Пропуснати възможности

  • 3 844
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
 Има ли нещо от миналото Ви,за което съжалявате че не сте направили.Пропуснати шансове, отхвърлена нечия любов,отказали се работа, загубили  сте приятелство и т.н. и после сте съжалявали, че не сте постъпили по друг начин.

# 1
  • Мнения: 9 814
Пропуснах да се омъжа, за човека който наистина обичах.
Пропуснах шанса да уча във Франция.
Пропуснах да кажа на баба ми колко много я обичам преди да почине.

# 2
  • Мнения: 673
  Аз също пропуснах шанса да се омъжа за човека ,който наистина обичам, но... по-късно оправих грешката Laughing

# 3
  • Мнения: 750
Нямах възможност да кажа 'последно сбогом' на любимата ми баба преди да почине....
Нищо друго не съм пропуснала!

# 4
  • Мнения: 5 140
Пропуснах възможността да се занимавам с пеене.
Пропуснах и си зарязах висшето образование.
Пропуснала съм си сигурно и други възможности, но те пък сега се компенсират с друго.

# 5
  • Мнения: 122
Ами........
Пропуснах да бъда по-добър син за родителите си......... и......... така де.......

# 6
  • Мнения: 1 897
Има, но миналото е невъзвратимо.

# 7
  • Мнения: X
За нищо не съжалявам. Всяко нещо се компенсира, освен ако не стоиш и чакаш нещата да ти се случат.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Според мен няма такова нещо като пропуснати възможности- щом не се е случило- не е било писано. В този ред на мисли- нищо не съм пропуснала Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 3 569
Има само днес и утре. Това е моята философия. Старая се да не се връщам назад.

# 10
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Пропуснах да бъда още няколко дни с баба ми и дядо ми ( починаха за 3 дена). Мислех си, че са вечни, а най-важното в живота е да ходя на свиждане в казармата на тогавашният ми приятел.  

# 11
  • Мнения: 2 018
Темата е дали съжалявам, но аз се радвам за пропуснатите възможности!

И по-конкретно - Радвам се, че не се омъжих за Пища Хуфнагел!  Flutter

# 12
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз пропуснах да си съсипя живота с ранен брак (17), с един ревнив и дребнав неудачник! Ако тогава не бях развалила годежа и сега имах достъп до компютър, темата щеше сигурно да бъде изписана от мен!

# 13
  • Мнения: 1 212
Станалото, станало ..... хубаво , лошо - гледам напред, да не пропусна нещо от бъдещето си    Peace

# 14
  • Мнения: 5 622
Не. Много неща съм направила, точно за да не съжалявам после за пропуснатите възможности  Wink

# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
Не съм пропуснала.  Разминаване е думата.
Съжалявам, че не аз съм се разминала с него, а че той се размина с мен.

# 16
  • Мнения: 502
   Много късно открих себе си,съжалявам за дългите години лутане...Сега гледам само напред.

# 17
  • Мнения: 3 611
Сьвсем наскоро пропуснах да се явя на едно °прослуШване° zа меЧтана от мен работа...
...просто не Чух, Че има такова  Cry Cry Cry

# 18
  • Мнения: 3 376
По принцип избягвам да се обръщам назад.

Но когато го направя виждам,че всичко за което съм съжалявала не си е заслужавало.
Иначе никога нямаше да живея тук,да бъда с мъжа когото обичам и да имам най-прекрасния син.

"Всяко зло за добро" важи за мен с пълна сила Peace

# 19
  • Мнения: 384
Имам. Достатъчно...и не искам да си мисля за тях   ooooh!
Настъпа ме по мазола... Confused

# 20
  • Мнения: 1 488
не се сещам за такива

# 21
  • Мнения: 9 865
Пропуснах първия концерт на Металика в БГ.
Иначе за нищо не съжалявам, яхям всяка възможност, стига да има такава.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 508
Изпуснала съм времето да си тръгна от живота на мъжа до мен.Колкото времето минава, толкова повече съжалявам за нерешителността си. Cry

# 23
  • Мнения: 592
Работя по това, което съжалявам, че не успях да направя досега - празно нема в природата! Бо ме изкефи с тази стара реплика - любимото ми детско филмче!!!  Peace
Аууу, има страшни отговори..

# 24
  • Мнения: 123
Повечето ми пропуснати възможности са свързани с хора, които не са на този свят вече.
Всичко друго е поправимо. Дори нещо, за което си мислим, че е безвъзратно пропуснато може би е само отложено във времето. И то за добро!  Peace

# 25
  • Мнения: X
Милион!  Wink

# 26
  • Мнения: 2 952
 О , да.Имах възможност , която пропуснах , защото си мислех , че цената е твърде висока.Сега поглеждам назад и виждам , че не е била.Оскъпило се е даже ....защото пак имам същата възможност...Мисля си   един ден  пак ще се обърна назад и пак ще кажа , че не е била висока цената (която е сега).Човек все гледа от  сегашната си позиция ....

 Понякога ми се ще да затръшна тая врата , хич да я няма.Обаче я има.

 Има една песен на иврит - от  всичко можеш да избягаш, но от себе си  неможеш.

# 27
Пропуснах да кандидатствам в НАТФИЗ . Закъснях за изпитите с около 5 години....До колкото знам максималната възраст за там е 29г. Така е трябвало да стане-и да съжалявам-времето няма да се върне.

# 28
  • Мнения: 281
Да,много са... Whistling

# 29
  • Мнения: 15 652
даммм
постъпих зле с една моя много близка приятелка, която много обичах и която много ме обичаше Embarassed.
ако можех да върна времето назад със сигурност нещата нямаше да се развият така  Naughty

# 30
  • Мнения: 1 479
Сьжалявам,че 1991-ва се вьрнах да живея в Бьлгария. Whistling

# 31
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Според мен няма такова нещо като пропуснати възможности- щом не се е случило- не е било писано. В този ред на мисли- нищо не съм пропуснала Simple Smile.

