Желаещи да влязат отново в Зоната? - III част

  • 12 742
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Лора_, свиква се. Веднъж като си сметнеш блоковете и като ги разделиш, ще почнеш на око да си мериш порциите. Желая ти успех Peace

# 31
  • Мнения: 276
Момичета, радвам се отново да ви видя тук.  Hug

Добре дошла и на Zorie.   bouquet

Само минавам да се запиша, че нямам никакво време... но довечера ще дам отчет.  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 276
Гледам кг на блубери същите,а аз очаквах,че за тези близо 2 месеца,в които не съм преглеждала темата, ще видя накаква страхотна цифра,която да ме мотивира да се "зоновам" окончателно.

 smile3506
Миличка, за тези 2 месеца Блубери ги качи 2 пъти до по 110 и ги сваля пак на същите килограми. Ей така, колкото да има движение в теглото. Като наближа да падна под 100 ми е голям зор... и като започна да отслабвам с по 400 гр. на седмица... се провалям, защото губя мотивация.  smile3518

Вече почти всеки ден спортувам: ходя на водна аеробика, на латино танци, карам колело или сутрин правя упражненията на Slim in 6. Но пустата му гадина (кантара) не ще да мърда и това е. Единственото, с което още го лъжа е шоколадовата диета... (тя Славчето май по-горе ме издаде  Embarassed). Но гледам да е не повече от веднъж седмично, че ми е голяма горчилка този черния шоколад. Другите дни гледам да съм в Зоната... 

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 07:15 от blueberrygirl

# 33
  • Мнения: 1 111
tuly, не съм те чела. Колко кг. искаш да свалиш и за колко време?

аз се "подвизавах" в първата тема и така и не посмях д асе включа и във втората...но ето сега,разочарована от себе си,от слабата си воля и мотивация, се включвам в третата с надеждата,че вече ще съм по-дисциплинирана и  стриктна
съгласна съм с казаното от теб,аз знам,че при мен първо трябва малко да си пренастроя мисленето и да гледам по-позитивно,а след това идва и диетата...

# 34
  • Мнения: 276
Здравейте момичета,

Вчера бях по-стриктна от всякога... и днес резултата е на лице - още 500 гр. по-близо до целта.  Joy Joy Joy

Вие как се справяте?

tuly, на мен най-голямата ми мотивация е да се ядосам на себе си... тогава ми идва хъс за диета. Намери теб какво те нахъсва и мотивира. Защо искаш да отслабнеш? Какво ще се промени? Ако наистина силно искаш нещо, със сигурност ще намериш волята и мотивацията, нужни за да го постигнеш.

Успех на всички.   bouquet

# 35
  • Мнения: 73
Браво на теб, Блу, само така  bouquet
Тули, хайде настройвай се и ние да хвалим като Блу тези дни  bouquet
Славче, мила, защо се мъчиш с чай и плодове и други подобни за по 5 дена? Ти си знаеш, де, ама мен подобни експерименти и липса на търпение ме докараха до тук. Ти нямаш толкова излишни кг и затова трябва да си много търпелива, не си играй с тялото си, за да не те изиграе то някой ден. Това е съвет, както казах ти си знаеш Hug
Зори, как върви при теб?  Hug
Аз съм изпаднала в някаква много лоша апатия, нищо не ми се прави, нищо не ми се смята  Tired. Манюто ми всеки ден е почти едно и също:
сок от грейпфрут
закуска-яйце (или 2) с краставица+някакви ядки или сметана (2 блока П+В+М)
към 9 - 30 гр. сушеница (това е май насред нищото, какво да добавя? идея нямам newsm78) (1 П+1 М липсва ми В, ама е на крак, трябва да го оправя, ако ще се връщам в Зоната)
на обяд - 100 гр. месо + броколи (или подобни зеленчуци) +сметана (3 блока П+В+М)
към 16- малко сушеница (пак същото като в 9)
вечеря-100гр месо +салата+зехтин (3блока)
след вечеря  Blush- каквото има останало от сготвеното за вечеря (т.е. същото но в по-малки количества)(1 блок)

Събират се около 11 блока, това е менюто с което свикнах последните месеци, ще ми се да го оптимизирам без да го променям основно, тъй като ми е добре с него. Само дето кг не падат Blush
Помагайте  Flutter

  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 897

Зори, как върви при теб?  Hug

Не съм започнала още Blush
След празниците ще си подготвя менюто, защото ни предстои и почивка, и хич няма да ми е до смятане, а и друг ще ми готви...

