Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 784
  • 256
  •   1
Отговори
# 30
Колко много бебета!!! Честито и браво на мамите Вера и Лале Hug Two Hearts
Да са им живи и здрави рожбите, да ги радват и да растат обичани!
Новата темичка май се напълни с хубави новини, очакваме още... Grinning

# 31
  • Мнения: 139
Лелеееееее, Лаленцето ме изненада приятно. Да са живи и здрави Георги и Тереза. Много радост да носят!

Ани, не се притеснявай. На моя приятелка близнаците точно преди 2 седмици ги изписаха от Първа градска в София. Много добре се грижат за децата. Всичко ще е наред - ще видиш. Знам че притеснението е голямо, но понякога няма друг начин.

Нели искам да те попитам на тази твоята приятелка на колко килограма и изписаха дацата. Че на нас всеки различно ни казва на колко килограма ще ги изпишат.

# 32
  • Мнения: 1 895
ani-r, моята девойчица също беше там преди почти 6 години. Казаха, че ще я пуснат на 2500, но я прибрахме на 2350-2400 някъде, защото прецениха, че е стабилизирана и наддава добре Peace Успех и дано скоро си ги вземеш мъниците у дома Laughing

# 33
  • Мнения: 1 069
Нели искам да те попитам на тази твоята приятелка на колко килограма и изписаха дацата. Че на нас всеки различно ни казва на колко килограма ще ги изпишат.

Креми вече ти е отговорила, но и аз да се включа. Митето го изписаха някъде към 2500гр, Любче по-раничко 2300гр, защото вървеше добре и им трябваха леглата. Изписаха ги обаче не заедно, а с 10дни разлика. Те се родиха по 1300гр и 1350гр. Единият го изписаха на 7-ми март, другият на 18-ти.

Просто неонатолозите ще преценят според състоянието на децата кога да ги изпишат. Моя Любчо се роди 2500, и го изписаха 2300  Hug Hug Hug Всичко ще е наред

# 34
  • Мнения: 6
Ще имам близнаци! Термина ми е на 18.07.08 Най вероятно са моми4ета Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 1 711
ninii , добре дошла  Hug Лека и безпроблемна бременност ти пожелаваме.

# 36
  • Мнения: 139
Ето ме и мен отново с лоши новини и още повече се вая какво да правя. Днес ми съобщиха че и Петя вече е заразена не ми дадоха точна информация от къде е дошла само ми казаха че при такива деца винаги се е получавала. При тях била добра хигиената и децата а пристигнали така от окръжна аз и викам а до сега защо не сте ми казали това а тя док. ми вика ами ние ви казвахме че са добре за да не се притеснявате. Няма страшно ще се оправят децата ви. Питам я аз за килограмите Иво е 2190 той е качил което е добре но Петя днес е 2140 спаднала е което ме притесни. Питах също кога ще ми ги изпишат първо ми казаха да постоят още 10 дена после ми каза поне да направят 2200 2300. Ходи ги разбери какво става.

# 37
  • Софето
  • Мнения: 621
Нини добре дошла  Hug.
Ани стискаме палци за твоите душици, дано скоро си ги вземете  Praynig.

# 38
  • Мнения: 291
ninii добре дошла мила при нас Hug желая ти леко бременеене
ani-r мила знам че искаш да си гушнеш бебките но нека да се погрижат добре за тях в болницата Hug
не се притеснявай там са в добри ръце

# 39
  • София
  • Мнения: 1 727
Ани, разбирам те, голям спек е, ама това е.
По-добре в болницата, там ги наблюдават, има много лекари и много се грижат за тях....
И нашето едното бебе лежа цял месец в болница. Имаше недоразвит бял дроб, после инфекция и пневмония, даваха му много различни антибиотици, без да знаят кой как ще му повлияе. Всеки ден таткото ходеше да му дават инфо и чаках на тръни да ми се обади да ми каже как е детето.
Понякога инфекция получава вторият близнак, ако са родени нормално, той поема от околоплодните води и оттам идва инфекцията. Освен това, не е тайна, че във всяка болница си има някакви инфекции - вътреболнични - които се лепват на най-слабичките бебета....
Бебетата са жилави, не се притеснявай, всичко ще е ОК!
Стискаме ти палци, повтаряй си, че по-добре да са в болницата колкото се може по-дълго, за да се стабилизират максимално.

# 40
  • Мнения: 3 638
Честито на мама Вера и на Лаленце! Бързо възстановяване и много да ги радват бебчетата!

Май бебоците на Лале са родени на моя рожден ден, много се радвам Flutter

Ани, дано скоро гушкаш твоите малки душички  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 803
Честито на Лале , да са и живи издрави Георги и Тереза   bouquet  bouquet  bouquet
ninii добре дошла сред нас  Hug Hug Hug
ani-r и аз съм чувала добри неща за Първа градска, на док. Ранкова и се носи славата, че има програма с която много бързо ги стабилизира и захранва, с което постигат бързо желаното тегло. Узи е минала по този път и много точно го е казала. Няма да цитирам. С пожелания всичко да е ОК  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 152
Привет, момичета! Няма ме няколко дни и тук се напълнило с бебечета и мами!
Честито на Лаленцето! Много щастие и желая с бебенцата, да растат бързо! ч Hug
Добре дошла на ninii! Леко бременеене!  Hug
Ние продължаваме с ремонта, уж 1 стая, а всичко е надолу с главата, пълен хаос!! Гледам да помагам с каквото мога, но ме боли коремчето и не ми дават много да се бъркам.
Хубав ден на всички! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 143
NellyDi, iskam da te popitam v koi mesec rodi tvoite mazleta, 4e sa bili tolkova kilogrami. Mnogo se pritesniavam ot prezdevremenno razdane. Utre pak sam na lekar i dano ve4e mi kazat kakvi 6te sa moite beb4eta.

# 44
  • Мнения: 1 069
NellyDi, iskam da te popitam v koi mesec rodi tvoite mazleta, 4e sa bili tolkova kilogrami. Mnogo se pritesniavam ot prezdevremenno razdane. Utre pak sam na lekar i dano ve4e mi kazat kakvi 6te sa moite beb4eta.

Маги, не мисли такива неща предварително. Моите се родиха в 37-ма г.с.(3050гр и 2500гр), а малките близнаци, за които разказвах на Ани са на моя приятелка и се родиха в 31-32-ра г.с. Но всичко е наред и вече са си в къщи, понеже най-скоро са ги изписали от 1-ва градска за това я успокоявам.  Hug Hug Hug

Важно е да почиваш и да не се наторварваш. Ти в коя седмица си? При кой лекар, от къде си? Кога ти е терминът? Разкажи малко повечко!

Добре дошла и на мама НИНИ -  welcome

Общи условия

Активация на акаунт