кой си търся , абе вие домове нямате ли си , след работно време седя да ви събирам като пилци, утре сутрин пред входа на интендантството с храна за 1 ден- запас, камионът тръгва 7 без 15.
след 15 мин се обаждам в тях, майката на Х вика- абе той излезе за малко до един комшия военен, 4е май го викат запас
след 30 мин- .... там ли си , утре към 10 да пием кафе ..... ми не мога щото съм запас ... и аз прихнах, но поне не става в 6 да виси пред окръжието.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 474
Миналата година мъжът ми се обажда и ми съобщава, че е дошла фактурата за GSM-а и имам 100 и нам си колко лева сметка. Като се знам какъв съм тутманик и колко съм приказлива, тази сума я ми се събере за 5м., я не. Подпалих аз колата и към първия офис на Мтел. Добре, че имаше задръствания, та ми мина през ума, че всъщност фактурата ми излиза на дата 7ми ooooh!
Joy Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 1 217
Преди години работя. Била съм нощна смяна и си спя след работа. Шефката звъни на пожар "идвай спешно.Трябваш" Аз съвестна и спяща се обличам, измивам и на работа. Шефката ухилена до ушите "Честит първи април, да ти викна едно кафе". Въх, идеше ми да и сторя злина някаква  Twisted Evil
  Mr. Green мЪлчи,хубуу,че не си смотана като мене,щях да се явя сигурно с пантоф на единия и обувка с висок ток на другия крак , задължително несресана и малко след първи април-дисциплинарно уволнена! Laughing

# 28
  • Мнения: 1 400
Един път вързах приятел полицай много гадно BlushЧак ме е срам от мене си. Обадих му се и със съвсем тихо гласче - "Така и така, сама съм с децата вкъщи, а някой се опитва да влезе...затворила съм се в кухнята и не смея да мръдна..." После много се смяхме, но тя и реакцията му беше уникална Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Дами, внимавайте с шегите! Из форума се носят легенди, как на един първи април няколко от вас решили да излъжат мъжете си, че са бременни. Две седмици по-късно лъжата се оказала истина.  hahaha

# 30
  • Мнения: 757
ами ще се споделя за моята първоаприлска шега,че съм се родила на този ден Laughing(но не е шега)

# 31
  • Мнения: X
След една моя много успешна първоаприлска шегичка много внимавам с кого и с какво ще се пошегувам.
Една година така уплаших до смърт майка си,инсценирайки нападение вкъщи,че още й държи влага... ooooh!

# 32
  • Мнения: 957
Аз не помня моите първо априлски шеги..но си спомням миналата година..бях на спорт в Бонсист (от университета) ..и леля ми ми звъни.. " К'фо прайкаш Фросинче? и аз " Ми нищо тамън свършиш спорта и тръгвам" и тя " Аа супер аз тамън ще дойда да те взема да се разходим ". И аз бързам да се обличам..излизам.. гледам няма я ..звъня и " Пиле! Къде си. " и тя " Е тука съм в нас " и ми се хили.А аз докато схвана, защото мозъка ми още спеше и бях изморена от спорта. И като загрях много се смях.

# 33
  • София
  • Мнения: 928
Миналата година заявих на мъжа ми, че количката на бебо (ползвана по-малко от месец) не ми харесва вече, не ми е удобна и съм си харесала една за 600 лева. Не ме интересува нищо и искам да я купим  tantrum
Върза се, горкия hahaha Седеше, мълчеше, гледаше тъжно, накрая ми дожаля и му честитих празника  Laughing

# 34
  • Мнения: 73
Колкото и да опитвам да излъжа мъжът ми не става.Ами ,че как иначе нали е роден на 01.04.При мен е на стар краставичар краставици да продавам

# 35
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ние си правим само сравнително безобидни шеги - вместо сок в шишето сипвам вода сол и съответния цвят боя за яйца, лъжем се по телефона, сол вместо захар в захарницата и така. Хареса ми това с изпразнената паста за зъби и напълнена с кисело мляко, мисля да го пробвам, но ще сложа и сол в тубата за да е по-гадно. Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 398
... с болести, кражби и пр. шега не бива.
thumbsup



Да, прави си но за съжаление мен точно на първи април са ме ограбвали-  Peace Сестра ми се прибира в апартамента и ми звъни по телефона, разказва ми че няма нищо а аз не мога да повярвам, мисля че се бъзика, когато се разплака вече и повярвах  Tired

# 37
Освен че  родителите ми са правили годежа си на 1.04. честно казано за друга по-голяма шега не се сещам Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 2 381
Освен че  родителите ми са правили годежа си на 1.04. честно казано за друга по-голяма шега не се сещам Laughing
На един познат тогава се бяха оженили.  Party

# 39
  • Мнения: 1 168
Честит Ден на хумора и шегата! Това с лъжата май ние си го измислихме Wink

# 40
  • Мнения: 4 111
Честит ден на хумора и шегата!  baloni

# 41
  • T"A
  • Мнения: 2 515
 Grinning Весел шегаджийски празник на всички!  Joy

Ето, и моят разказ:
Преди няколко години чичото на мъжа ми беше ни оставил кучето му да го гледаме за няколко дни. Първи април се падаше в събота и любимият си доспиваше до късно, а аз ставам рано да извеждам звяра на разходка. Когато се върнах, събудих Спящия красавец почти разплакана и му казах  "Х (името на кучето) ми избяга, не идва като го викам" - той скочи от леглото директно в панталоните си - бях изумена от бързината на реакцията му и веднага си признах, че съм се пошегувала.

След като му причиних такъв шок го освободих от други първоаприлски шеги през следващите няколко години...  Може би е дошло време да подновя традицията  Party

# 42
  • Мнения: 5 877
Ние една година с брат ми се наговорихме и лъгахме всички наред. Живеехме в различни квартири, така че не ни заподозряха.
Баща ми и майка ми излъгахме, че брат ми си е взел немска овчарка бебе. Първо аз казах - не се хванаха. После звъннали на брат ми и като ЧУЛИ, косите им настръхнали. Той студент, едва свързва двата края... "Ти себе си не можеш да храниш, знаеш ли това куче колко ще яде, като порасне..."
После братовчед ми го излъгахме, че сестра му (студентка в Швеция) си е хванала гадже датчанин и ни се е похвалила на нас, а него нещо го е пропуснала. Той бил швед де, син на хазяите й, ама учел в Дания и се върнал за ваканцията.
После, защото братовчед ни си мълчеше и поправяше компютъра, го излъгахме, че един приятел на брат ми ще ходи до Стокхолм, ако иска да прати нещо, пък братовчедка ми да си го вземе от аерогарата. И понеже още не се беше усетил каква дата е, казахме му и за немската овчарка. Е тук вече не издържа.  Laughing
Следобяда пък се виждахме с една приятелка, която живееше в чужбина и тъкмо се беше върнала за два-три дни. Тя беше състудентка на братовчед ми и попита какво прави... е как да не й кажа, че ще става баща Simple Smile

# 43
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Никога не лъжа на 1,04- приемам го за професионален празник.Иначе имам 364 дни за шеги.

# 44
  • Мнения: 25 610
И аз никога не лъжа!  Naughty

# 45
  • Попово
  • Мнения: 687
и аС тъй  Naughty

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мисля да кажа на мъжа ми, че бебетата всъщност са две, но чак сега са видели на ехографа hahaha Достатъчно е невеж, за да се хване Mr. Green Обаче се притеснявам, че няма да го понесе и докато се обясня, вече ще се е хоризонтирал с подбелени очи smile3544
Това излъгах мъжа ми , когато бях бременна с Вики. Той не беше в Бг и от радост започнал да черпи колегите си  Mr. Green След 1 час му честитих 1-ви април  Laughing

# 47
  • Мнения: 677
Никой не смее да се шегува с мен.
Смятам, знаете защо. Аз разбира се,
се шегувам целогодишно, с всички,
няма да чакам първи април, я.

