НОЕМВРИ бавно наближава, но малкото расте в мама!

  • 10 639
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 789
днес гледам никой не се е включил да каже какво са казали на срещата
аз не бях в сф и не успях да ида на срещата за съжаление
Няколко поста по-назад вече споделих, но явно си чела избирателно Crossing Arms

Ако има мами, които са ходили и са стоели  до по-късно, нека споделят как е протекло до края Peace

# 241
  • София
  • Мнения: 587
Мишле, тъкмо мислех да се включа и да те подкрепя за написаното. Аз останах до към 13.30,  но уви така и нищо не се случи. Замислих се, че дори и да седна при специалистите няма да зная какво да попитам - просто въпросите според мен не се зараждат така спонтанно. Очаквах да е дискусия между всички нас и специалистите. Взех си календара и си тръгнах. Имах реални въпроси към фитнес инструктора, но докато аз си тръгна, тя така и не се появи. Важното е че се разходихме и се видяхме с някои кандидат мами..., обстановката беше приятна като за кафенце и сладки с приятелки... Дано следващия път е по-подредено като структура на провеждане.

Направих 2-3 снимки, но ще ги кача утре или в други ден...

Целувам ви всички и ви прегръщам!

# 242
  • Мнения: 3
Добро утро момичета къде ли са всички newsm78 на работа или smile3524.Е като се включите аиде по едно кафе от мен Coffee

# 243
  • Попово
  • Мнения: 687
добро утро  Hug
някои са на работа, няки като мен си доспиват  Mr. Green

# 244
  • Мнения: 347
днес гледам никой не се е включил да каже какво са казали на срещата
аз не бях в сф и не успях да ида на срещата за съжаление
Няколко поста по-назад вече споделих, но явно си чела избирателно Crossing Arms

Ако има мами, които са ходили и са стоели  до по-късно, нека споделят как е протекло до края Peace

Mише видях, че си писала, че си била, но аз питах конкретно какво са говорили и какви отговори са давали на определени въпроси.
Мислех, че някой ще сподели за правата, за болничните, за изследвания, за майчинството...е такива. Извинявай ако съм те засегнала.  Rolling Eyes

# 245
  • Мнения: 5 577
 Embarassed ще снимам дънките, но мъжо е замъкнал апарата на работа.

тук вали, и времето е кофти, а аз мисля да направя пореден опит да се замъкна до лабораторията  Tired

# 246
  • Мнения: 1 031
Да освежим обстановката с едно кафенце Wink



NELCHO за съжаление лекарката от която съм доволна е в болничен за около 2-3 месеца и в момента и аз експериментирам с един друг лекар и не мога да ти дам съвет. Утре ще ходя при него да се запиша на ЖК и да ми дава направления за изследвания и там каквото друго трябва.
Гали радвам се че всичко е наред при теб Hug
Софи благодаря, че се интересуваш за нас Heart Eyes Дребен вече е добре, ама не можахме да се разминем без АБ Rolling Eyes Всеки месец е болен и все сме на АБ и започвам да си мисля, че всичките ни проблеми идват от неговото неядене. Много ми е злояд и е станал като един скакалец - та сигурно ще се консултирам с педито да давам нещо за апетит.

Лек и хубав ден на всички  bouquet

# 247
  • София
  • Мнения: 167
Момичета, добро утро.
Norass и nanunana, относно яденето на месо аз също много рядко ям месо, по други причини и съответно в изследванията хемоглобинът ми е по-нисък от нормата. Но лекарката не ми каза, че трябва да ям месо. Каза, че ще ми изпише сиропи, за допълнително набавяне на желязо. Така че не се стряскайте толкова.  Хубаво е хемоглобинът да е в норма и дори ако е възможно в началото на бременността да е по-висок, тъй като по време на самата бременност стойностите му падат.
tonessa, благодаря за инфото за прегледите!
А относно фолиевата киселина, първоначално ми казаха да пия по 1 таблетка на ден - 0,4mlg, но мъжът ми купи витамини пренатал и вътре е включена фолиева киселина 1 mlg и лекарката каза да си ги пия тях.

# 248
  • Мнения: 7

Добро утро милички,не мога да насмогна с четенето,а само два дни ме нямаше. Hug
Да ви се оплача гаденето е почти непоносимо,всичко ми мирише,ям почти само препечени филийки,дори от любимото киви ми се повръща......уикенда се мерих - 2 кг съм свалила ConfusedКакво ще правя незная,кога ще отшумят тия неприятности? ooooh!Ще изтърпя всичко ,но съм притеснена,че не внасям достатъчно калории за беболинко,четох че първите 3 месеца нее фатално,но после трябва да се хапва......дано се оправя до края на 3 месец.
Иначе добре си починах уикенда,направо се олежах Laughing филмов маратон вкл.филмчето за бременни,изгледан с мъжа ми,пак поплаках като се родиха бебчовците накрая Heart Eyes
Лека и спорна седмичка!  bouquet

# 249
  • Мнения: 347
Rozi аз пък не мога да спра да ям
от около седмица умирам от свиреп глад почти през час-два
качила съм две кила
направо вече не знам какво да правя

# 250
  • Мнения: 1 031
Абе мацки прави ми впечатление, че много мами се губят напоследък Crossing Arms
sofkobofko и LL Cool J не са се включвали много отдавна.
Ей всички които се скатават, я пуснете по един успокояващ пост Simple Smile

# 251
  • Мнения: 77
Добро утро Wink Хубав ден и спорна седмица
Аз се събудих от болки в стомаха, ама така ме болеше, не можах да заспя, после таткото ми направи препечени филийки със сирене и си ги хапнах, та ми стана малко по-добре.Сега и един майстор се разкарва тук, че малко ремонтче ни чака.
Tonesa, може да даваш на малкия клеева тинктура, продава се във всяка аптека, може да се консултираш колко капки за него, капваш му в сокче, в мляко, където прецениш.Знам че малките дечица много боледуват, аз бях така също, последните години нямаше вирус, който да не ме отмине.Мога да ти дам един съвет-може да му изследвате секрет от гърлото, така се оказа че имам стафилококи и те се повлиявали само от някои антибиотици.Скоро моя приятелка сподели същото за синчето й,което е на 3г,нон-стоп болен и се оказа, че той е пак с някакви си нещица в гърлото, които не се повлияват от никой детски антибиотик.Дано при вас не стоят така нещата.А тази докторка, при която бях уж е много добра приятелка на зет му на моя приятел, та може нещо да ми пообърне повече внимание, но защо така трябва да стоят нещата, не мерят таз, кг, кръвно, нищо...
Верги, пусни ги тези дънки да ги видим, че и моите поотесняват.А и едни цени са им треснали на всички неща за бременни. Само ако знаете в Европа и САЩ колко са достъпни, а и детските дрешки, има големи разпродажби и купуваш маркови стоки на по-ниски цени от тукашните обикновени.
И всички мами да пишат поне от време на време.  bouquet  bouquet  bouquet

# 252
  • София
  • Мнения: 167
Yanoren,   и аз вече съм така. Пред исе оплаквах, че ми е лошо не ми се яде..... а сега ако знаеш как бързо огладнявам и само да ми замирише на манджа.....аз качих досега 1 кг но май ще се поптравя много бързо

# 253
  • Мнения: 24
Оххх момичета - този глад ме побърква - ставам да ям и през ноща - ужас. Тамън си мислех, че вече тия неща с повръщането и главобола са минали - и днес се събудих с позивни за разговор с тоалетната - гадост - дано това НАИСТИНА да е за последно - много се надявам Sick
Качила съм 5 кила от началото и вече не мога да си закопчавам дънките - на края ако не тежа пона 100 кила ще е чудо Embarassed
Айде весела седмица и от мене!

# 254
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета!

Колко много сте изписали през уикенда, а щом сте на линия, значи всичко е наред при вас Peace

В четвъртък ми се появи светлокафеникаво течение и сега съм на утрогестан следващите три седмици. Много бях притеснена. Тъкмо се бях похвалила, че е спряло гаденето, а то стана още по зле от този пуст прогестерон - сега ми се повдига непрекъснато Sick. Днес отиваме да си вземем детето, че беше на гости у майка ми и като се разфучи, хич няма и да пита как се чуствам Joy Така че се наслаждавам на спокойствието още малко Laughing

За фолиевата киселина,  доколкото знам, дозата е 400 микрограма(или0,4мг) на ден за бременни.

Аз все още не съм напълняла, ама има време Joy Joy Joy Може като това смеещо се човече  да се търкалям след 6 месеца Joy Joy

Лек ден на всички Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт