Как ви свали мъжът до вас?

  • 7 223
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 121
Другите жени ги свалят като ги канят на ресторант. А мен ме покани да ловим риба и всичко започна от този риболов и така и до днес сме заедно  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 163
Свалих го аз, в една дискотека, чрез общи познати. И от тогава вече 11 години Laughing.

# 47
  • Мнения: 804
С очи и .... захарно петле Embarassed

# 48
  • София, България
  • Мнения: 5 599
нашата история е много смешна.
Той ме гледаше с едни жадни очи, а аз всеки път като се видехме, му разправях как никога не мога да бъда с еди какви си мъже...
по случайност точно неговия тип мъж  Mr. Green
Накрая го поканих в нас да ми отчете водомера  Flutter

П.П не работи във Соф вода  Crazy

# 49
  • на майната си
  • Мнения: 425
Той твърди, че аз съм го свалила, аз не помня да съм си давала зор. Познаваме се от деца, без да сме били гаджета и винаги съм мислила, че не е моя тип. Взехме се по на близо 30. Съдба. И така 10 год. с човек който не е моя тип   Joy

# 50
  • Мнения: 474
Използва ли някакви специални методи,жестове или вие бяхте активната страна?
Свиреше ми на китара....

# 51
  • Мнения: 919
Не помня,честно Embarassed
Но не му отне много време  Joy Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 196
той мен свали ...в една дискотека.

# 53
  • Мнения: 1 477
Аз го свалих.Той имаше много дълга връзка преди да ме срещне.И честно казано не му стискаше да направи първата крачка.Аз обаче бях твърдо решила,че това е човекът и на правих всичко, за да бъде с мен(не беше никак трудно и продължително. Flutter)

# 54
  • София
  • Мнения: 89
Моят съвсем нахално още на първата среща ми каза "Е го къде е хотела....." И така вече 3 години.  Hug

За протокола: Аз такива неща по принцип не правя  Whistling

# 55
  • Мнения: 329
И ние 16 години по моя инициатива, доста бях напориста. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз първа му хвърлих око, но една обща приятелка помогна Wink Бяхме доста задръстени по това време и двамата - той на 19, аз на почти 18... Ехххх, младост Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 604
Аз също съм от тези, коитопърви са действали-гледахме се цяла вечер в една дискотека, накрая неговият авер се заговори с моята приятелка. А човекът ми се облегнал на стената и си блее. И така-отидох, запознахме се,предложих му да отидем на една полянка да посрещаме изгрева, той се съгласи..... Joyта до ден днешен си гледаме изгрева Grinning

# 58
  • Мнения: 2 388
С парче торта. И без да ме познава ми напипа слабото място. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 4 784
С невероятния си чар  Peace, с прочувствени писма, романтика и с постоянство.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт