Моите 5 начина да сготвя яйца

  • 14 087
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 692

 У дома яйцата са на особена почит.Ядат се по всяко време и под всякаква форма.Ето ви две от най-лесните рецепти:
 
  Взема се кренвирш,извива се и двете крайчета се забождат с клечка за зъби.Може посредата леко да се среже и да се напъха кашкавал.Така извития и забоден кренвирш се слага в намазнена тавичка,а по средата се чуква едно яйце.Така могат да се направят толкова порции,колкото са нужни.


Това ми хареса, ще се пробва! 1dating

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дъщерите ми много харесват тези "сърца" от кренвирши. Но аз ги цепя по дължина, като в края оставям към 2см несрязани. На дъното на тавичката се застила сирене, подреждат се сърцата и във всяко се чуква яйце. Покрива се с кашкавал и се пече.

# 47
  • Мнения: 647
ХАйде и аз да се включа с нашите любими яйца :
Рецептата няма име newsm78. Най ще й подхожда  :Бъркани яйца с чушки" защото се състои в следното :
Печени и обелени чушки / аз обичам зелени/се запържват в мазнина и след това се добавят разбитите яйца със натрошено сирене. Добавям само малко черен пипер.
Става вкусничко  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 281
ХАйде и аз да се включа с нашите любими яйца :
Рецептата няма име newsm78. Най ще й подхожда  :Бъркани яйца с чушки" защото се състои в следното :
Печени и обелени чушки / аз обичам зелени/се запържват в мазнина и след това се добавят разбитите яйца със натрошено сирене. Добавям само малко черен пипер.
Става вкусничко  Heart Eyes


Любимото ми ядене Crazy,обичам и яйца на очи,омлет...

# 49
  • Мнения: 679
Аз ги обичам на миш-маш с лук, чушки и домат. Също бъркани с гъби или чушки или сирене, или пък на омлет - най-вече с кашкавал /поръсени със сол и черен пипер/ с гарнитура от пресни домати. Също много обичам яйцата върху гювече.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт