Пролет искаме сега - заедно с нашите цветя !

  • 35 324
  • 552
  •   1
Отговори
# 30
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Виви е не видя ли какви цветове имаше newsm78

кичестата каскадна петуния, която цъфти обилно с по-трайни цветове. Тази петуния не дава семена, а се размножава чрез вкореняване на клончета.
Всички петунии виреят добре в смес от градинска пръст, угнил оборски тор и малко пясък.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 858
Да видях я - бяла е Embarassed
Отивам да я бодна, пък ако стане - стане  Hug
Мерси милички  Hug

# 32
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
виви не питах за цвета аа дали е кичеста или обикновенна,ако я боднеш направо в пръста я покрий с буркан Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Кроасания АДМИРАЦИЯ ЗА ХУБАВИТЕ ТИ ЦВЕТЯ. smile3501 newsm51

# 34
  • София
  • Мнения: 10 858
виви не питах за цвета аа дали е кичеста или обикновенна,ако я боднеш направо в пръста я покрий с буркан Peace

хихи  Embarassed моля те не ми се смей hahaha
Мисля, че е кичеста Thinking но не съм сигурна.
Боднах я измежду другите петунии, но място за буркан няма, а и клончето е големичко. Останалите няма ли да я топлят? А и съндъчето ми е все още вътре, в хола  Thinking

# 35
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
виви буркана е заради постоянната влага и температура ,поне за едно малко бурканче намери място Peace

# 36
  • Sf
  • Мнения: 808
Момичета, благодаря ви много за хубавите думи! Гордея се с тях и имам някои интересни поълнения, които ще допълня и към албума си Simple Smile

Аз също разгледах албумите, дадени на първа страница и съм очарована от всички ви! Явно хората, които отглеждат цветя, са и много търпеливи и с усет към красотата, както и внимателни и много грижовни хора Simple Smile

geleva, честит празник от сърце!!!

# 37
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
аз от толкова време ,чак днес като направих темата забелязах албумите  Embarassed и сега бързам да си изкипря и моите китки там Flutter

# 38
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
мацки, какво правите бе? за 3 дена 2 теми  ooooh!

моята стрелиция пуска 3то листо Flutter
а лалетата от луковици дето са в саксия, не изглеждат добре, незнам защо, не растат  Confused

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момичета да попитам  newsm78 само може ли и аз да си сложа моите цветя в албума.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 858
виви буркана е заради постоянната влага и температура ,поне за едно малко бурканче намери място Peace
Добре миличка, ще го покрия, и сбудам съседите Crazy
Благодаря ти за търпението и съветите  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 5 001
Чаро,Браво за темичката...

Имам един въпрос.....Имам индрише.Обаче взе да расте много на височина.Ако му отрежа върха дали ще е добре?

# 42
  • Мнения: 3 036
Момичета,
аз се прибрах с дифенбахия(както си бях решила)
Пъстра е и е много красива.
До две седмици трябва да я пресея,само да се адаптира.
geleva,
Всичко най - хубаво от мен.Живота ти да е само от усмивки и рози.
Кроасания,Големи красоти са твоята градинка.
Трябват големи грижи и търпение за да се отгледат тези растения.

# 43
  • Мнения: 5 001
Деска,честито ти ново цветенце...

Гелева,поздравления и от мен!

# 44
  • Мнения: 764
Брех,4ак на 3та страница се вклЮ4вам ooooh!Вижте колко са пораснали фрезиите и момините сълзи Wink
http://www.flickr.com/photos/7719309@N08/sets/72157602373284825/

Общи условия

Активация на акаунт