Дългото чакане, след трансфер.

  • 196 210
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Не съм се изгубила, тук съм  Grinning Чета ви, но пиша по-рядко. Дебелеем си и чакаме да дойде юли месец  Grinning

# 16
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Arwen, cveta извинете ме за коментара, но  Wink:
май е по-полезно за всички, които се интересуват от темата "ин витро" тя да е събрана на едно място в закованата тема за ин-витро/ИКСИ.
така всички, които искат да разберат как протича подготовката за ин витро и какво ги очаква след това могат да го намерят на едно място. казвам това от личен опит и лични усещания, защото и аз съм от тези на които им предстои ин-витро процедура, и бих искала всичко що е "ин-витро" да е на едно място, да е лесно достъпно, а не да се ровиме във форума колко още теми са пускани, свързани с темата...

надявам се не се сърдите за този коментар.  Hug

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 11:39 от dessiko

# 17
И аз се радвам, че пуснахте темичка..., защото това чакане  е наистина изнервящо и в същото време вълнуващо  Wink
До сега не съм говорила с 3-те сладоледа, но и това е идея и започвам, може да повлияе някакси...., поне на психиката ми  Mr. Green

Аз съм назад от вас - Леа, Арвен и Цвета, като искренно се надявам да повлечете крак  Praynig Peace Hug
Днес ми е 2-ри ден от трансфера, ако се брои вчера ( деня на трансфера ).
Ще правя тест на 21-ви, 12-ти ден след трансфер.

Очаквам много много положителни резултати!!!

# 18
  • Мнения: 4 589
Жълта ЛимУнаТа, браво, така положително трябва да гледаш на нещата. Аз вчера вечерта малко се спекох, започва да ме хваща параноята, но като стане светло и започвам да си повтарям как всичко ще е наред и така. На мен днес ми е малко тежко, като че ли ми се гади, и ме обливат едни топли и студени вълни, дано е положителен резултат.

Лека от мен и много хубаво чакане.

# 19
  • Мнения: 63
Dessiko, естествено, че не се сърдим, не виждам защо, а и съм напълно съгласна с теб.
Ще се поразровя, за да видя как ставаше и ще преместя темата в ин-витро/ИКСИ.
Простено ми е, все пак съм новак Embarassed!

# 20
  • Мнения: 63
Момичета, а случайно да ви боли кръста?
Аз направо не мога да спя от болки Sad

# 21
  • Мнения: 4 589
Да ти кажа честно имам напрежение в кръста и то най-вече като съм на чешмата за малко или съм права, също така имам някакво придърпване, рядко, около талията. Но както каза някой във форума, да не търсим признаци, а да сме спокойни и да си почиваме. Аз вчера си позволих да преместя един диван за 2 см, да ме пита чий дявол ме накара, е той не е тежък, ама нали по навик всичко сама да правя и после не съм спала цяла нощ от притеснение.

# 22
  • Мнения: 63
Напълно те разбирам Николинка, аз и изкарах едно голямо притеснение за радост неоснователно, тъй като отидох на работа, там беше пълно с болни хора и вечерта се върнах в къщи с течащ нос.
Питай ме сега дали ходя……

# 23
  • Мнения: 248
Момиченца,
благодаря ви за всички отговорчетата.
Мене също ме боли кръсчето,ама то не беше лежане.
Абе ще ме е яд,ако нищо не стане,толкова много ме глезят всички.И ако ги разочаровам ще ми е кофти.Иначе си мисля че аз ще го преживея.

# 24
Цвети, точно това си мислех преди малко, че всички такова внимание и глезене, че ако не стане не знам....
Трябва да оправдаем грижите, с които сме обградени с едно положително тесче... едно такова мъничко  Praynig Praynig

Успех!!

# 25
  • Мнения: 4 589
 Цвети сега ни се е паднало да ни глезят. Макар, че аз почти целия ден съм сама и малко ми е скучно, но пък убивам време с гледане на филми и книжки. Още малко момичета и нашия ден ще дойде скоро.

Отивам да си чета новата книжка и ви желая сладки сънища.

# 26
  • Мнения: 1 329
Arwen,

не мога да ти дам съвет какво да правиш и какво не през тези дни.
При първото инвитро - лежах, не ходех на работа, глезих се - не се получи.
През второто реших, че каквото и да направя, то ако не е станало през първите 5 дни (дните на имплантация) няма смисъл да стоя у нас и да се чудя какво е положението - пак не се получи.

Както казват в клиниката: " радвайте се на живота, излизайте и не се напрягайте, бъдете позитивно настроени".

Късмет  Peace

# 27
Момичета, не знам, защо обаче много често ми се плаче, ей - така от нищото.....

Като гледам филм, като прочета нещо и веднага ми се пълнят очите...
Ето сега например видях една моя много близка приятелка тук във форума си е сложила в подписа: "Мила ми приятелко, вярвам че ще се случи твоето чудо!" знам, че е за мен и аз като се разревах....  Cry Cry добре, че мъжо го нямаше, че ще ме помисли за лудааа  Peace Praynig

Лека вечер и на теб, Николинка-Пиколинка!!

# 28
  • Мнения: 4 589
Когато сълзите не са за нещо лошо, в случая няма проблеми да пуснеш по някоя сълза. И аз на 3-4 ден от трансфера се просълзявах на всичко и си мисля, че може да от от хормоните или просто отпускам напрежението.

Нещо тази сутрин имам доста предменструални болки, но може би понеже ми идва деня за МЦ и организма си е свикнал да подава сигнал.
Знам ли?

# 29
Добро утро!!

Дано са на добро тези предменструални болки  Peace Praynig

Лек ден на всички!!

Общи условия

Активация на акаунт