Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 536
  • 594
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 744
С риск да ме оплюете ще кажа, че се забавлявах много на изпълнението на Иван. Такава песен, такова изпълнение....

Страшно съм изумена от преднамереното държание към него....Имаме една прекрасна поговорка" Каквото повикало, това се обадило". Но наистина съжалявам, че с постоянните провокации към него/било то по сценарии или извън него/, той не показва своите гласови способности.

Противно на мнението на журито, на мен ми допадна изпълнението на Пламена. Мисля, че и отива този стил, а и си потъна в него.

В определени части ми допадна и изпълнението на Тома. Това, което не ми харесва е, че предава твърде хард звучене на всяка песен. А не всички песни могат да носят толкова твърдост....

Иначе много фалшиво пеене, много надменно отношение към типа музика, което говори за непрофесионализъм.  Peace

# 61
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 844
айде сега ми кажете как да спрем войната по пътищата след снощното изпълнение на "води ме в някоя квартална кръчма..... бясно карай на червено..." Close и да обясним на децата, че така не се прави Close Close Close


# 62
  • Мнения: 11 747
е, то снощи не се пя за първи път..., то се пее от 3 години!

# 63
  • Мнения: 31 230
Не било лесно да се пее гадна чалга.Шанел беше супер, другите отврат. Деница се изложи, а Нора /прехвалената/ крещя като идиот. Тома не знам-пичага е. Направи смях, но ПЕЕНЕ не. Другите разбраха че не само фолка е труден за тях, но и друсането на гюбеци си е потене здраво. Фолк певиците са си вдигнали самочувствието до горе след вчерашния концерт.А Иван, заедно с батко му Милко на село при пиленцата.

# 64
  • Мнения: 3 782
Иска ми се да напиша нещо хубаво за снощи,но уви Thinking Очаквах нещо наистина хубаво, заредено с енергия. Всички преиграха. Няма да пиша за всички по отделно, просто няма смисъл. Най-много ми хареса Ясен, верно пя с усмивка на уста,но какво от това, справи се момчето. Стоян също се справи добре,но гласа който му припяваше не беше нужен. Наистина двамата се справиха добре,но го нямаше пък артистичното изпълнение.
За Тома какво да кажа, няма нужда от думи, Тома си е Тома.
Нора наистина ме разочарова Sad

# 65
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 844
е, то снощи не се пя за първи път..., то се пее от 3 години!

то ясно, че песента не е от вчера, ама да се пее в 20часа, в национален ефир, след новините за поредните катастрофи по пътищата - малко множко ми дойде Close

# 66
  • Мнения: 3 810
Toма и за мое учудване Мария и Ана ми харесаха.
Останалите не се справиха много добре.
Оставам си на мнение че Стоенчо и Дениславчо трябва да си ходят, а онова нещо дето си бъркаше в пъпа да дисквалифицират, заради неявяване на репетиции и неспазване на правилата на формата.

# 67
  • Мнения: 3 810
е, то снощи не се пя за първи път..., то се пее от 3 години!

то ясно, че песента не е от вчера, ама да се пее в 20часа, в национален ефир, след новините за поредните катастрофи по пътищата - малко множко ми дойде Close

Е, тя не се ли пее за 2-ри път даже в този сезон?  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 7 474
Според мен лошия концерт, който се получи снощи се дължи на т. нар. "бенд на Азис, ръководен от Дани Милев" Twisted Evil

Да, музиката беше ужасна  ooooh!, изпълненията също  Sick

# 69
  • Мнения: 49
Много, ама много бях разочарована от вчерашния концерт! Но не мисля, че бяха виновни само изпълнителите! Лош подбор на песни, не че съм фен на тази музика, но мисля, че има и по-добри попадения! Лош избор на оркестър, както ги нарече Вили Казасян, а не бенд! За сравнение си пуснах поп-фолк концерта от миналия сезон! Ами няма сравнение! Добри аранжименти, силни изпълнения, а не смятам, че сегашните айдъли са по-лоши, но... Факт е, че вчера никой не беше на ниво!
От момчетата: Тома, да, различен, но не неочаквано! Ясен прозвуча нежно, допадна ми! Не харесвам Стоян от самото начало, така че не се вълнувах от представянето му! Денислав, о, боже! Ако си спомняте, миналата година Стефан Лалчев пя същата песен! Пуснете си я, несравнимо е! Допреди изпълнението на Стефан не бях чувала за тази песен! Ивайло, абе не мога да го харесам, така че и той ми беше безразличен снощи. Иван няма да коментирам, преекспонира се всичко вече!
От момичетата - ами какво да коментирам, според мен никоя не се справи като хората, включая любимите ми Деница и Нора! Нора наистина викаше, прав беше Вили Казасян. Мария и Ана не са ми фаворитки, дори повече от това, смятам, че мястото им не е там, но навярно Ана напомня на Дони за гена му, знам ли...Шанел, много й се радвах в началото, но на големите концерти според мен не се справя!
Но снощи наистина ми се догади! Всичко толкова пошло! Няма я атмосферата на първия сезон. Дребното заяждане на Фънки беше отвратително! Май само Вили Казасян беше адекватен вчера и видимо се чувстваше некомфортно!
Пак да кажа, много зле свършена работа за Дони, лош избор на оркестър....Бях неприятно изненадана да видя Дани Милев снощи с това подобие на бенд! Обидно някак ми беше.
Едно е да свириш в шоуто на Азис и по ресторанти, друго е на сцена!
Много разочароващ концерт!

# 70
  • София
  • Мнения: 748
Знаех си аз, б.б. ще ги венчае, булката ще се окаже трижде пъти по- талантлива от всички взети заедно и ще спечели айдъла. Пламена още не е ли забременяла, странно..
Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 5 828
...а онова нещо дето си бъркаше в пъпа да дисквалифицират, заради неявяване на репетиции и неспазване на правилата на формата.

А те понеже пишман продуцентите-водещи ги спазват  Tired
Аз предлагам тях да изгонят  Peace

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 15:43 от Amidala

# 72
запис,по- късно ще се включа

# 73
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да се запиша и аз в тази тема.
Нямам твърдо мнение кого искам да изгонят.
По принцип харесвам най- много Ивайло и Деница, май.. Но не на база на снощните изпълнения. Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 5 828
запис,по- късно ще се включа

Не бягай, не бягай  Grinning
Брат ти какво каза за снощи?

Общи условия

Активация на акаунт