За име-Весислава или Веселина

  • 13 241
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 931
Василена ми харесва повече. Едното име ми звучи като радио Веселина, а другото не съм го чувала и като всяко нещо ново трябва време мозъка да го осмисли и приеме. Но си избери на теб какво ти харесва все пак е твоето си детенце.

# 31
  • Мнения: 218
Я, помисли и за през името ! Дъщеря  ми е кръстена на баща си и звучи добре Мартина Мартин Стоева.
Аз ти предлагам:
 Веселина Веселин ............
 Весела Веселин..........
и имай напредвид,че кокото е по дълго името, толкова повече умалителни ще се намират за да го наричат после близки и познати( от опит аз съм Цветелина) Peace

# 32
  • Мнения: 472
Веселина  Wink

# 33
  • Мнения: 728
Веселина, определено Весислава не ми звучи добре, има и др вариации на името, Веселка, Весела, Василена.
Но най добре като исбираш името го съпостави и с бащиното и фамилното.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 603
Веселина, Весела и Велина ми звучат добре, но щом ти си си избрала Весислава, значи това е най-хубавото име за твоето момиченце.
 Hug

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Веселина  Peace по ми харесва

# 36
  • Мнения: 3 092
Гласувах за Веселина , другото не ми звучи много добре .
А Велеслава съм чувала като вариант също .
Което и име да избереш ще е хубаво щом ти така го чувстваш.
Леко раждане .  bouquet

# 37
  • Мнения: 337
И аз съм за Веселина

# 38
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз съм за Весислава. Повече ми харесва, а и ми допада идеята да е нещо по-различно.


# 39
  • Мнения: 509
Веселина.

# 40
  • Мнения: 1 733
Веселина. Мисля, че и Весела е добър вариант.

# 41
  • Мнения: 765
Веселина. Другото не само е претенциозно, но и не е звучно , това "сисл" по средата звучи ужасно, според мен.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Веселина звучи по-добре. Лично на мен повече ми харесва Велислава или Весела   Peace

# 43
  • Мнения: 165
Веселина ми харесва повече

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 238
Весислава много ми харесва,интересно,красиво и рядко срещано,много ми допада Peace

Общи условия

Активация на акаунт