Мисля по абсолютно същия начин.

# 32
  • Мнения: 381
Според мен пък съдбата е за успокоение на хората, като си кажеш ми така е било писано и спираш да се терзаеш, аз обаче си мисля че има и друг вариант може би нещо някъде съм пропуснала не знам, не съм зле, но можеше да бъде и по добре прекалено трудно е всичко  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 4 753
Пропуснах да направя големи глупости... и сега се радвам, че ги пропуснах...  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 2 271
Пропуските в едно отношение, са печалби в друго. За да постигна едно нещо е трябвало да се откажа от друго. Преценила съм кое е по-важно. Не съжалявам за нещата, които съм пропуснала, защото ако се бях стремила към тях, сега нямаше да бъда това, което съм и да имам нещата, които толкова ме радват в живота.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 5 940
Не пропускам истински важните и хубавите неща. Имам добра интуиция, да чукам на дърво.

# 36
  • Мнения: 431
Пропуснах възможността да дезертирам от живота когато му беше времето.

# 37
  • Мнения: 5 103
Ако нещо съм пропуснала, така е трябвало да стане, ако трябва да се случи ще имам 2-ра възможност.

# 38
Пропуските в едно отношение, са печалби в друго. За да постигна едно нещо е трябвало да се откажа от друго. Преценила съм кое е по-важно. Не съжалявам за нещата, които съм пропуснала, защото ако се бях стремила към тях, сега нямаше да бъда това, което съм и да имам нещата, които толкова ме радват в живота.  Simple Smile

 Peace

# 39
  • Мнения: 14 495
нямам такива неща. рядко се обръщам назад за да съжалявам за миналото. забравям това, което е било и мисля за това което е напред

# 40
  • Мнения: 148
Пропуснах да замина да уча в Германия, като ми се отдаде възможност, но ако не бях го направила, сигурно сега нямаше да имам страхотния си мъж и невероятната си щерка. Какво пък, изучих се в България, е, верно - реализация от дипломата ми - йок, но винаги съм казвала - всяко зло за добро.

# 41
  • Мнения: 4 752
 Прекалено много загубено време, само това. Сега наваксвам.

# 42
  • Мнения: 2 018
Прекалено много загубено време, само това. Сега наваксвам.

Това с наваксването ми звучи като един стар виц, където двойка възрастни видяли младите да се таковат на пода и ги попитали: -  Защо на пода ? Има си легло за тая работа.
А младите отвърнали:  А-а-а-а  Naughty в леглото се губят сантиметри!
Тогава възрастната жена се обърнала към мъжа си и казала: -  ooooh! Мъжо, мъжооо, колко има да наваксвамеее!

Та, чудя се как ли се наваксва загубеното време!  Wink

# 43
  • Мнения: 4 752
Та, чудя се как ли се наваксва загубеното време!  Wink
Няма нищо общо със секса Laughing Просто живея в пълния смисъл на думата.

# 44
  • Мнения: 2 018
Та, чудя се как ли се наваксва загубеното време!  Wink
Няма нищо общо със секса Laughing Просто живея в пълния смисъл на думата.


  bouquet

# 45
  • Мнения: 5 103
Тази тема ме навежда на много размисли newsm78

# 46
  • Мнения: 3 268
Доволна съм живота си такъв,какъвто е.Пропуснах някои неща,но не страдам.Може би най-съжалявам,че пропуснах да родя още едно дете,между двете,дето ги имам.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 840
Имам твърде много пропуски. И за всичките съжалявам.

Но това, че не се сбогувах с баба, докато беше в болница и изпадна в кома, а по-късно почина, няма да си простя никога.
Наистина никога. Цял живот ще ми тежи.

# 48
  • Мнения: 2 018
Хора, простете си! Нямате и на представа какво облекчение ще изпитате в този момент!
Опитайте да си представите, какъв съвет бихте дали на своя най-добър приятел, ако ви сподели вашия проблем. Посъветвайте сами себе си! Това помага!   bouquet

# 49
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
И аз като повечето от вас имам пропуснати възможности. Така е трябвало явно да се случи, не ме тормози това вече. Гледам по-реално на нещата, но все пак се опитвам, ако мога да оправя нещо. Ето сега например уча, преди години прекъснах следването си и  имам възможност и желание да оправя това. Губиш едно, но пък печелиш друго Peace

# 50
  • Мнения: 2 407
За отношенията с баща ми.

# 51
  • Мнения: 402
Ами има неща, за които съжалявам, но дали са били по-добрите възможности или не, кой може да каже. Като си представиш нещо, което не си направил, а сега ти се иска, то винаги изглежда прекрасно, но дали е така наистина. Аз навремето отказах на една покана за аспирантура, щото се уплаших, че ще стана книжен плъх и живота ще мине край мене. После се върнах в родния си град и започнах работа като учител. Е, 4 години такова четене и писане падна, че ако бях учила аспирантура със сигурност щеше да ми е по-лесно. А, че съжалявам, че се върнах в този мой град, за това спор няма. Но знам ли пък, ако бях останала в Пловдив и бях продължила да бачкам по кръчмите дали щеше да ми е по-добре. После започнах да съжалявам, че не започнах 2 висше гръцка филология, щото исках да ходя в Гърция....заради мъж разбира се. Но знам ли дали щях да остана с него там или щях да се окажа самотна. Никой не знае, затова не трябва да се съжалява, колкото и трудно да е понякога това.

Общи условия

Активация на акаунт