Бебешори СЕПТЕМВРИйски чакат мами късметлийски!

  • 12 780
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 125
Шейли, идвай бе душата!
Първата палатка тая година я плануваме за първия уикенд след 10-ти април, че имаме рожден ден на приятел да празнуваме. Та, живот и здраве, Лъкатник ни чака.
Мен една новина в "Стандарт" ме порази оня ден.....щяли да правят 5-звезден СПА хотел на Крушуна  Shocked http://picasaweb.google.com/vanoto/Krushuna1112082007ISyevaDupka … 17032348693711010

Думи нямам вече.....

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 11:37 от бръмбъзъче

# 31
  • Мнения: 21
Juliko  - Благодаря за бързия отговор. Просто исках да се ориентирам при кого да се запиша за 3D, мисля да се обадя следващата седмица. Честно да си кажа нямам си никаква идея до момента какви изследвания са ми правили. На видеозон ме гледат всеки месец, на миналата консултация ми източиха кръв и урина и ми взеха цитонамазка. Доки каза, че всичко е ок, ама какво ще рече това не обясни HugТа затова се настроих за 3 D

# 32
  • София
  • Мнения: 7 673
Чудя се дали в противен случай да не направя....четвърти опит:) Wink
Искрено ти пожелавам момиченце този път Simple Smile Но и да не стане, няма да се отказваме, я! Както казва мечо Пух "Колкото повече, толкова повече!"  Laughing Hug

ooooh!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 9
taia, ако искаш да огледаш дали всичко с бебето е наред, по-добре иди при Доцент Балев в клиника Темелков. Той е най-добрият по фетална морфология. Не гледа на 3-4D, но за сметка на това вижда най-добре.
Потърси в google за него инфо и прецени. 

# 34
  • Мнения: 57
Аз да ви питам мамчета вас сърбят ли ви ръцете вече да пазарувате за бебока аз умирам да влизам в бебешки магазини ама като знам че още е доста рано и се отказвам а толкова ми се иска да му купувам ли купувам ама за сега се държа,направо ми остават очите иначе по витрините Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз да ви питам мамчета вас сърбят ли ви ръцете вече да пазарувате за бебока аз умирам да влизам в бебешки магазини ама като знам че още е доста рано и се отказвам а толкова ми се иска да му купувам ли купувам ама за сега се държа,направо ми остават очите иначе по витрините Laughing
И не само очите ще ти останат Wink
Но...дай боже всичко да е наред...и на мен ми се щурмува Wink

# 36
  • Мнения: 125
И на мен! И на мен!
Само да знам аз цвета на гащитееееее  smile3508

# 37
  • Мнения: 11
Здравейте сладурки  bouquet    bouquet    bouquet  ..викам да се разпиша и аз че от известно време (срам ме е, ма май вече от две теми насам) само ви чета и си трая Simple Smile Simple Smile Simple Smile ...аз не сам много веща по вапроса с изследванията и прегледите и затова само попивам информация....преди нямаше такива неща...Simple Smile все едно съм раждала с динозаврите Simple Smile
Шийла, Асе, аз също съм привърженик на естественото раждане.. Първия път искаха да ми правят секцио, защото ме водеха с "тесен таз" ...пък пак си родих - верно, изкарах 5 часа в предродилна, но не съжалявам че настоявах за естествено раждане...сега лекарката ме плаши че плацентата се оформя ниско и ако не се вдигне ми обяснява че вероятно ще се наложи секцио...хич не ми се иска - мен лично ме е страх да легна под ножа.........................
я си кажете - имате ли предчувствие какво ще е бебчето Simple Smile аз си мисля че пак ще е мацка, но мъж ми не дава да го казвам на глас Simple Smile иска момче  Laughing
Бръмбазъче  Hug как си Simple Smile сватбата наближава Simple Smile как сте с подготовката Simple Smile?

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 13:39 от mama_macka

# 38
  • Мнения: 125
Мацка, ма забрайхме се бе душата  Hug
Добре съм аз....сватбата нещо трябва се почва едно търчане, ама само се помотваме...
В крайна сметка движим нещата де.....просто става на час по лъжичка   Wink Ама най-важното сме го отметнали. Wink

# 39
  • Мнения: 945
Аз да ви питам мамчета вас сърбят ли ви ръцете вече да пазарувате за бебока аз умирам да влизам в бебешки магазини ама като знам че още е доста рано и се отказвам а толкова ми се иска да му купувам ли купувам ама за сега се държа,направо ми остават очите иначе по витрините Laughing
Още не, но мъжът ми вече се zаглежка и каzва "О, кави са малки и сладкииии"  Laughing

Аz съм на тема ремонт. За новата квартира иzирахме 2 седмици кухня, ден и нощ я планирах. Сега събота и неделя ще я поръчваме, освен това ще купуваме тапети, после ще сваляме стартите и така, няма да ми е скучно. Време zа ходене по магаzините не ми остава.

# 40
  • Мнения: 11 314
Кой спомена ремонт? ooooh!
У нас е лудница, че мъжа ми цикли паркета в хола, ще го лакира, след това ще сменяме тапетите там и после ни чакат тапетите в детската  Crazy
На път съм да лудна от свинщина у нас. Добре, че септември засега е далеч Whistling
Прибрах се жива и здрава след амниото. Доктора ме уцели от раз. Малко надълбоко вкара иглата, че засегна плацентата, ама беше за секунда. След час имах контролен УЗ и бебето си мърдаше като за световно.
Сега ще стискам зъби да изтрая 2 седмици да получа резултатите. Praynig

# 41
  • Мнения: 125
Веч, стискам ти палци!
Ние пък май за сватбата ще сме без мебели Sad
Ама гледам да не се ядосвам - голяма работа....важното е да изкараме добре със семействата и приятелите си.....пък, в крайна сметка, младоженеца може и да тръгне сам от вкъщи без да посреща някой Simple Smile

# 42
  • Мнения: 33
Оставете количките и дрешките, и се обучете в невероятното приключение което ви предстои и всичката сила ще е с вас. Защото наистина няма друго такова. Не мога да дочакам да раждам пак Wink

Ех, Шейла, много хубаво звучиш. Hug И аз искам да си родя нормално, ама пусти страх...Сега знам какво ме очаква и се замислям все повече. Ама има време, ще видим. Wink
А за пола момичета аз не искам определено момче или момиче. Каквото дойде, защото си имам едно момиченце и сега ми е все едно. Ще ходя на 4D след 2 седмици и тогава ще стане ясно. Simple Smile На всички, които искаха девойки им пожелавам най-красивите момиченца. Hug
Приятен ден на всички. Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 11
хахахахахах Simple Smile ремонтииии Simple Smile колко прекрасно Simple Smile не само у нас е лудница Simple Smile ние пък си правим хол (че хола миналата година го направихме на детска)...избихме една стена...шпакловаме, циклим...плочки по терасите лепим...сега чакаме стените да изсъхнат за боядисване..после паркет ни чака... Simple Smile чак ми се пее ...: "не не ми се прибира-а-а" Simple Smile..
Бръми, ти ще си булка без мебели ..аз кума без мебели в хола че всичко старо раздадох Laughing здраве да е и купон да става Simple Smile

# 44
  • Мнения: 343
Веч, радвам се че си ок, стискам палци за резултата!

Май и на нас ще ни се отвори ремонт Sad Протече една тръба в тоалетната, но ако трябва да се сменя, то ще повлече цялата водопроводна иснталация #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт