Лакриц

  • 12 370
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
Аз от толкова време се чудя как се превежда liquorice на български Simple Smile

Оригиналния вкус не ми допада - тези черните, обаче тук също толкова популярни са allsorts (шарените) и с плодов вкус. Най-много налитам на червени - ягодови, малинови, а ягодовите с шоколадова обвивка са страхотни!

Ако на някой му се експериментира - бягайте към най-близката IKEA, шведите си имат собствен вариант - солен...  Crazy Опитвали ли сте и какво мислите за тази необичайна комбинация?

# 31
  • Мнения: 2 211
Щом е така, ще възпитам всички у дома да ядат лакрицовите бонбони. Ще трябва да ощетим Джинджи и Камембер откъм количества  Laughing
Ааааа, лоши такива, нали бяха гадни, не ги яжте бе, гадни са   Mr. Green
Хе, като никой път нещо мое любимо да е и полезно (освен червеното вино  Mr. Green )

Те пак са гадни, ама ние ще се правим, че не са и ще ги ядем. По - добре гадните бонбони, отколкото лекарствата  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 447
Всъщност имат вкус на гума и мента нали?
На гума и мастика по-скоро Simple Smile

# 33
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Ако на някой му се експериментира - бягайте към най-близката IKEA, шведите си имат собствен вариант - солен...  Crazy Опитвали ли сте и какво мислите за тази необичайна комбинация?

има ги не само в Икеа Wink
има и люти, не само солени.
на мен не ми харесват, обичам ги сладки Sunglasses

# 34
  • Мнения: 27 524
има ги не само в Икеа Wink
има и люти, не само солени.
на мен не ми харесват, обичам ги сладки Sunglasses

И при нас ги има навсякъде и са центове. Защо в Бг са толкова скъпи? 4лв за колко гр?
Аз имам люти, дето писах, че са с 50 процента лакриц и са толкова люти и силни, че направо  #Crazy Миниатюрни и огнени  Crazy
ИКЕА в БГ няма, така че трудно някой ще се разтича натам  Laughing
И аз сладките хапвам  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 22 867
ИКЕА в БГ няма, така че трудно някой ще се разтича натам  Laughing


Още мъъъънинко търпение: "Първият магазин от веригата ИКЕА отваря врати в България през 2009 г.",  и ще тичаме и към ИКЕА. Grinning

# 36
  • Мнения: 27 524
А, супер, време беше. Помня, че при Янчулев идваше шефа на ИКЕА за да отваря магазин у нас още тогава, но нещо не се спогодиха двамата и старецът си тръгна разгневен  Grinning С Бат Бойко явно е по-лесно  Laughing

От лакриц та до ИКЕА и политиката. Кейси май все казваше - всяка тема рано или късно стига до ИКЕА  Joy

# 37
Е, все пак сте по-близо до скандинавските страни, където би трябвало да са най-популярни солените бонбонки Simple Smile

Относно IKEA - знам, че няма в БГ, но пък Солун е близо Wink

# 38
  • Мнения: 2 199
Всъщност имат вкус на гума и мента нали?
На гума и мастика по-скоро Simple Smile
Мастика не съм пила  Mr. Green
нямам почва за сравнение, сега гледах има лакриц и в кварталния магазин на руло са направени, вътре са с розово-жълто Simple Smile  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт