И вашите жени ли искат това???

  • 33 947
  • 249
  •   1
Отговори
# 225
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Чудесно е когато един мъж намира време за жена си и за децата, но пък е ужасно всеки ден в 5 ч. да кацне вкъщи и да се чуди на кое по-напред да намери кусур. Как една жена след 8-часов работен ден си може да доработва у дома - я с пране, я с гладене - и ето още поне 4 часа??? Я МАРШ НА РАБОТА, ЧЕ ЛЯТОТО ИСКАМ В ЧУЖБИНА.

# 226
  • София
  • Мнения: 12 103
Чудесно е когато един мъж намира време за жена си и за децата, но пък е ужасно всеки ден в 5 ч. да кацне вкъщи и да се чуди на кое по-напред да намери кусур. Как една жена след 8-часов работен ден си може да доработва у дома - я с пране, я с гладене - и ето още поне 4 часа??? Я МАРШ НА РАБОТА, ЧЕ ЛЯТОТО ИСКАМ В ЧУЖБИНА.

Просто невероятно изказване. Казва толкова много с толкова малко думи, пък били те и изкрещяни. Когато искам лято в чужбина участвам в изкарването на пари. Иначе, ако се разведа трябва да ходя на почивки в Долно Камарци, защото умея само да крещя заповеди, а по- смислените умения са останали за някой друг. И какво значи един мъж да намира време за жената и децата си? Те да не са жената и децата на някой друг? Дали не бъркам, но доколкото си спомням двама души се събираха заедно, защото се обичат и си подхожда, създават семейство и са щастливи заедно. Къде отива всичко това, за да се появят тези, меко казано, странни и войнствени взаимоотношения?  Ако трябваше да живея в такъв тип отношения, щях да предпочета да съм сама цял живот. Но бих се радвала, ако това е просто едно непознато за мен лице на щастието. В против случай цялата история звучи ужасно тъжно....

# 227
  • Мнения: 28
От женска гледна точка писва по цял ден вкъщи сама да се грижиш за дете, да чистиш, переш, готвиш  #Crazy... Но в крайна сметка, ако таткото не работи, а стои вкъщи с теб каква би била ползата като през цялото време се карате за битовизми като недостиг на пари... Със сигурност липсваш на жена си, докато си на работа, но пък според мен е несправедливо да се сърди при положение, че имаш причина да те няма. По-скоро както други потребители казаха - хубаво е да се намира баланс - не може само на работа, не може само и вкъщи. Хубаво е, когато цялото семейство е вкъщи да прекарва времето си пълноценно  Simple Smile

# 228
  • Мнения: 0
Определено всяка жена иска мъжа до нея да постигне златната среда, хем да носи достатъчно пари, хем да е до нея постоянно  newsm78Наистина сложен казус, мисля си, че решението е да се молим по бързо да открият клонирането с хора. Praynig

# 229
  • Мнения: 608
За да изчета цялата тема,изкомандвах моичкия да направи пилешката супа,да измие чиниите,да простре прането и да ми масажира гърба,че нещо се схванах от това продължително висене на компа. Twisted Evil. Joy Joy JoyМайтап,бе Уилии!
   Та така по темата-обобщено  жените искат помощ от съпрузите си-не да търкат теракота на колена,не да поемат всичко,докато си скубят веждите и прочетат последното модно списание.Искат мъжа им да носи пари,но все пак искат да видят очите на този,който ги носи. Искат бащите на децата да не гледат учудено или още по-лошо с плач,непознатия тати,който се е озовал по случайност у дома,във времето,докато са будни..Ние сме партньори и мисля,че събирайки се в семейство,го правим не само от любов,а защото природата ни е създала различни за да се допълваме.Което съвсем не значи,че определяме граници за "това е женска работа,а това е мъжка".Всяко семейство разбира се намира своя баланс(или не намира..),по-важно е всеки да допринася в него с уменията си,да не клинчи от отговорности.
   Мъжа ми е уникален баща,аз съм много добра готвачка,мен ме е страх от елуреди,той трудно се оправя с административни идиотщини,той е разсъдлив,аз съм припряна.И тогава къде е проблема да намерим това,в което всеки е добър?
  П.С. Нито аз,нито той изкарваме много пари,но спор на тази тема не сме имали.23 год. щастлив семеен живот. Simple Smile

