Да си направя ли тест или да изчакам още?

  • 2 556
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Кажете ми какво да правя? Трябваше да ми дойде на 02,04., но не идва. Много искам да си направя тест, но ме е страх да не дръпна дявола за опашката. Иначе съм като часовник, точно на датата, но гърдите ме болят така сякаш ще ми идва. Толкова много искам да видя онези две чертички, но не е ли още рано?  Кажете ми колко още да изчакам, за да направя теста. Прочетох, че се чака около седмица, но ми се струва, че ако изчакам толкова ще ми дойде от притеснение.   

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Днес ти се пада втори ден закъснение,би трябвало да отчете.Успех ти желая Peace

# 2
  • Мнения: 3 294
И аз мисля че е време за тест , стискам палци да покаже това което искаш  Praynig

# 3
  • Мнения: 175
насълзих се като четох въпроса ти , мила. правихме нашето бебе една година преди да стане на края. Направих си заветния тест в деня в който трябваше да ми дойде и показа двете чертички. За една година бях си правила едва 3-4теста, последния от които беше положителен. Вече имам прекрасно момиченце на 2 мес. Успех, знам какво е да чакаш!!!!!!!!!

# 4
  • Мнения: 674
Трябва да отчете,но за по-сигурно кръвен тест  Wink
Ако можеш да чакаш до края на седмицата още по-добре и по-сигурно Wink
Успех мила  Hug

# 5
  • Мнения: 7 201
Трябва да отчете,но за по-сигурно кръвен тест  Wink
Ако можеш да чакаш до края на седмицата още по-добре и по-сигурно Wink
Успех мила  Hug
PeaceКъсмет и от мен! Praynig

# 6
  • Мнения: 1 054
Познавам момич, което си направи тест ден преди датата на М просто, защото имала усещане, че е станало. Аз не бих чакала направи си го, дано е EFP , ако не е тогава ще провериш след няколко дни  Hug С теб съм !  Praynig

# 7
  • Мнения: 551
Направи си тест нищо не губиш.Желая ти успех  Peace

# 8
  • Мнения: 57
И аз съм съгласна с момичетата нищо не губиш ако е отрицателен след няколко дни ако не ти дойде пак направи.
Стискам ти силно палци да видиш положителен резултат Praynig Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 206
И аз съм съгласна с момичетата нищо не губиш ако е отрицателен след няколко дни ако не ти дойде пак направи.
Стискам ти силно палци да видиш положителен резултат Praynig Praynig Praynig Praynig


 Praynig PeaceСтискам силно палци да е това което желаеш!

# 10
  • Мнения: 616
направи си тест наистина нищо не губиш, стискам палци да е  EFP   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 085
Ако искаш изчакай още няколко дена но ако нямаш търпение да разбереш си направи сега.

# 12
  • Мнения: 1 539
Желая ти да има радост  Praynig

# 13
направи си тест наистина нищо не губиш, стискам палци да е  EFP   bouquet
... и да не забравиш само да ни отчетеш резултата!  Hug

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами ако искаш си направи. То ще се чуе.


П.П дано не пуснеш тема и за вида на теста, че това вече ще ми дойде в повече Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 791
Ако си вече бременна ще видиш чертите и сега и след няколко дни/ако издържиш на любопитство /, ако просто ти закъснява няма да видиш 2 черти нито днес, нито утре примерно. Аз така разсъждавах този месец при подобна дилема, е и теста беше отрицателен на 5 ден закъснение/доста издържах/, горе главата другия месец идва. Един съвет от мен:живей се живота, не се вманиачавай, ние жените сами си пречим понякога. И все пак направи си теста

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Сутринта на деня, в който трябваше да ми дойде, реших да си направя тест, въпреки че не се надявах да е положителен. Е, беше... После си направих още няколко. Пожелавам ти същото щастие, ако си от искащите бебче.  Hug
Просто го направи и не му мисли, а после пиши какво е показал.  Peace

# 17
Е, направих го - отрицателен е newsm45. Сега прочетох темата за пролетното закъснение. Досега никога пролетта не ми е влияла по този начин. Точно сега ли намери да влияе когато най-много от всичко искам да съм бременна. Ще ми се пръсне главата. Но какво да направя, ще изчакам още някой друг ден, пак ще си направя тест и ако трябва на лекар ще отида. А така ми се искаше да  EFP

# 18
  • Мнения: 1 243
Изчакай още няколко дена и си направи пак тест или тичай на лекар PeaceПожелавам ти скоро да видиш така мечтаните 2 чертички  Flutter

# 19
  • Мнения: 4 070
MADRID , на мен ми закъсня с 10 дни, не ми се беше случвало такова закъснение. И на мен мн, ама МНОГО ми се искаше да съм бременна, че ми се щеше да родя тая год- всички около мен са бременни и това малко ме депресира, а и не съм първа младост- но уви след серия отрицателни тестове(един от които кръвен) ми дойде на 10 ден. Бях си записала час при лекар, но го отписах имах усещане, че може да ми дойде и реших да чакам точно до 10 ден и...... тая сутрин-даже може да видиш ,че дори тема съм пуснала заради гадната, тъпа М.
Разбирам те напълно, ама почакай малко.

# 20
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Време е Peace
Аз си направих тест ден преди закъснението, защото вече знаех. /от седмица ми се гадеше/
Успех и да докладваш Wink!

# 21
  • Мнения: 119
MADRID , престраши ли се? Или още не си?
Не знам как изчаках 7 дена при последната ми( за съжаление поредна неуспешна) бременност.
 Аз винаги изчаквам.. В повечето случаи ми идва М докато си броя дните.. И не знам кое е по-гадно, да ти дойде докато си чакаш, или да видиш  EFN Еднакво неприятно чувство и в двата случая  Cry

# 22
  • Мнения: 3 092
На мен след 3 дневно закъснение ми беше отрицателен , голям рев му дръпнах , а после след 5 дни ми се показа една бледа 2-ра чертичка .
Искам да ти кажа че може би не всичко  е загубено .Знам какво е да чакаш и ти стискам палци !
Ще следя темата ти .

# 23
  • София
  • Мнения: 6 302
Наистина има още надежда, стискаме ти палци всички!  Praynig И да ни държиш в течение, моля.

# 24
Днес ходих на лекар. Каза, че се вижда нещо, но е още рано да се каже със сигурност. Почти е сигурен, че е бременност. Сега ще чакам до понеделник, до следващия преглед. Няма да го мисля много, че сигурно ще се побъркам.  Остава ми само да се Praynig

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес ходих на лекар. Каза, че се вижда нещо, но е още рано да се каже със сигурност. Почти е сигурен, че е бременност. Сега ще чакам до понеделник, до следващия преглед. Няма да го мисля много, че сигурно ще се побъркам.  Остава ми само да се Praynig
Ами как да види човека като е още рано. Разочаровате ме...не четете ли? Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 1 098
MADRID, доста е рано да се се види какво е още. Но ако и доктора ти се чуди има ли бременност или не,
да те прати да си направиш кръвен тест, от който ще добиете ясна представа.
Късмет ти желая и дано си бременна, но ако не си не се отчайвай а продължавай да се бориш за най-желаното.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 946
MADRID, ще ти стискам палци до понеделник!  Praynig  А ти да пишеш какво е станало.  Peace

# 28
  • Мнения: 21
MADRID и аз ще ти стискам палци и да пишеш какво е станало. Аз НЕ чакам към 18-ти, но нямам никакви симптоми на бременност. Въпреки, че и предния път нямах, но ще види
 Успех  Hug

# 29
Благодаря на всички за отговорите, за подкрепата. Дойде ми тази сутрин. Това бяха много тежки дни на очакване и на надежда. Дано скоро всички, които желаят, да се похвалят с  EFP.

# 30
  • София
  • Мнения: 1 946
Голяма прегръдка, потуп по гръбчето и да знаеш, че след като толкова го искаш, много скоро ще стане.  Hug

# 31
# 32
  • Мнения: 4 070
Лошото е,че си отишла на лекар, а явно толкова рано нищо не се вижда.....и аз си бях записала час като теб след няколко дневно закъснение, но ми казаха, че е малко-поне 10-тина дни трябва може би, или пък положителен тест. При мен тестовете бяха отрицателни , а ти до колкото си спомням не си беше правила....... мисля, че трябва да си правиш понеже те ти свалят малко очакванията, като видиш няколко отриц. тестове и колкото и да се надяваш да си някакво чудо все пак очакваш да ти дойде и вече я няма изненадата, но пък си отстава разочарованието -аз го преживях два дни преди теб Hug
Успех другия месец!!!!

Общи условия

Активация на акаунт