www.promod.fr-22

  • 18 854
  • 532
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 304
Получих зеления панталон-мн ми харесва,цвета е малко по-тъмен,но е по-хубав така-според мен!Много си го харесвам-отдавна не бях взимала цветен панталон,мога да взема и някой друг цвят.Взех си 40 и ми е добре-страхувах се да не е голям,по-малкия би ми стягал..
http://images25.snimka.bg/005800425-big.jpg

Stеfoni, аз съм с гръдна 90 и обикновено взимам 2,ако е по-широк модел-1
съответно ти може би си 1, а за по-широки модели и ХС..

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 18:35 от Ve$$elka

# 466
  • Мнения: 733
Stеfoni, аз съм с гръдна 90 и обикновено взимам 2,ако е по-широк модел-1
съответно ти може би си 1, а за по-широки модели и ХС..

Много ти благодаря!!!!   bouquet

# 467
  • Мнения: 5 317
аз пак да досадя с това рокле,заслужава ли си според вас,чудя се какво да поръчам. Mr. Green

# 468
  • Мнения: 3 352

Имам една молба към вас, харесах си много блузки и туники, особено тези:

но не знам за кой номер съм. Мерките са ми 86/70/92 и панталони 36 са ми идеални. Но за блузи не мога да преценя 34 или 36, и съответно XS или 1. Дали има някой с близки размери да ме посъветва  Praynig Мерси предварително!!!!!

Стефони, аз съм с подобни мерки и по принцип от блузите поръчвам XS, а от панталоните 36-ти номер. Но обичам дрехите ми да са по тялото, а да не се ветреят напред-назад. Така че, ако предпочиташ по-свободни дрехи, си поръчай единица, ако не - XS ще ти свърши идеална работа. Особено за туниките, тъй като те са по-свободни.

# 469
  • Мнения: 9 095
Stefoni, аз съм с 78/58/88 и ХС са супер- дори имам едни шарени полота дето са ми впити Laughing


Ели, пратих ги Wink

# 470
  • Варна
  • Мнения: 535
аз пак да досадя с това рокле,заслужава ли си според вас,чудя се какво да поръчам. Mr. Green

Лично мое мнение е, че е ужасна  Sick

# 471
  • Мнения: 1 304
аз пак да досадя с това рокле,заслужава ли си според вас,чудя се какво да поръчам. Mr. Green

Лично мое мнение е, че е ужасна  Sick
И аз така мисля no

# 472
  • Мнения: 5 317
Благодаря момичета,точно това ми трябваше. Peace

# 473
  • София
  • Мнения: 8 306
Получих си първата поръчка.
Благодаря на Теди, Джиджибиджи и на всички, които похвалиха бялото кожено якенце   bouquet, уцелила съм си номера Simple Smile, много съм доволна, не се сдържах и още днес го тествах.


Можете ли да споделите за намаленията? Praynig
Кога ще са? Колко може да се очаква като намаление (%)? Имали няколко тура или не ?

# 474
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
от юли до август са,има няколко пъти намаления,а бе има и на 80%
някой взе ли ги отговарят ли

# 475
  • Мнения: 9 095
да ви се похваля, току- що пробвах тази пола на Бубуто http://www.promod.eu/skirts/sheen-effect-bell-shape-skirt-sand-b … 4210047056N1.html оставяме настрана че ме прави дебела Laughing поста е да ви кажа че ми става Party Party Party Party та по този повод утре си поръчвам и аз това http://www.promod.fr/jupes/jupe-droite-taille-haute-noir-R4210122001N2O32.html , не че ще я облека някога, ама да имам, много ми харесва Party Party

# 476
  • Мнения: 733
tedd, {Тони}, Ve$$elka, благодаря ви момичета!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Супер сте  Grinning Мисля, че се ориентирах  Peace

# 477
  • Мнения: 100
моми4ета кога запо4ват намаленията?как процедират ,  Peaceпо- колко процента намалят?

# 478
  • Мнения: 9 095
намаленията започват по другите магазини на 9 юли, което значи че и тук ще е така, няма нужда да се дъвче по 100 пъти смятам, тотална разпродажба се прави

# 479
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Днес получих този панталон и тази блузка - много съм доволна, много ги харесвам. Също и една бяла риза с много хубава дантела, Сбъдваща мечти я беше препоръчала, но нещо ми опъва в бюста и се чудя дали да не я връщам. Ако реша да я върна- трябва да поръчам нещо за същата сума или същото, но по- голям размер? Защото ризата я няма вече.

Сега се върнах назад и прочетох, че връщат парите. Аз като съм поръчала чрез Теди би трябвало да няма проблем, просто ще върнат парите в нейната карта, нали? Веселка, прочетох, че ти имаш опит с връщането- как ги пращаш- препоръчани или с обратна разписка?

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 14:55 от Мериа

Общи условия

Активация на акаунт