# 48
  • Мнения: 1 318
Тази година не съм се активирала достатъчно, но миналата година на 01.04. (събота) бях с тогавашния ми приятел и лениво се излежавахме в леглото. Към 11ч. ми звъни телефона - шефа Shocked Вдигам аз и той започва да ми се кара защо не съм изпратила презентация на някой си. Аз първо не знам за каква презентация ми говори, обаче се съгласявам, че ще е готова до час, затварям телефона и започвам да се обличам. В главата ми има спомен, че сме говорили за някакви пазарни дялове преди дни и сигурно за това става въпрос. Приятелят ми сънен ме гледа странно, пита ме какво е станало, аз смотолевих нещо и на бегом в офиса (добре че е близо). Оттам звъня на шефа, с хиляди извинения му обяснявам, че не съм сигурна какво точно иска да включа в презентацията, защото тя (уж) е готова, просто финалните щрихи да направя. Той започна да се смее, аз си мислех, че не ме разбира какво му говоря (не е българин) и пак повтарям и се чудя какво не му е наред на този човек newsm78 Чак като ми каза, че е първи април, се усетих и хем ми беше смешно, хем ми се ревеше. Същия ден моя приятелка ми се обади да ми се моли да отида да я взема с колата от Пловдив, защото се е скарала с приятеля си. Добре че не се вързах Whistling Днес ще импровизирам Flutter

# 49
  • Мнения: 957
Днес вечерта..от скрит номер ми се звънна и някакъв мъжки глас ми съобщи.. сега в сметката ви ще бъдат добавени 10лв биииип...сега ще бъдат добавени още 20лв бииип.. ужас направо..лошо ми стана
След което сутринта..дядо ми идва да ме събужда и казва..Хайде Фросе..защо не си станала 9 часа е..много си се успала..и аз..точно като войник ..станах..но погледнах..и часа беше 8 без 1 минутка..хаха точно време за ставане.

# 50
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Една година казах на всички колежки:
-Абе, какво прави буса на "МОре от любов" на входа?
Че като се започна едно гримиране ,вчесване,наместване....Бая време мина докле се усетят.
Това за бележки със странни списъци за пазар не го броя.Паметки по джобовете от рода на "днес ми е деня за къпане-да не пропусна" или пълни раници с гири и дъмпели даже(работех във фитнес) са между другото.
Възторжено съобщаване за невероятна промоция в козметични магазин.Комбинация от типа-балсам,парфюм,стирка и веро+интимни кърпички-само за 5,95 лева.Изнервиха магазинерката да си искат милите.
Една година с колежката сътворихме парцалена кукла от дрехи.Сложихме и коса от гъба за баня,очила и огромен бюст от сгънати хавлии.В барчето на всеослушание разказвахме за новата инструкторка по аеробика на име Сийка и нейните чудни дадености.Пяна ни излезе на устите да я хвалим.Един по един колегите слизаха да я видят тази красавица.Естествено никой върнал се не признаваше шегата,а изказваше възхита-няма само той да се прекара я?! Wink

# 51
  • Мнения: 1 217
ами ще се споделя за моята първоаприлска шега,че съм се родила на този ден Laughing(но не е шега)
Честит Рожден Ден! bouquet Tada Tada baloni baloni baloni Пожелавам ти много усмивки,обич,здраве и късмет!!!
Честит празник на хумора и шегата и от мен! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 813
Преди малко метнах мамите в отчетната на Бургас,че пак ни грози сливане с другата Бургаска тема за покупки.  hahaha hahaha

# 53
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз се обадих да се "похваля" на приятелките си, че имам нова кола и довечера ще черпя.... Те казали на мъжете си, а те от своя страна се обадили на моя съпруг да му честетят. Той пък откъде да знае милият, аз с какъв акъл съм станала сутринта и стана една  Joy Joy Joy Joy Joy.......... и докато се разберем по мобилните....... Joy Joy Joy  Аз му  викам, че ще си взема квот си искам на първи, а той така  Shocked....... Joy Joy Joy

То ясно,  че ще се черпим, ама ще отидем  естествено със старата кола.....

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 14:06 от АК

# 54
  • Мнения: 148
Най-голямата ми шега е, че родих точно на термина си 01.04.2004, а когато съпругът ми и сестра ми съобщавали новината на близки и приятели никой не им вярвал.

