чака ни път,а не знам как ще издържи в колата....

  • 4 011
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 999
Ще спи и на 350 км., както спи и на 100 км. Не се притеснявай, детето ти ще издържи пътуването, даже няма и да го усети.

# 31
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
350 км не са толкова много.По принцип на децата им харесва да пътуват Grinning
Ние си ходим в Бг два пъти годишно с колата а това са 1500 км.(маи толкова бяха Thinking)на отиване и толкова на връщане. Нямали сме никакви проблеми с малката.Спираме по на често и при нея и слагам много играчки да се занимава.Много и харесва да гледа през прозореца и така се преспива Mr. Green

# 32
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мисля че няма да имаш проблем.

# 33
  • Мнения: 229
Синът ми бе6е на 6 месеца,когато пътува zа пръв път 600км,на 10 месеца 1100км и оттогава редовно до България,дори и само с баба си и дядо си Peace Само дето колкото повече расте,толкова по трудно е да го zадържим в колата...Има си портативен DVD и гледа филмчета по пътя.Мисля,че едва ли 6те има проблеми с твоето бебе Peace Лек път Praynig

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Синът ни беше на 40 дни когато пътувахме на 150 км разстояние. За тези два часа си спинка сладко - и на отиване, и на връщане!  Peace

# 35
  • Мнения: 2 825
Не се притеснявай, в столчето като е няма проблеми. Направете поне едно спиране някъде да се раздвижи Simple Smile
Дъщеря ми нямаше 1 месец когато пропатува 700 км за един ден, на месец и половина мина 1400 км, а на почти 2 навършени - 4000 км със самолет Simple Smile

# 36
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не мисля, че ще имате проблеми.
Ние пътуваме на такива разтояния от 3-месечна възраст. А първото си пътуване на 17-тия ден ( 110 км.) ... Crazy

# 37
  • Мнения: 1 195
Синът ми беше в средата на 3 месец като пътувахме от София до Бургас.
На отиване беше много превъзбуден и непрекъснато искаше да гледа през прозореца, не искаше хич да седи в столчето за кола.
На връщане спа през цялото време Simple Smile
Не мисля че е проблем пътуването Simple Smile
зареди се с много играчки вода храна и търпение  Mr. Green

# 38
  • Мнения: X
Като беше на толкова месеца мин. г. ходихме на море, пътувахме си чудесно, спокойно и по времето, когато не спеше успявах да го залисвам. Сега обаче става трудно, не иска да седи в столчето и не ми се мисли как ще стигнем до морето. Ти си познаваш детенцето, но мисля, че на тази възраст е по- лесно. Ще видим...

# 39
  • Мнения: 1 212
С малко дете е лесно, защото спи доста по пътя.
Ела да видиш сега като е на 2 какъв цирк е  ooooh!

Така е ! Peace
Пък ако кърмиш още ... хич не му мисли и тръгвай, цицата е вълшебница на дългия път  Wink Grinning
До 1г кърмих и тогава пътувах 3 пъти за 1  месец по 800 км със сина ми  - никакъв проблем  Peace

# 40
  • Мнения: 118
С моята бебка ходихме от Пловдив до Добрич (това са доста километри) имаше и сан и игри имаше.Най лошото е изпотяването, страшно много се изпотяваше(при условие 4е парното беше спряно)

# 41
  • Мнения: 398
 За първи път малкият пътува на 40 дни и то на дълго разстояние.Не е имало проблем.Колкото е по-малко толко по-добре.

 Хубаво е да почивате ,да подишате малко въздух.Вземете играчки и това е.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Както всички са ти казали с малко дете е по-лесно.Пътуването ще го унася, ще спи.А и вие ще спирате.При нас сега е голям ужас.Диването не иска да стои в столчето, иска да е прав за да гледа колите или да е на предната седалка защото има много копченца, ръчки и други такива интересни неща за пипане  Crazy

# 43
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Пътуваме с Дани от както стана на 6 месечна възраст.
Стои си в столчето, като беше по-мъничак спинкаше.
Правехме почивки, често, за да подиша чист въздух и да се раздвижи.
Няма да имате проблеми. Peace

# 44
  • Мнения: 3 500
Пътували сме няколко пъти с нея на дълъг път - на 2 месеца -2 пъти, на 10м., на 12м., на 1г. и 2м. Дори с автобус ни се е налагало да пътуваме двете. Винаги спи около час - час и половина, след това гледа през прозореца, или пък си играе с нещо. Съвета ми е да се въоражиш с интересни неща - например карти за игра, протмоне, което да отваря и застваря, някоя интересна кукла и т.н. Не мисля, че трябва да отлагате. Ще го преживеете пътя, няма страшно.

Общи условия

Активация на акаунт