Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 537
  • 594
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 385
Наистина не разбирам от къде идва тази злоба към Денислав тук, на част от вас това момче може да бъде син. И от къде идва противопоставянето му с Иван ВЕЛИКИЯ лигльо. Много странно, човек ще си помисли, че освен тях двамата няма други участници.

# 31
  • Мнения: 1 666
Какво ви хареса толкова Тома,като той не пя, а ръмжа newsm78
И сега какво,всичките ли задачи ще ги обръща на рок и метъл... ами ето го отговора,той пее добре,само определен стил. Laughing
В тоя ред на мисли ми е интересно как ще изпее народната си песен.... сигурно пак като рок и после пак ще е най-великия  Joy Joy Joy
Смешно е просто.Това не означава,че не харесвам Тома,просто не виждам точно от вчерашния концерт на кое му се накефиха... Аз се попиках от смях,с тоя грим и като си отвори устата като вампир и крещи,абе все едно изтървали луд.... #Crazy

Веднага ти обяснявам - по презумпция Тома не можеше и не искаше да пее песен на Азис, но като постъпи професионално и я изпя по негов си начин. Да, може и народната песен да изпее пак в рок вариант, но това пак ще е неговия начин на пеене и представяне на музиката. И ключовата дума за мен не е "неговия начин", а "пеене и представяне на музиката". Затова и ми хареса много снощи. За разлика от всенародния любимец Иван, който пък по презумпция имаше прекрасна почва да изпее и изиграе актьорски едно веселяшко парче, а вместо това направи пълна свинщина. Да, това също е неговият начин, но е доста далеч от представата за пеене на един музикален идол. Най.малкото е безвкусно и не стилно!

# 32
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Ами нека пее по негов си начин няма лошо,ама мисля,че идеята на Music Idol е друга просто.Не виждам да задават въпроса харесва ли ти това,ще го изпееш ли newsm78.. Просто си беше жива подигравка от страна на Тома,също толкова голяма колкото и на Иван...  bowuu

# 33
  • Мнения: 2 018
Какво ви хареса толкова Тома,като той не пя, а ръмжа newsm78
И сега какво,всичките ли задачи ще ги обръща на рок и метъл... ами ето го отговора,той пее добре,само определен стил. Laughing
В тоя ред на мисли ми е интересно как ще изпее народната си песен.... сигурно пак като рок и после пак ще е най-великия  Joy Joy Joy
Смешно е просто.Това не означава,че не харесвам Тома,просто не виждам точно от вчерашния концерт на кое му се накефиха... Аз се попиках от смях,с тоя грим и като си отвори устата като вампир и крещи,абе все едно изтървали луд.... #Crazy

Нали трябва да запазят индивидуалността си - всички това ги съветват.  Peace Пък и в началото на песента Тома пееше досущ като Азис  Mr. Green С това доказа, че може да пее и чалга, но запазва собствения си облик!

# 34
  • Мнения: 1 305
Имам много какво да кажа по темата, ама нямам време сега . Tired
Така че сега само се записвам с едно:

ТОМА Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ!!!!

И само ще чета, пък после - повече.

# 35
  • някъде там
  • Мнения: 1 466


Нали трябва да запазят индивидуалността си - всички това ги съветват.  Peace Пък и в началото на песента Тома пееше досущ като Азис  Mr. Green С това доказа, че може да пее и чалга, но запазва собствения си облик!
Ок! Нека е така,ама нека е и поп-фолк Peace

# 36
  • Мнения: 6 619

Нали трябва да запазят индивидуалността си - всички това ги съветват.  Peace Пък и в началото на песента Тома пееше досущ като Азис  Mr. Green С това доказа, че може да пее и чалга, но запазва собствения си облик!

Въобще не съм съгласна ,че е пял като Азис камо ли пък да е доказал ,че може да пее чалга.Беше си лигавене -ръмжене -лигавене-ръмжене ,но ми беше забавно и интересно.

# 37
  • Мнения: 862
Изобщо не ми харесаха изпълненията снощи.
Мария - голямо викане, голямо нещо. Тя по принцип си ме дразни от началото и съм малко пристрастна.
Ана - същата работа като Мария.
Деница - не можа да изпее тази иначе толкова елементарна песен на Камелия, а определено има страхотен глас.
Нора- вика по-силно даже и от Мария този път. Честно казано се разочаровах, защото очаквах повече.
Шанел - посредствено изпълнение. Не съм слушала обаче оригинала на песента и мнението ми е не е обективно.
Пламена - не беше много зле, но не грабна.
Денислав - много фалшиво на моменти ми се струваше.
Ивайло - изглеждаше толкова притеснен и скован, колкото и звучеше.
Ясен - не беше зле, но нищо особено.
Тома - вече казах по-горе. Да, докара го в началото, но не пя фолк, каквато всъщност беше задачата.
Стоян - бек вокала му така се чуваше, че за момент се чудех кой всъщност трябва да пее първи глас. Представянето му слагам към що годе добрите.
Иван - лиготията му край няма на това момче, но мисля че песента я изпя най-фолк от всички останали.

# 38
  • Мнения: 7 821
Момичета има ли го качено някъде изпълнението на Тома?

Ето го!
Благодаря  bouquet !

# 39
  • Мнения: 2 018


Нали трябва да запазят индивидуалността си - всички това ги съветват.  Peace Пък и в началото на песента Тома пееше досущ като Азис  Mr. Green С това доказа, че може да пее и чалга, но запазва собствения си облик!
Ок! Нека е така,ама нека е и поп-фолк Peace

Цапнах се през пръстите  Wink поправям се - попфолк   bouquet

# 40
  • Мнения: 3 271
Интересно като се "оплаках" миналата седмица от избора Тома да пее Азис няколко човека ми казаха, че може да си я направи по негов начин, аз питах има ли право и ми дадохте линк към оригиналния Music Idol, където това СЕ прави, т.е. в правилата е. Изведнъж днес Тома не бил спазил жанра  newsm78

И още едно страхотно несъответсвие. Когато Иван сменя поголовно песента, включително текса, вкарва извивки и т.н. които изобщо ги няма там, той е АРТИСТИЧЕН и предава песента по своя начин. Когато Тома го направи - не е спазил жанра  newsm78

# 41
  • Мнения: 3 423
Според мен Мария и Иван бяха най добри Peace
Искарено се смях на изпълнението на Иван леко и артистично,докато това на Тома беше с прекалено много напън Winkи на мен нито ми допадна музикално ,нито ми беше забавно................
Мария парфектна,както винаги Peace

# 42
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз не гледах концерта снощи, но си пусках досега клипчета. И изпълнението на Тома ми хареса най-много, но не мога да си кривя душата, ако не беше рок-аранжимента щеше и той да звучи трагично като повечето. Любимката ми Деница хич не ми хареса... Иван си се излигави тотално, но на това подобие на песен аз не виждам и друг начин на изпълнение честно казано, освен ако не си Милко  Mr. Green Даже с риск да ме оплюете, тази песен позволяваше и още по-нагло държане от бъркането в пъпа  Laughing
И най-странното - хареса ми Ясен, които иначе ми е безкрайно безличен, а накрая като чух и коментарите си го пусках повторно и искрено се смях на ведрото му, усмихнато и жизнерадостно изпълнение на "тъжния" текст  Joy
Гласувам за Тома, Иван, Ясен (жените нещо ме отчаяха този път).

# 43
  • Мнения: 3 818
Какво ви хареса толкова Тома,като той не пя, а ръмжа newsm78
И сега какво,всичките ли задачи ще ги обръща на рок и метъл... ами ето го отговора,той пее добре,само определен стил. Laughing


Аз пък не разбирам кой е тоя певец, дето прави кариера пеейки 17 различни стила, та му е кусур, че пее добре само определен стил. Ами да, пее добре този стил, ще се развива в него и толкоз.
По време на снощната задача показа две неща - че може да пее поп фолк и че може да интерпретира песните по свой си начин. Какво повече да искаме от него?
В тоя ред на мисли, миналогодишната победителка Невена имаше супер универсален глас, още на кастингите изпя четири различни стила. И какво от това, в момента  пее само в един и толкоз.

# 44
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Ами тя затова е победител Невена,защото можеше да пее различни стилове.Аз не налагам мнението си на никого,просто казвам,че изобщо,ама изобщо не се справи Тома и се чуда защо му аплодираха толкова,това е Peace

Общи условия

Активация на акаунт