Холандска тема - 23

  • 15 526
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 914
Илче

аа ясноооооооооо Crazy

megan79

за вит Ц не знам, но от желязото, внимавай да не те хвани smile3550

Мопси

Ерик ми бърка в носа доакто го кърмя.. ако успея да се предпазя.. започва да дърпа косата Mr. Green
ами не знам... нали има някакви антикалк ситеми по магазините( блоккър newsm78 ), пробвай с тях Thinking
Според капацитетите  в наше Село.. БГ не била рискова зона newsm78

Милен@

майка ми ми каза... Thinking

# 46
  • NL
  • Мнения: 520
Хе хе Мопси и аз днес се фризьорствах.Такава любопитна фризьорка досега не ми се беше падала.Ама за каквото се сети,за това ме пита и аз като на разпит чинно отговарям Laughing.Но добре ме направи,което е най-важното.
И аз като отворих форума и попаднах първо на новата титла на Звезди и си викам,бре каква титла си е измислила а то всичките сме под строй Mr. Green.
Миленски ние досега сме били винаги с Хюлет пакард и сме доволни.Само от вистата не съм доволна но това е отделен въпрос Close

# 47
  • Мнения: 1 550
Milika, НР ще е, но има разни други неща, които са от значение...явно (аз нали толкова разбирам   33uu).
Честита ти прическа Hug И моята фризьорка (холандската) ме разпита хубавичко първия път, но явно помни какво ме е питала и след това не е имало други разпити Mr. Green

Мопси, забравих Embarassed и на теб да честитя новата прическа Hug А половинката ще те хареса всякак...къде ще иде, нали вече те е избрал. Аз тва казвам на моя мъж ако почне пак с коментарите за теглото ми Mr. Green Действа безотказно. Така де, в добро и зло сме свързани  loveuuu. И за Сенсеото, аз чистя варовика с оцет, разреден във вода. 1:3 (оцет: вода). И на мен ми се струва, че ако я задръстен от варовик ще пуска по- малко Thinking

Звезди, страшен аватар имаш с опасен коментар под него tooth

# 48
  • Мнения: 7 914
Звезди, страшен аватар имаш с опасен коментар под него tooth
ми така де в тон с личната титла и ранга.. така че, който има да поръчва. да поръчва.. работя с по  6 нули Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 90
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЗВЕЗДИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!

ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И ОЩЕ НЯКОЛКО ЮНАКА/ЮНАЧКИ ДА РОДИШ И ОТГЛЕДАШ  Mr. Green


 newsm59 nbirthday nbirthday newsm67  Gift  Gift  party023

# 50
  • Мнения: 1 132
Звездичке, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и винаги обичана и глезена  Laughing от любимите мъже (свои и чужди  Wink) ! Желая ти един незабравим първи рожден ден като майка!
 newsm59 newsm67  party023  party041  ura  bigdance2 newsm18 Tada  Party Time


# 51
  • Мнения: 1 559
Честит рожден ден Деси !!! Hug
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
newsm59  bigdance2 Tada  bigdance2 newsm18  Party Time  ura  Gift nbirthday

# 52
  • Мнения: 1 550
Звезди, Честит Рожден Ден! Hug

Бъди здрава, неизмеримо обичана и безкрайно щастлива!
Пожелавам ти от все сърце:
Успех във всичко с което се захванеш.
Късмет във всичко, което не зависи от теб.
И сбъдване на всичко, за което мечтаеш.




Весел празник! lovekiss

# 53
  • Мнения: 1 132
Добро утро!
Почнаха Телетъбис и има малко свободно време.  Mr. Green
Милика, ние с теб много неща все по едно и също време вършим.  Grinning
Да докладвам-мъжа ми ме хареса много... или поне така каза.  Mr. Green Моя харесва закръглени, та  съм облагодетелствана. Не коментира килцата. Но пък нямам стимул за слабеене.
Сетих се за още един слънцезащитен крем -Ладивал на Стада (фармацевтична компания). Братовчедка ми е фармацевт и ми беше дала мостри да го пробваме. Медицинска козметика е пак. И на мен и на Софи понесе на кожата.
Тая Виста е супер тъпа и бъгава. Ние я махнахме.
Сенсеото го чистя редовно с антикалк. Не е от това явно. Май кофипад държача се е повредил.  Thinking И него го откалкнах, но ефект нЕма. Ще купя нов. Явно това е проблема, защото установих, че двойния пуска достатъчно вода. Или поне така ми се струва.  newsm78
Ами според мен България май вече не е рискова, а имунизационния план е морално остарял. Пък и в България колкото повече лекарства се погълнат, толкова по-добре. Софи лятото лепна някакъв летен  гастро вирус. Лекаря беше безкрайно учуден, че никога не е пила антибиотик или друго лекарство, че я кърмя, че не пие вода и сокчета, че отказвам да и направи инфузия и да пие антибиотик. Тогава беше на 7-8 месеца . Аз всъщност отидох на лекар за да успокоя майка, разделих се с 20 лева и излезнах супер ядосана.  Crossing Arms
Приятен ден!  Hug

# 54
  • Мнения: 1 110
Добриутродами Hug
Моито детенце тази сутрин реши да е супер добри4ко и стана 4ааак в 10 4аса Peace

Звезденце ЧРД на патерица с вси4ки най- най- най- хубави желания и пожелания
bouquet

Мопси, не вси4ки педита в БГ са така. След няколко пререкания с педито по НЗОК моя го записах при 4астно ГП и си реших проблема - жената всъщност беше тази която го пое в болницата след раждането и има 4астна практика. Доста от клиентите и са такива живеещи навън и я посещават с децата като са си в БГ, не е фен на антибиотици, не заголва п...а без разрешение на родител и се съобразява с техните изисквания (докъдето е разумно де).

От това си ходене всъщност най-голямо впе4атление ми направиха цените - ми то като отида за храна до магазина ми е май по-скъпо отколкото тук, а за детски дрехи и др. направо не ми се говори, направо са полудели. Как се живее в БГ с малка заплата направо ума ми не го побира #Cussing out

Ил4е ние купихме куфар4е на колела за 15 евро от В&Д и него ползва като пътуваме щото побира пове4е неща, ина4е за градина си има и рани4ка по-малка пак с колелца и дръжка за дърпане- нея я взех от Кройдват за 5-6 евро, здрава и имаше като калинка, жаба и прасе Simple Smile

Лек ден мацки Hug

# 55
  • Мнения: 1 132
Kariluis, аз съм далеч от мислъта,че всички са такива, но за съжаление по-голяма част са. Младите специалисти за мен са добри. Този беше стар, препоръчан от позната на майка ми и явно почиваше на стари лаври. Беше типичен привърженик на старата руска школа.  Crossing Arms После намерих добър млад педиатър чрез една съфорумка, но дано все пак не ни се налага да го ползваме.
Малко извън темата- като разбрах колко грижи се полагат по "отглеждането" на п...та, вече гледам с друго око на свекърва ми.  Mr. Green 

# 56
  • Мнения: 7 914
минавам на бързо да почерпя -  мерси момичета за вниманието Hug
който ял, ял... рд свършиииииии Mr. Green

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 08:35 от звездичка

# 57
  • Мнения: 581
Звезди - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, пожелавам ти много много щастие, слынце и много да те слушат двамата ти мыже Simple Smile.

Мопси - то тези грижи за п......а се полагат главно в БГ Simple Smile. Тук ( и в доста други страни) всеобщата практикта от много време насам е никакво забелване и т.н., и "мыжката гордост" (освен в редки случай, каквито винаги има) пак си се развива нормално хе хе хе Joy
Карилиус - я кажи по сыседски, коя е тази педиатырка, Ние сме го записали при Сотирова, да не би да става дума за нея?

# 58
  • Мнения: 1 110
Ил4е казвам си веднага. Не е от квартала, казва се Мими Шумилина и 4астният и кабинет е близо до ИСУЛ. Аз съм мн.доволна от нея (не съм я търсила по препоръки, а просто се запознахме в Тина Киркова след като родих).
Извиняваи (старост-нерадост) ама къде беше в БГ? (4е аз съседди имам и в Сф, и в Пд и в Вн).

# 59
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
звездичка,

Честито и от мен! Много здраве, радост и щастие!

Общи условия

Активация на акаунт