Момичета, дайте ми идеи за примерни менюта подходящи за работа. Praynig Все пак от 9 до 18 трябва нещо да се яде. До сега ми беше лесно, защото съм си предимно вкъщи, най-много някоя друга лекция, но след празниците се връщам на работа и тогава става сложно... ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 111
и аз н есъм започнала още....днес толкова съм отнесена,че ударих едно парче козунак и две сладки фунийки....сега ще следва кафе с 2 лъж. захар Embarassed

# 38
  • Мнения: 4 435
 Лелееее Лорка,какви са тия сметани бе човек.Че и сушеница.То така килцата няма да паднат. Rolling Eyes Веднага да ги спираш тези неща,вярно че ги има в таблицата,но са като лош избор...особено сметаната.Аз като бях освен ядки,маслин или зехтин нищо не съм си позволявала,дори олио. Сушеницата също по-рядко,тя има мазнини в нея,а нали е позволено не тлъсто месо. Иначе мерси за съветите. Hug

Zorie   направо не знам с какво мога да ти бъда полезна,аз не ходя на работа.Дано другите се включат.Предполагам,че най-добре е да се носи мляко и ядки,пилешко....сварени яйца.Макра че аз като се замисля,не знам кое бих носила точно...то зависи и къде работиш де.Ако си в самостоятелна стая е по-лесно.

Целувки на всички и режимен ден на тези които вече са със Зоната.
Блу,честито минусче.

# 39
  • Мнения: 73
 Blush
Славче, май си права, ама то всичко е от съображения за "удобно" хапване.  Ще трябва доста да поработя май върху менюто си, ама съм направо безсилна понякога - има го в хладилника, закъснявам, така че режа бързо, слагам в чантата и бягам.
Лоша работа като цяло, ама май няма как-ще се коригирам.
 Hug
Зори, от доста време се опитвам да намеря нещо по-лесно за хапване, но уви, не мога да помогна Confused Споделяй като намериш нещо подходящо.

# 40
  • Мнения: 4 435
Няма да гледаш удобо да ти е толкова често.Избирай храни,които са най-добър избор.Тези в червено,които са най-лош се избягват,тях може да си позволиш вече като си свалиш килцата,за да поддържаш теглото си,но сега никакви такива.Малко съм лошичка,аз и преди аз се карах най-много.За хубаво е да знаеш. Hug Със сметанка никой не е отслабнал.Айде започни с храните от най добър избор и съвсем скоро ше се хвалиш с минусче.

# 41
  • Мнения: 73
Славче, карай ми се, бий ме даже ако искаш, ама не ме сини много Laughing Laughing Laughing
Така имам нужда някой да ме юрка, че няма друг такъв човек. Все съм така докато ми тръгне отслабването, за съжаление и като посваля пак се самозабравям, така че ако искаш ми се карай денонощно hahaha
А вие как сте с млечните? Мисля да ги спра, но трудна работа само на месо и салати.

# 42
  • Мнения: 4 435
Не ги спирай чак млечните,но ограничи примерно киселото мляко до едно на ден.Ако искаш пробвай с извара,вместо сирене,да знам,че е гадна,аз се научих да я ям при Дюкан....става супер като с яйце в тефлонката си разбъркаш извара,сложиш и печени чушки,объркваш всичко,хакаш магданоз,може да се направи с зехтинче за М,може пък и да добавиш маслинки.
Иначе не се притеснявайте,който има нужда от караме,аз съм насреща. Laughing
Сега поне има хубави зеленчуци и плодове,хапвайте зелени салатки с яйца или риба тон,правете миш-маши,тиквички,падладжани,чушки,всичко да влиза в употреба.

# 43
  • Мнения: 276
Сушеница  smile3506 ама вие и луканка, и бекон ще почнете да хапвате. Лорка...  да влизаш в пътя, че да не се разправяме smile3513

Със същия успех можеш да си опечеш пилешки пържоли, завиваш във фолио и пъхаш в чантата. Аз даже си го правя като сандвич... вместо хляб - краставица.  Peace

А идея за въглехидрат - една малка ябълка.

Идея за закуска на работа - айрян с ядки.
Идея за обяд на работа - пилешко месо със салата (ако има възможност да си направите) или някакъв плод.

За мазнините не говоря, защото сурови ядки могат да се носят навсякъде.  bowuu

# 44
  • Мнения: 276
Добро утро, момичета!

Аз да се похваля, че съм още - 400 гр.  Whistling

Млечни и аз хапвам, предимно кисело мляко 0,1%, извара и обезмаслено сирене... и Exquisa. И аз при Дюкан се научих да ги ям, но са идеални и за тази диетка.  Heart Eyes Аз например всяка вечер хапвам тараторче от едно цяло кисело мляко и 200 гр. краставица. Добавям и още малко протеин за уравновесяване на краставицата (30 гр. пиле, или 1 яйце, или малко сирене). Поне на мен добре ми действа. Отказах се вечер да ям големи салати с месо... защото сутринта кантара ми се мръщи. Инъче сутрин хапвам стабилно... риба или пиле с огромна салата.

Slav4e_Av4e, мила ти до къде я докара?  hug

Весел и успешен ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт