Как почиствате четките си за коса?

  • 1 672
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Дайте ми някакви хитринки и идеи, аз съм пробвала разни,ама без ефект...... вие как го правите?
Не знам точно кво имаш предвид, ама аз й събирам космите
на мойта с клечка за зъби. Като мина между редовете- всичко се събира.
Не знам за вода и сапун. До долкото знам ( а и от опит, де),
че сапуна не е най- добрия приятел на косата.
Аз моята я мия с веро.
...да не говориме, че почти не използвам четка. Реша се с гребен  Wink

# 16
  • Мнения: 1 666
Как така ви е трудно да си почиствате четките?

Аз моята я мия под чешмата, както казах, с четка и сапун, търкам няколко пъти е чиста.

И го правя всеки път като си измия косата! (през ден) Peace

И аз така правя и никак не ми е трудно, само че сапунисвам със шампоана, с който си мия косата.

# 17
  • Мнения: 2 631
Не знам за вода и сапун. До долкото знам ( а и от опит, де),
че сапуна не е най- добрия приятел на косата.
Аз моята я мия с веро.
...да не говориме, че почти не използвам четка. Реша се с гребен  Wink

Руске, а верото по - добър приятел на косата ли е??  Joy  Hug

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Четки и гребени чистя лесно, защото винаги махам космите останали по тях. Иначе като се присетя ги накисвам в легенче с топла вода и шанпоана за коса и после плакна.
Използвам да питам - някой има ли четка за коса от естествен косъм, ако да какъв? Има ли разлика с другите четки? Как се пооддържа и цена разбира се  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 631
Използвам да питам - някой има ли четка за коса от естествен косъм, ако да какъв? Има ли разлика с другите четки? Как се пооддържа и цена разбира се  Laughing

Аз щях да си купувам четка с естествен косъм миналия месец, но пробвах няколко в магазина и всички ми наелектризираха косата  Confused А тя беше вече мръсна и не би трябвало да се наелектризира. Пробвах и с изкуствен и с естествен косъм. Еми няма да си купя явно!  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 121
С топла вода, с течен сапун.
и аз така правя

# 21
  • Мнения: 2 926
Накисвам си четките и гребените в топла вода с веро.После малко ги почиствам с грапавото на гъбата и са готови.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
след всяко използване на четката космите се махат, а иначе понякога я накисвам във вода и шампоан и я оставям да стои известно време Peace

# 23
  • Мнения: 1 179
Моята четка е смесена - изкуствен и естествен косъм и страшно трудно се чисти. Първо махам всички космалаци, след това с някаква клечка почиствам между редовете и като си мия косата, мия и четката с шампоана, който ползвам.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Извинете,че се отклонявам малко от темата,но искам да Ви питам с какъв тип четка най-лесно се изправя косата.Пробвах с една голляма кръгла и нищо не се получава. Rolling Eyes Sad
И аз не можах да свикна с кръглата четка, за това си взех нещо подобно на тези:    
Захващам кичур коса, бавно издърпвам,  а с другата ръка държа сешоара. В началтото може да се затрудниш, но пак казвам, по-лесно е отколкото да въртиш четката.

# 25
  • Мнения: 2 414
Анелиз,и аз не мога да въртя четката като хората. ooooh!
Имаш ли редстава къде в София мога да си взема такава четка?

Общи условия

Активация на акаунт