на колко градуса гледате бебчетата ?//

  • 5 162
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 308
В къщи температурата е 22 градуса. И Обличам я с боди + гащеризон / блузка и ританки. Слагам също и чорапки.
За баня качвам температурата до 25 градуса.
Определено и харесва топличкото. Явно е топлолюбива като мен, така че добре си пасваме .  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 447
В добре загрята фурна, предварително загрята, го слагам.
После пека около 9 месеца.

После, когато е готово си го гледам на умерена фурна.
Гледам да не го препека.

# 32
  • Монтана
  • Мнения: 220
Ха-Ха-Ха,това беше супер готино.  Laughing

Ние се гледаме на около 20 градуса,и двете ми деца на понасят да им е много топло.Малката обличам с тениска,тънък чорапогащник[тя само на земята играе],чорапи и анцуг.  Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 2 296
Ние сме свикнали на по-хладно и зимата температурата е около 18-19, нощем пада по-ниска. Само за къпане загряваме до 21-22. Лятото нямаме климатик, така че се гледаме на толкова, колкото стане. Peace
Peace
Ние сме денонощно на отворен прозорец.
На мен винаги ми е топло,така че не ги обличам като мен,а плюс една блузка.

# 34
  • Мнения: 681
На 20 градуса.Обличам го с боди,ританки и блузка.Слагам му и чорапки.Когато го къпем е 24-25 градуса
Peace

# 35
  • Мнения: 4 784
За този период от годината през деня 21-23 градуса, облечен с чорапогащник, боди с къс ръкав и лек анцуг. Чорапогащникът може и да се избегне, но понеже живеем на първи етаж и сме с теракот, земята е адски студена, за това му слагам чорапогащник, защото постоянно малкия е на пода. През нощта около 20 градуса максимум, зимата беше и по-надолу 18-19, с пижамка и чувалче. Понякога го намятах с одеяло отгоре, защото ставаше доста по-студено.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 064
Около 20 гр., боди, панталон, лека блузка, понякога само по боди, ако напече слънцето. Нощем е по-хладно, спи по памперс и пижама, лека завивка.

25 градуса наистина е много, от парното са сополите на бебето според мен. И, Маринка, мъжът ти е прав Peace

# 37
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
20-22, обличам го с боди, гащеризон или ританки и блузка. Навън с ватиран анцуг и яке с качулка.
Peace

# 38
  • Мнения: 422
ами сега трябва да сваля температурата постепенно , нали ,, ще я сваля докато стане 20,21 градуса  Simple Smile смятам ,че ще преодулеем момента със студените ръчички , попринцип съм чувала за дрехите , че трябвало да са с дреха повече от нас , проблемът е че аз съм зиморничева , все ми е хладно , а на мъжът ми все му е студено и от там идват и конфликтите относно това каква да е температурата и как да се обличаме

# 39
  • Мнения: 422
........ исках да кажа , все му е горещо ,но съм се объркала

# 40
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Поддържаме 21-22 градуса Peace

# 41
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
На колкото градуса живея и аз, на толкова си гледам и бебетата. Обичам да ми е топло, така че поддържам целогодишно 25 градуса. Обличам ги с толкова дрехи, с колкото съм облечена и аз.
И аз така

# 42
  • София
  • Мнения: 415
Вече не гледам термометъра, както на мен ми е добре. Иначе в началото на 22-23.

# 43
  • София
  • Мнения: 17 592
Късно ми е да се притеснявам, че ще се изнежа. Гледам в къщи Т да е такава, че на мен да ми е комфортно. Бебето обличам горе-долу като себе си - аз не нося "подложки" под анцуга / пижамите, с които се размотавам из къщи, но пък съм с елече. На него слагам бодита под блузките.

# 44
  • Мнения: 135
на 19, 20 градуса обличам я с боди и някакво гащеризонче
и блузка разбира се

Общи условия

Активация на акаунт