ами ще се споделя за моята първоаприлска шега,че съм се родила на този ден Laughing(но не е шега)
Честит Рожден Ден! bouquet Tada Tada baloni baloni baloni Пожелавам ти много усмивки,обич,здраве и късмет!!!
Честит празник на хумора и шегата и от мен! Simple Smile

Честит Рожден ден! bdbaloni

# 55
# 56
  • Мнения: 25 610
Една година с колежката сътворихме парцалена кукла от дрехи.Сложихме и коса от гъба за баня,очила и огромен бюст от сгънати хавлии.В барчето на всеослушание разказвахме за новата инструкторка по аеробика на име Сийка и нейните чудни дадености.Пяна ни излезе на устите да я хвалим.Един по един колегите слизаха да я видят тази красавица.Естествено никой върнал се не признаваше шегата,а изказваше възхита-няма само той да се прекара я?! Wink

Това за адашката много ми хареса!  Joy

# 57
  • Мнения: 491
Най-голямата шега я направихме със сестра ми като бяхме малки. Тогава от първи април започваше пролетната ваканция и бяхме при баба ни в Исперих. Баба ни има сестра Сийка, която живее в София и се виждат много рядко. Казахме на баба ни, че се е обадила дъщерята на баба Сийка, да пита дали баба Сийка е пристигнала или все пак е изтървала влака и ще пристигне с вечерния, учудила се как така не знаем, че ще идва и казала, че ще се обади пак довечера. Ей, баба ни като се озари, като се разтича, почнаха да се приготвят едни вкусотии, едни специалитети. Милата, така се зарадва, че сестричката и идва. Не помня докога удържахме фронта да и кажем, че е шега, ама още си спомням печалната и физиономия като разбра, че няма да идва баба Сийка. Ние намазахме, защото изплюскахме всичко, ама от тогава такива шеги не съм правила. Всяка година връзвам някой с нещо, ама веднага си признавам.

# 58
  • Мнения: 1 217
Да ви разкажа нещо смешно,макар да не е по темата.Звъни се един път на вратата,някакъв полицай издирващ някакъв си...показа си човека  картата,много учтиво попита за това,което го интересува и накрая вика:"Еййй,един да отвори вратата значи...! Те като чуят полиция и...." Laughing Confused Sunglasses

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 14:17 от катюнгелче

# 59
  • Мнения: 1 447

 Аз пък никога не мога да излъжа винаги ме хващат,а мен редовно успяват нали съм си шаранче
Съпруга ми вече 3 пъти ме лъже от сутринта,колко ли още ще е до довечера newsm78

# 60
  • Мнения: 2 479
Аз - 18 годишна ученичка,бъдещият ми мъж, за когото се ожених 5 години по-късно ми беше вече гаджалък. С майка ми отиваме на кафе и аз (предварително подготвена) вадя плик и и го давам. Вътре - покана за моята сватба (за след около месец), с кумове, ресторант - всичко как си му е реда. Щеше да получи удар милата. Как не се смилих веднага - не знам. Продължих да и обяснявам, че съм си избрала и роклята вече, искали сме да е изненада и затова те неговите родители всичко са платили, нямало е нужда да я тревожа....Половин час я мъчих, докато си призная...Едва се освести - не можа да вземе решение. После се прибрахме, легна си и 4 часа спа Joy

# 61
  • Мнения: 2 818
Преди няколко години пращам смс на бивше гадже от друг град, с което сме в добри отношения... В смс-а му обяснявам, че ме търси полицията, че е станал един гаф, ама аз не съм виновна и дали мога да отида при него... Как се върза този човек  ooooh! Още ми е гузно  Blush

# 62
  • Мнения: 448
Преди малко се обадих на майка ми и й казах, че са снимали Марти в реклама.Клипчето съм го гледала току-що в нета и мога да й дам адреса да го види и тя.Понеже беше в движение каза да й го пратя на Скайпа.Получи- www.4estit 1 april.com Mr. Green После каза, че ще ме убие, като разбра че е шега.

Пуснах смс от един сайт на приятелка, че печели лаптоп, да дойде да си вземе наградата от най-близкия офис.И тя каза, че ще ме убие Laughing и ще ми го върне.

С един приятел сипахме оцет в сок.Още чакаме някой да ожаднее.
До довечера ще видиме какво още ще ни хрумне.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 15:14 от Rumito

# 63
  • Мнения: 3 718
Имам едим приятел, който постоянно си сменя жените и е всеобщ любимец. Преди години му изпратихме смс през интернет, който гласеше " Аз съм, бременна съм..."
До вечерта беше синьозелен  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 240
Преди малко писах на мъжа ми че съм захранила Габриела с шоколадов бонбон.
Той ми се обажда:
#Cussing out Защо реши че точно сега ще трябва да я захранваш?
Аз:
Rolling Eyes Ами тя вече е голяма, трябва и повече енергия, а в шоколада има.  Whistling
Той още по възмутено:
 #2gunfire Нали говорехме, че ще я захранваме, когато др. Масларски каже и то по схемата която той ще даде, какви работи правиш през главата ми?
Аз вече се смилих и му честитих празника.  Laughing Учудих се че не се усети, но явно има много работа.

За това пък сестра ми не се върза изобщо. Пратих и есемес от телефон близък до номерата на групата в която беше тя преди когато работеше в една фирма. Съобщението с текст че при счетоводното приключване сме открили проблеми в нейната работа и да се обади когато и е удобно, за да се разберем. Звъни тя и вика: Честит първи април. Че днес имала вече подобен есемес и откъде съм намерила такъв номер.

# 65
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз пратих ЛС на един от модовете с молба да заключи новата тема и да отключи старата. А всъщност трябва да заключи старата тема и да закачи новата горе. И тя почти дословно ми изпълни молбата, без да се загледа  Laughing Ако имам бан, знаете защо е  Joy
За късмет тя е готина и не се сърди.
И разбира се отдавам чест на всички началници Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 209
днес според адреса пращам хората да си нато4ат вода, 4е от ВиК по радиото са съобщили за авария и няма да има до утре сутрин.

# 67
  • Мнения: 5 877
Уведомих мъжа си за смяната на еврото. Той уведоми всичките си колеги.
Уведомих брат си, че радиохорът ще пътува в Япония и аз съм в дилема да пускам ли дъщеря си. Много се загрижи  Laughing
Пробвах същото при баща си, но той ме контрира с организираната от майка ми екскурзия до Бразилия.
Метнах една колежка, че ужасният тегав клиент, от когото се отървахме, пак се връща при нас, защото другата агенция се е отказала. Върза се.
Метнах мъжа си, че един семеен приятел се мести в друг град и иска да се видим преди това, да му се обади.
Разбрах се с баща си и брат си да метнем майка ми да чака да види брат ми довечера по телевизията как бута количка и се изказва за състоянието на парковете. Мисля да информирам и свекър си и свекърва си по въпроса.
Леля ми и свако ми ще бъдат пратени на несъществуващ концерт.
Довечера смятам да информирам мъжа си за гастрола на радиохора в Япония, да видим там ще мине ли.

# 68
  • Мнения: 1 318
Написах едно оплакване "от клиент" към директора на фирмата, в което написах, че единия колега се държи лошо по телефона и му крещи. Пуснах го на факса, помолих секретарката да му сложи входящ номер и след 20 минути да каже на колегата за оплакването. Той вместо да се притесни или ядоса, се зарадва, че някой се е оплакал от него и въобще не се усети hahaha
Вечерта ще пусна смс на братовчед ми, че пътувам за Ст.Загора, ако иска - да ме чака Flutter

# 69
  • Мнения: 2 467
Kaзах на мъжа ми за еврото, човека каза "Ми хубаво" и си продължи заниманието  ooooh! Подозирам, че толкова и внимание ми обърна. Сега продължавам с лъжите  Laughing да видя как ще реагира на "бременна съм" (не съм).

# 70
  • Мнения: 1 318
Kaзах на мъжа ми за еврото, човека каза "Ми хубаво" и си продължи заниманието  ooooh! Подозирам, че толкова и внимание ми обърна. Сега продължавам с лъжите  Laughing да видя как ще реагира на "бременна съм" (не съм).

А, това ако кажа, ще се строполи... ooooh!

# 71
  • Мнения: 0
След като вече деня е минал, кажете колко души успяхте да излъжете. Аз лично трима, но качествено.  smile3532

# 72
  • Мнения: 1 318
Излъгах колегата, колежката, майка ми (банално, но все се връзва - казах й, че заминавам за една седмица в Мадрид за някакво изложение) и вечерта ме чакаше нетърпеливо, за да ми помогне да си наглася багажа Joy Успях да излъжа и шефа - казах му, че през деня съм луднала от работа, защото всички колеги отишли на рожден ден на един бивш колега - той побесня и докато разбере, че се шегувам нахрани всички newsm47

Общи условия

Активация на акаунт