тютюнопушенето

  • 3 304
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Пуша си и ми доставя удоволствие EmbarassedОпитах преди време да ги откажа с хапчета Табех,но абсолютно неуспешно.

# 46
  • Мнения: 196
С мъжа ми и двамата ги отказахме от веднъж ...като и двамата бяхме страстни пушачи  Naughtyа сега вече 1.4 месеча не сме палили и немисля поне аз да го правя

# 47
  • Мнения: 106
Мразя цигарите и ... пушачите  Mr. Green Моля ви не го приемайте лично! Пушила съм като ученичка и студентка. Е, така и не разбрах какво удоволствие намират повечето пушачи от този вреден навик, както и от възхваляваното кафе с цигара  Sick Това разбира се е мое мнение. Двама от колегите ми са пушачи, двама сме непушачите - ей, хора, ако запалят в стаята направо ми иде да ги убия. Е, ние редовно ги гоним навън. Успех, на тези, които се опитват да спрат цигарите. А на останалите, моля ви, съобразявайте се с хората, които не искат да се тровят и пушете на определениет затова места!  Peace  За бременните или кърмещите пушачки, просто ще се въздържа от коментар.

# 48
  • Мнения: 3 611
Откаzах цигарите месец преди да zабременея.... веЧе 6 години и нагоре не сьм zапалвала... т°т°н...  Mr. Green

...П.С. Има много подобна тема в кл°то и неЩо се омотах...  Crazy
В таzи ли всьЩност исках да отговоря..  newsm78

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 01:19 от arrows

# 49
  • Мнения: 2 090
Няколко пъти съм започвала и спирала да пуша.Последния път беше преди 4 години,оттогава не съм запалвала.И аз незнам как ги спрях,бях си решила но стана някакси постепенно-започнах да си запалвам само сутрин с кафето,после пък само вечер една цигарка,после започнах да прескачам някой друг ден,една кутия я влачех един месец че и повече,след това спрях да си купувам и учудващо и за мен,не ми липсваха.Голям плюс е че и мъжа ми ги отказа по същото време,като няма ''дразнител'' наоколо е по-лесно.
Сега ми става гадно даже от дима ако някой друг пуши,и сама си се чудя как съм се тровила толкова време ooooh!
И съм щастлива че сме непушачи с мъжа ми,повечето ни приятели също са така Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 104
Отказах ги от раз преди три години и половина след 10 години активно пушене. Купи си книгата на Алън Кар "Не пуша вече". Това е лекрството според мен, баща ми след 40год. пушене вече и той от 3 години не пипал цигари.  Стига да искаш да спреш цигарите, след като прочетеш книгата ще си вече непушач! Успех  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 820
ОФффф!И аз все ги спирам пустите цигари,и все не ми достига воля ли незнам какво.Колко нови години минаха с мойте обещания,колко 8 мартове,рожденни дни и т.н.Не мога и това е.Спрях ги само като разбрах че съм  бременна и докато кърмех.Около 1 додина и половина.Още като ми спря кърмата и на другия ден ги налапах.Яд ме е на себе си.Немога и туй то!Сега пак ще ги спирам  Heart EyesОт утре става 1 ден от както не съм пушила  Joy

# 52
  • Мнения: 1 477
Редовен пушач  smile3530.Спрях ги по време на бременността.

# 53
  • Мнения: 77
Пуша си и ми доставя удоволствие EmbarassedОпитах преди време да ги откажа с хапчета Табех,но абсолютно неуспешно.
Аз точно с тези хапчета ги спрях.Истината е,че трябва да си убеден,че искаш да ги спреш.Каквото и да става ще откажеш да си дръпнеш и т'ва е!Хапчетата не могат да те спрат да си купиш кутия цигари.Помагат ти в началото,докато свикнеш с мисълта,че нямаш нужда от цигара,после всичко зависи от теб.
Вече почти година и половина съм НЕпушач и всяка сутрин се радвам на този факт!Пушила съм в продължение на 8 години по кутия на ден.
Да,запалвала съм за този период не повече от 10 цигари-на рожден ден,на нова година...
Не смятам да ги почвам пак...
Успех на всички,които са се захванали с това начинание!Струва си! Peace

# 54
  • Мнения: 4 784
Отказах ги като забременях. Без усилие, просто ми се отвратиха.

# 55
  • Мнения: 149
Пуша си,но когато бях бременна и когато кърмих не.

# 56
  • София
  • Мнения: 152
Отказах ги от раз - една сутрин станах и повече не запалих  bowuu
А пушех от 10 години по една кутия всеки ден Sick

# 57
  • Мнения: 1 447
Пуша редовно и немога да ги откажа.
Не че не мога,но за сега просто не искам

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
Пуша редовно и немога да ги откажа.
Не че не мога,но за сега просто не искам

Така говорят всички пристрастени, независимо дали став въпрос за цигари, алкохол, храна, предмети и т.н.

# 59
  • Мнения: 1 428
Бивш пушач съм  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт