В кухнята на госпожа Манджула ~ видео с вкусни индийски рецепти

  • 12 513
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Да се отчета -
Направих роти . Месенето  , разточването и печенето са съвсем елементарни и много бързи .
Пекох на сач , върху газовия котлон . Вкусни са , но леко еластични , може би защото ползвах само брашно тип500 . Ще търся пълнозърнесто , то имало песъчлива структура и може би питките ще са с по - сипкава и крехка текстура .
Мъжо е възхитен . Зави си в тях кюфтетата и си ги хапна с удоволствие .
От днес сме върли фенове на г-жа Манджула и индийските и рецепти .
Ще изпробвам всички видове питки и ще ви споделя впечатленията си !

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 16:34 от Другарче

# 16
  • У дома
  • Мнения: 1 741
С удоволствие ще ги пробвам една след друга. Благодаря зя сайта!!

# 17
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Тази вечер пак направих Роти , но сложих малко пшеничен грис в тестото - имаше известен ефект- питките не бяха така жилави .
Ето ги  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121568&photo=10

# 18
  • Мнения: 2 199
 Hug Индийска тема без мен може ли  Crossing Arms
 Laughing
Скоро гледах в бг сайт пак готвене на индийски хляб, но забравих сайта  Tired

# 19
  • Мнения: 133
Другарче, направих питките Роти и станаха разкошни.

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
е, станали са ти като моите! аз ги правя, но нещо стават твърди и си мисля,4е е от брашното ,тука даже няма повторение на ка4еството и аз прибавям ситен грис!но с люти4ко намазани и някоя гарнитурка, не стигат до мъжете! аз ги мажа с масълце още топли!

# 21
Здравейте,
Това сайтче ми е любимо и може да се научите да готвите всичко , не само индийско и не само да готвите...
http://www.videojug.com/film/how-to-make-chicken-tikka-masala
 Wink

# 22
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ходих днес да си купя плоча като нейната, но не намерих подходящ размер. Ще пробвам наан-а на обикновена тава.

# 23
  • Мнения: 55
Здравейте,
Това сайтче ми е любимо и може да се научите да готвите всичко , не само индийско и не само да готвите...
http://www.videojug.com/film/how-to-make-chicken-tikka-masala
 Wink
Това пиле изглежда много обещаващо Chicken Tikka Masala

Аз започвам да колекционирам такива сайтове

# 24
  • София
  • Мнения: 1 043
Другарче, прегледахме ги хлебните рецепти. Мъж ми няма забележки, освен, че и парата и пури се правят със същата смес на брашно - 50% бяло и 50% пълнозърнесто.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 043
Това пиле изглежда много обещаващо Chicken Tikka Masala


Мда.
Butter chicken също е нещо много вкусно. На мен ми е любимото.

# 26
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
lila - Благодаря Ви за съветите , много сте мили и ти и мъжа ти !!!
Радвам се , че един индиец споделя положителна оценка за рецептите на г-жа Манджула - ще готвим с пълна сила   Laughing 

# 27
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Зла(то) - Много се радвам , че почитателите на г-жа Манджула се увеличават .


Аталанта - Аз мисля да взема голяма плочка гранитогрес , но не съм сигурна дали е подходяща , не знам дали ще намеря мраморна . Ти какво точно си търсиш - има специални ли - от какъв материал са ?

# 28
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Другарче , недей мраморна. Тези за във фурната са керамични. Аз намерих, но беше последна и не взех. Пробвах наан-а на тава и не се надигна, не знам къде сбърках.

# 29
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Керамична като сача ли ? И моите роти не се издуват така както нейните , но са вкусни . Мислех си , че е защото нямам пълнозърнесто брашно , нямам време да търся по големите градове около нас .

Общи условия

Активация на акаунт