КЪНОСВАНЕТО....

  • 2 913
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
ИМЕТО АКО НЕ СЕ ЛЪЖА Е HENA ,НО ПОСЛЕДНО ПРЕДИ ТРИ ГОД ИНИ  Я КУПУВАХ .
уф,простетет за главните букви ,ама програмата ми е на главни и все забравям за капса

# 16
  • София
  • Мнения: 6 074
Henna на английски означава къна...
 
Eagles се казва т.нар. индийска къна, има я в няколко цвята - черна, кестенява, кафява... Ама аз съм ползвала само черната и не гарантирам другите какъв оттенък дават. Тук я има на доста места, за разлика отпреди години, когато със зор се намираще и имаще ментета. Истинската вътре е зелена, а не сиво-кафява...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз се къносвам ама до сега не съм слагала друго в сместа.... щом казвате че с бадемово масло става хубава косата .. следващия път ще сложа...  Grinning
Аз използвам само Игълс.... и съм много доволна.Онзи ден се къносвах и сложих две червени и две черни къни.... като си мислех че червеното ще даде някакъв оттенък... но уви Simple Smile само в корените е леко червено... а другото е гарваново черно  Laughing но и така ми харесва  Laughing

# 18
  • Мнения: 375
има една къна на холандска фирма която според мен е най-добра, а и има европейски тестове.
има я в данет май.

# 19
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Аз съм чувала, че в къната се слага оцет за да е по траен и наситен цвета.

# 20
  • Мнения: 277
има една къна на холандска фирма която според мен е най-добра, а и има европейски тестове.
има я в данет май.
Henna plus е нали?Имат ли безцветна къна или много тъмно кестенява  Thinking

# 21
  • Мнения: 190
Много е стара темата,но има ли някой да се е боядисал с Хенна плюс къна.Моля за отзиви,защото аз не постигнах особен резултат,а спазвах точно инструкциите.Косата ми е кестенява ,а използвах номер 56 .

Общи условия

Активация на акаунт