# 230
  • Мнения: 2
Според мен стоят така нещата за 95% от двойките.. можев би и повече Simple Smile)

Жените искат бебе, че 2 не виждат, ами само 1-3 - 1-3. Правят каквото трябва, ако трябва се правят на  маймуни..

Преди да се омъжат: Гладуват с дни да са слаби, да ги хареса някой.. И ако вземе че ги хареса някой, започва истинската каспичанска трагедия Simple Smile) Бачкай, давай!! Дай сега бебе, ама бебе, бебеееее.. Бачкай, рожден ден, рожден ден на майка ми на баша ми на чичо ми на сватята, ама лозето, ама пиятелките, ама на разходка..

Имал съм многократно възможност да наблюдавам процеса на "лайна в илюминаторе" .. Бях направил списък на моята кумичка от хората, които са и нужни екзестинциално да съществува.. Естествено съобразих списъка с трудовие кодекс.. Над 15 бяха Simple Smile) На смени : дневна - нощна - 2 дена почиват.. имаше всякакви: механици, ВиК майстори, чакръкчия един и т.н. Simple Smile) Не съм броил любовниците като длъжности Wink

И така до момента в който забременее жената: тепърва започва свинщината: тука ма боли, вие ми се свят, жадна съм, пикае ми се, ко прави до сега? и т.н. и т.н. и т.н... Откак пуснаха безплатни групи, мобилните оператори направо ни ЕБАХА Simple Smile)

Естествено последното нещо, което идва на ум на лихусата е да отслабне, ко да говорим за секс или нещо около секса? Simple Smile))

И ти трябва да станеш ЛУД е малко, КРИВ на квадрат, за слончето, което се е оказала почти навсякаде услужливата преди брака секси, свободомислеща направо ЛАРЖ пичка Simple Smile)

Да си дойдем на въпроса: НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ: Естествено МНОГО ПО_ВАЖНО е да носиш пари, отколкото да те има често Wink Просто трябва да има за какво да се мрънка.. Статуквото мамата си тракало .. Най стршното тепърва предстои, но няа да пиша защото няма да е по темата Wink

УСПЕХ, ТАТКОВЦИ Simple Smile

# 231
  • Мнения: 46 511
Според мен стоят така нещата за 95% от двойките.. можев би и повече Simple Smile) ...



Много грозно изказване  Tired

# 232
  • Мнения: 2 987
Един ден пак ще се влюби и ще му мине  Simple Smile

# 233
  • София
  • Мнения: 17 282
Един ден пак ще се влюби и ще му мине  Simple Smile

Точно това си казах и аз докато четях  Laughing

# 234
  • Мнения: 0
Според мен стоят така нещата за 95% от двойките.. можев би и повече Simple Smile) ...
Много грозно изказване  Tired

Но вярно!! Аз още паля свещи че се оттървах от една подобна дама  ooooh!

Знам - не ви харесва, но пък истината не винаги е най-приятното нещо  Naughty

# 235
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Според мен стоят така нещата за 95% от двойките.. можев би и повече Simple Smile)

Жените искат бебе, че 2 не виждат, ами само 1-3 - 1-3. Правят каквото трябва, ако трябва се правят на  маймуни..

Преди да се омъжат: Гладуват с дни да са слаби, да ги хареса някой.. И ако вземе че ги хареса някой, започва истинската каспичанска трагедия Simple Smile) Бачкай, давай!! Дай сега бебе, ама бебе, бебеееее.. Бачкай, рожден ден, рожден ден на майка ми на баша ми на чичо ми на сватята, ама лозето, ама пиятелките, ама на разходка..

Имал съм многократно възможност да наблюдавам процеса на "лайна в илюминаторе" .. Бях направил списък на моята кумичка от хората, които са и нужни екзестинциално да съществува.. Естествено съобразих списъка с трудовие кодекс.. Над 15 бяха Simple Smile) На смени : дневна - нощна - 2 дена почиват.. имаше всякакви: механици, ВиК майстори, чакръкчия един и т.н. Simple Smile) Не съм броил любовниците като длъжности Wink

И така до момента в който забременее жената: тепърва започва свинщината: тука ма боли, вие ми се свят, жадна съм, пикае ми се, ко прави до сега? и т.н. и т.н. и т.н... Откак пуснаха безплатни групи, мобилните оператори направо ни ЕБАХА Simple Smile)

Естествено последното нещо, което идва на ум на лихусата е да отслабне, ко да говорим за секс или нещо около секса? Simple Smile))

И ти трябва да станеш ЛУД е малко, КРИВ на квадрат, за слончето, което се е оказала почти навсякаде услужливата преди брака секси, свободомислеща направо ЛАРЖ пичка Simple Smile)

Да си дойдем на въпроса: НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ: Естествено МНОГО ПО_ВАЖНО е да носиш пари, отколкото да те има често Wink Просто трябва да има за какво да се мрънка.. Статуквото мамата си тракало .. Най стршното тепърва предстои, но няа да пиша защото няма да е по темата Wink

УСПЕХ, ТАТКОВЦИ Simple Smile



А може би просто не умее да си подбира жените? newsm78

# 236
  • Мнения: 1 152
много странен въпрос, изначално; това е все едно да поставиш нещата така: какво предпочитате, жена с ролки и пеньоар в блестяща от чистота къща, спретнато детенце и изпрани чорапки или поддържана красива и образована мадама, която винаги има какво ново д разкаже, защото не си седи в къщи по цял ден общува с много хора и се грижи за себе си?

как може да се избере крайност, естествено че всеки предпочита идеалния среден вариант.

аз лично, предпочитам мъжа ми да умее да печели и менажира парите си, така в крайна сметка изразява своите грижи за семейството (да си чистя мога и аз), но да си знам да речем че събота и неделя са си само мои (наши) и сме заедно; иначе, както всички манекенки, раждаш детенце на мутра, дава парички, а тати нямаааа...

# 237
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Това с времето е голям проблем. Все не стига.
Ама определено го предпочитам пред парите.
От друга страна трябва и да се живее все пак, но какъв ще е този живот - несподелен, без вкус...
Въобще стигаме до една много сложна зависимост, в която постоянно се появяват нови и неочаквани променливи, константи, които съвсем не са това, което бяха и накрая уравнението
няма решение.  Laughing

# 238
  • Мнения: 46 511
Но вярно!! Аз още паля свещи че се оттървах от една подобна дама  ooooh!

Знам - не ви харесва, но пък истината не винаги е най-приятното нещо  Naughty

Може да е вярно, но в никакъв случай за 95% Peace

# 239
  • Мнения: 58
Който не иска да направи нещо си намира причина. За мен е перфектно да има не съобразяване, а разбиране. НИЕ избираме дали да сме заедно или да работим. Перфектно е, че мога да излизам от работа, когато се налага и да доработвам у дома или по друго - извънработно време. НО аз такава работа ИСКАМ и такава работа си намерих  Wink
П.П. Подобна на моята е работата и на съпругата ми. Напусна високо платената и затормозваща работа и сега работи с УДОВОЛСТВИЕ и разполага с времето си!
Та наистина двамата съвместно решаваме кой ден да си дадем почивка или кога да отида или тръгна на/от работа. 
Peace

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 09:21 от ЧОВЕК

Общи условия

Активация на акаунт